A
A
A

Тетяна Ковальчук: Збалансована міграційна політика – нагальний пріоритет реформи МВС (ФОТО)

Про це сьогодні, 12 лютого, повідомила заступник міністра внутрішніх справ Тетяна Ковальчук під час зустрічі з Головою представництва Міжнародної організації з міграції (МOM) Томасом Лотаром Вайсом. У заході також взяли участь радник міністра внутрішніх справ Олександр Лапін, представники МВС та МOM. 

«Ефективна та збалансована міграційна політика – важлива складова не лише реформи МВС, а й всієї безпекової ситуації країни. Для нас важливо, щоб всі органи системи міністерства працювали у одному напрямку задля найшвидшого реформування», – наголосила заступник міністра внутрішніх справ. 

Тетяна Ковальчук розповіла міжнародним партнерам про політикоформуючу та координуючу роль міністерства в сфері охорони державного кордону та міграційної політики, а також про роботу над імплементацією Стратегії розвитку системи МВС України до 2020 року.

Своєю чергою, Голова представництва Міжнародної організації з міграції Томас Лотар Вайс подякував МВС та підконтрольним міністрові внутрішніх справ органам державної влади за плідну співпрацю в галузі інтегрованого управління кордонами та збалансованої міграційної політики, протидії торгівлі людьми та неконтрольованій міграції.

Учасники зустрічі також обговорили хід виконання проекту «Підтримка управління міграцією та притулком в Україні» (IMMIS), який реалізується Представництвом МОМ України спільно МВС України, ДМС України та ДПСУ за фінансової підтримки Європейського Союзу та має на меті підвищення ефективності обміну інформацією між органами влади, що діють в сфері міграції та охорони державного кордону, а також на приведення всіх міграційних процедур у відповідність до європейських стандартів.

Підсумовуючи зустріч, заступник міністра запросила експертів МОМ до співпраці над Планом дій з виконання Стратегії розвитку системи МВС України до 2020 року.

Департамент комунікації МВС України

Фото Андрія Новицького