A
A
A

У Києві поліція затримала групу осіб за вимагання від потерпілих у будівельній афері 50 тисяч доларів США (ФОТО)

Сьогодні, 15 лютого, оперативники управління захисту економіки в місті Києві Нацполіції, слідчі Солом’янського управління поліції за процесуального керівництва Київської місцевої прокуратури № 9 затримали фігурантів справи.

Правоохоронці задокументували протиправну діяльність директорів будівельних компаній, які за певну винагороду вирішували спірні питання з нерухомістю. Було встановлено, що громадяни, у яких вимагали кошти, стали жертвами шахраїв, які свого часу організували фінансову піраміду із продажу нерухомості. Відповідно до злочинної схеми одну й ту ж квартиру в недобудові реалізовували одразу кільком покупцям.

Наразі тривають майнові спори щодо визнання права власності на придбане житло. Керівники комерційних структур за вирішення майнового спору на користь громадян вимагали від них 50 тисяч доларів США.

Сьогодні, 15 лютого, оперативники управління захисту економіки в місті Києві Нацполіції, слідчі Солом’янського управління поліції за процесуального керівництва Київської місцевої прокуратури № 9 затримали одного із фігурантів справи біля Оболонського суду. Ще одного учасника затримали за місцем його мешкання.

Зараз, у межах кримінального провадження, проводяться слідчі дії в офісах будівельних компаній та за місцем проживання фігурантів справи. Встановлюється причетність інших осіб до вчинення цього злочину. Вирішується питання про затримання їх у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.

Департамент захисту економіки Національної поліції України