A
A
A

Правоохоронці Львівщини та Волині забезпечили правопорядок під час протестних акцій на українсько-польському кордоні (ФОТО)

Сьогодні, 3 лютого, мешканці прикордонних районів Львівщини перекрили дороги поблизу трьох пунктів пропуску на українсько-польському кордоні – «Шегині», «Рава-Руська» та «Краковець». Крім того, був перекритий рух поблизу пропуску «Ягодин», що на Волині. Громадяни у такий спосіб висловлювали невдоволення з приводу введення податкових обмежень на ввезення товарів з-за кордону. Правоохоронці забезпечили правопорядок під час протестних акцій.

Блокування руху транспортних засобів на автодорозі Київ-Ковель-Ягодин біля села Старовойтове на Волині, а це близько 1 км від пункту пропуску через кордон «Ягодин», розпочалося о 09:40. Участь у блокуванні брали 30 осіб.

Згодом, близько 10:20 був перекритий рух транспорту поблизу пункту пропуску «Шегині».

12 осіб безперервно переходили через пішохідний перехід на автодорозі в селі Шегині Мостиського району Львівщини. Близько 13-ї блокування завершилося і рух автотранспорту був відновлений.

Об 11:03 у селі Рата Жовківського району Львівщини, що біля пункту пропуску через кордон «Рава-Руська», рух транспорту перекрили 40 осіб. Перекриття завершилося о 15:00.

Третім місцем на Львівщині, де мешканці прикордонних районів висловлюють свій протест проти податкових обмежень, блокуючи рух транспортних засобів перед кордоном, став пункт пропуску «Краковець» у селі Наконечне.

Блокування розпочалось о 13:20 і завершилося близько 14-ї години.

Патрульні поліцейські Львівської та Волинської областей забезпечили публічну безпеку. Правоохоронці підтримували діалог з протестуючими, щоб уникнути конфлікту між ними і людьми, які хочуть перетнути кордон.

Департамент комунікації МВС України