A
A
A

Арсен Аваков: МВС працює над повним оновленням автомобільних парків для всіх підрозділів (ФОТО)

Міністр внутрішніх справ заявив, що у міністерстві триває робота по оновленню автомобілів для всіх органів та підрозділів. Про це він сказав сьогодні, 4 квітня, під час передачі нової техніки для поліції та ДСНС.

«Ми працюємо над тим, щоб поступово оновити весь автомобільний парк наших підрозділів. Чим більше автомобілів на чергуванні, тим більше порядку та безпеки на наших вулицях», - сказав Арсен Аваков.

Своєю чергою, Голова Національної поліції Сергій Князєв зазначив, що у Нацполіції враховують той факт, що машини мають свій ресурс, тому постійно треба дбати про оновлення патрульних авто.

«Ми враховуємо, що ресурс автомобілів Toyota Prius  через декілька років буде майже вичерпаний. Тому підбираємо нові варіанти патрульних авто. Саме такі Skoda, які передали сьогодні, ми вже маємо 400. Вони будуть більше застосовуватися в місцевості, де якісь доріг залишає бажати кращого», - зазначив він.

Сергій Князєв додав, що цього року розпочнуться тендерні закупівлі спеціального транспорту для заарештованих. А також авто для спецпризначенців та підрозділів, які проходять службу в АТО.

Департамент комунікації МВС України

Фото Андрій Новицький