A
A
A

Володимир Мартиненко: Необхідно розробити ефективну методику вимірювання довіри громадян до поліції (ФОТО)

Про це сьогодні, 16 лютого, повідомив голова Громадської ради при МВС Володимир Мартиненко під час засідання робочої групи з питань визначення рівня довіри населення до Національної поліції України. У заході взяли участь заступник голови НПУ Костянтин Бушуєв, представники Адміністрації Президента та Секретаріату Кабінету Міністрів, експерти міжнародних і соціологічних інституцій, наукових установ, а також представники органів внутрішніх справ.

«Дослідження довіри до поліції повинно бути відкритим. Нам потрібен реальний результат, аби розуміти, якому напрямку треба приділити більше уваги. Правоохоронне відомство має розвиватися згідно до вимог українського суспільства та європейських стандартів», – зазначив Володимир Мартиненко.

Він також додав, що довіра та взаємодія з громадськістю є ключовим незмінним складником роботи Нацполіції та Міністерства внутрішніх справ в цілому.

Нагадаємо, нещодавно голова Національної поліції Сергій Князєв зазначив, що поліція відходить від критерію оцінки роботи лише за відсотком розкриття злочинів.

Департамент комунікації МВС України