A
A
A

Арсен Аваков: Україна та Південна Корея обговорили питання безвізу та співпраці у протидії кіберзлочинності (ФОТО, ВІДЕО)

Під час візиту до Сеулу міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков та глава Нацполіції Сергій Князєв провели зустрічі із міністром внутрішніх справ та безпеки Південної Кореї Кім Бу Кіума та Генеральним комісаром Національного поліцейського агентства Лі Чул-Сангом.

Сторони обговорили питання двосторонньої співпраці у сферах протидії організованій та кіберзлочинності, визнання особистих документів громадян та водійських прав, а також питання безвізового режиму для України.

«Південна Корея – дивовижна країна, яка домоглася феноменальних успіхів в економіці за дуже короткий термін. Це дуже важливий і динамічний партнер для України! У переговорах із корейською стороною ми досягли певних успіхів щодо пакету взаємного визнання особистих документів громадян, водійських прав та безвізового режиму для громадян України», – повідомив міністр внутрішніх справ.

Він відзначив високу мотивацію і зацікавленість корейської сторони у співпраці з Україною, зокрема в промислово-технічній сфері, космічних програмах, інфраструктурних та сільськогосподарських проектах.

Арсен Аваков підкреслив, що вже сьогодні, 14 лютого, представники МВС та МЗС України провели координаційну нараду служб з імплементації досягнутих домовленостей.

«Ми вже підготували інтенсивну покрокову програму дій. У короткий термін зробимо все, щоб кожен мав можливість якнайшвидше скористатись безвізом з Південною Кореєю», – сказав глава МВС.

Сторони також обговорили питання можливого надання Республікою Корея Україні міжнародної технічної допомоги за кількома напрямами. Зокрема, йдеться про навчання, обмін досвідом і підвищення професійного рівня українських поліцейських та активізацію двосторонньої співпраці у сферах протидії організованій злочинності, кіберзлочинності та іншим видам злочинів.

Департамент комунікації МВС України