A
A
A

Найближчим часом буде проведена громадська експертиза Головного сервісного центру МВС України (ФОТО)

Про це сьогодні, 27 лютого, під час чергового засідання Громадської ради при МВС України повідомив її голова Володимир Мартиненко. Участь у обговоренні взяли керівник Департаменту комунікації МВС України, члени Громадської ради і представники обласних робочих груп.

Як підкреслив Володимир Мартиненко, планом роботи Громадської ради при МВС на 2018 рік передбачене проведення громадської експертизи підрозділів Міністерства внутрішніх справ. Відтак учасники сьогоднішнього засідання проголосували за проведення першої такої експертизи у Головному сервісному центрі МВС України.

«Почнемо з Головного сервісного центру, а далі поетапно проведемо громадську експертизу у всіх підрозділах системи органів внутрішніх справ. Результати експертиз будуть оприлюднюватися на офіційному сайті МВС України», – зазначив Володимир Мартиненко.

Він також повідомив, що триває створення регіональних робочих груп консультативно-дорадчого органу правоохоронного відомства.

«Наразі такі групи вже працюють у 11 областях. Найближчим часом завершиться формування груп у решті регіонів», – повідомив голова Громадської ради при МВС України. Нагадаємо, що до роботи в регіональних робочих групах запрошуються представники громадянського суспільства, журналісти та науковці.

За словами Володимира Мартиненка,у перспективі створення робочих груп і в містах обласного підпорядкування та районах, що допоможе Громадській раді при МВС ефективніше виконувати поставлені завдання.

Під час засідання був обговорений механізм діяльності регіональних груп, зокрема ведення відео-фіксації засідань. Крім того ішлося про створення YouTube-каналу громадської ради при МВС України.

На порядку денному було також обговорення роботи Регіональної комісії з питань боротьби та протидії корупції в системі МВС в Одеській області, розгляд низки нормативно-правових актів та інші питання.

Департамент комунікації МВС України