A
A
A

У МВС розпочався міжнародний семінар для експертів-вибухотехніків (ФОТО)

У рамках реалізації заходів, передбачених Програмою поліцейського співробітництва країн Східного партнерства (Eastern Partnership police cooperation programme) у Міністерстві внутрішніх справ України розпочався дводенний семінар на тему «Дослідження вибухів».

Представники вибухотехнічних підрозділів Національної поліції України та Експертної служби МВС спільно з польськими експертами з Центральної криміналістичної лабораторії Артуром Артуром Стецкевічем та Войцехом Павловскім поділяться досвідом з питань імпровізованих вибухових пристроїв (ІВП), вибухових речовин різних типів та дослідження місця злочину після вибуху.

Проект ЄС «Програма поліцейського співробітництва у рамках Східного партнерства», загальний бюджет якого складає 5 мільйонів євро, розпочався в березні 2014 року і завершиться в середин 2018 року.

Метою Програми EaP є організація спеціалізованого навчання для національних підрозділів країн-учасниць, відповідальних за боротьбу з транснаціональними злочинами, обмін досвідом з метою впровадження ефективних методів розслідування, поліпшення управлінських стандартів з акцентом на етику і боротьбу з корупцією у сфері управління людськими ресурсами в правоохоронних органах тощо. Ключовим партнером МВС України у рамках даного проекту виступає національна поліція Франції.

Департамент комунікації МВС України

Фото Андрія Новицького