A
A
A

Новий випуск магістрів у Національній академії внутрішніх справ (ФОТО)

Сьогодні, 16 лютого, в Національній академії внутрішніх справ відбувся урочистий випуск здобувачів ступеня вищої освіти «магістр» денної форми навчання.

Щоб привітати винуватців свята до вишу прибули не лише керівництво Національної поліції України, а й представники Міністерства внутрішніх справ, рідні та близькі, які не менше за випускників чекали на цю зворушливу мить.

Після оголошення наказу кращим випускникам ректор НАВС генерал поліції другого рангу Володимир Чернєй вручив дипломи з відзнакою, потому долучились до урочистої церемонії й інші почесні гості.

Заступник голови Національної поліції України Віталій Невгад привітав випускників з цією знаменною подією, а також наголосив: «Багатотисячним колективом академії була проведена колосальна робота, аби забезпечити всі належні умови для навчання. Звісно, за півтора року кожен з вас здійснив свій внесок в життя рідної Альма матер, яка за цей час стала вам другою домівкою. Застосовуючи сучасний європейський досвід та знання, Національна академія внутрішніх справ продовжує та розвиває традицію випуску висококваліфікованих правоохоронців, частиною якої ви сьогодні стали».

Заступник директора ДНДКЦ МВС України Людмила Шарай, у свою чергу, зазначила, що вже дипломованих спеціалістів чекають на практиці, і сподіваються, що отримані знання стануть надійним підґрунтям у продальшій діяльності.

Ректор вишу Володимир Чернєй також долучився до слів привітання з доленосною подією: «Ми багато чому навчили вас, тож далі продовжить вчити життя, а його іспити будуть серйозними та важливими. Бажаю вам не зупинятися на досягнутому. Вирушаючи у самостійний життєвий шлях, завжди залишайтесь людьми, визнавайте та виправляйте свої помилки, сміливо підкорюйте омріяні вершини та головне, закликаю вас, з перших кроків словами та вчинками завойовуйте довіру людей. Нехай вам щастить».

Ми переконані, що у кожного, хто отримав сьогодні диплом магістра є своя мета у житті. Обравши таку непросту та водночас цікаву професію, він не помилився у виборі.

Прес-служба НАВС