A
A
A

ДСНС інформує щодо ускладнення погодних умов в окремих областях України (ФОТО, ОНОВЛЕНО)

Станом на 9 годину 1 березня спостерігається помірний сніг у Кіровоградській, Миколаївській, Одеській, Полтавській, Сумській, Харківській та Черкаській областях.

Невеликий сніг у Вінницькій, Донецькій, Житомирській, Запорізькій, Київській, Луганській, Херсонській, Чернігівській областях та м. Києві.

У Миколаївській та Харківській областях швидкість вітру місцями сягає від 12 до 20 м/с.

Щодо обмеження руху:

Тимчасово обмежено в'їзд великогабаритних транспортних засобів у міста Київ, Запоріжжя, Кропивницький, Кременчук, Миколаїв та Одеса.

Обмежено рух великогабаритних транспортних засобів на ділянках доріг:

Київська область: на всіх під'їздах до м. Києва.

Одеська область: М-14 Одеса – Мелітополь – Новоазовськ; М-15 Одеса – Рені; М-16 Одеса – Кучургани; М-27 Одеса – Чорноморськ; М-28 Одеса – Южний; Н-33 Одеса – Б.-Дністровський – Монаші; Р-55 Одеса – Вознесенськ – Новий Буг; Р-72 КПП «Старокозаче» – Б.-Дністровський.

У районі м. Любашівка підрозділами Національної поліції організовано пункт тимчасової стоянки великогабаритних транспортних засобів (близько 400 автомобілів). Підрозділами ДСНС у взаємодії з органами місцевої влади організовано пункт харчування та обігріву.

Миколаївська область: М-14 Одеса – Мелітополь – Новоазовськ (в районі смт Коблево).

Херсонська область: М-14 Одеса – Мелітополь – Новоазовськ ( на в'їзді у Миколаївську область).

Запорізька область: відновлено рух великогабаритного транспорту.

З метою забезпечення сталого транспортного сполучення в Харківській області задіяно БАТ-2 Навчального центру ОРС ЦЗ ДСНС, у Миколаївській області – ІМР та шнекоротор (КРАЗ) ДСНС.

У м. Київ по вул. О. Теліги та Заболотного забезпечено чергування 2 од. тех. високої прохідності ДСНС для надання допомоги у разі необхідності.

До розчистки доріг та буксирування транспортних засобів залучено: 1 705 од. тех. та 2 413 осіб: з них 1558 од. тех. та 1 921 працівників Укравтодору та 147 од. тех. та 492 фахівці ДСНС.

Забезпечено розгортання та функціонування семи пунктів обігріву ДСНС на в'їздах у м. Київ ( в цілому на території країни функціонує 4 902 пунктів обігріву).

У зв'язку з посиленням вітру обмежено лоцманську проводку суден у Маріупольському, Миколаївському, Одеському, Херсонському та Южненському морських торгівельних портах.

Аеропорти працюють в штатному режимі.

Щодо знеструмлення населених пунктів:

Залишається знеструмленим 174 населених пунктів у 10 областях (Донецька – 42, Миколаївська – 23, Черкаська – 23, Одеська – 20, Дніпропетровська – 16, Харківська – 15, Херсонська – 13, Запорізька – 9, Сумська – 8, Київська – 5).

Перс-служба ДСНС України