A
A
A

Cергій Князєв назвав пріоритетні напрямки протидії наркозлочинності (ФОТО)

Профільні підрозділи поліції орієнтуватимуть на ліквідацію організованих груп та злочинних організацій з міжнародними зв’язками, а також на боротьбу з проблемою розповсюдження наркотиків у державі. Про це глава Нацполіції заявив сьогодні, 19 січня, під час робочої зустрічі керівництва відомства із представниками  Посольства США в Україні.

За словами Сергія Князєва, протидія наркозлочинності повинна вестися за двома напрямами.

«Одним з них є ліквідація організованих груп та злочинних організацій з міжнародними зв’язками. Ще одним напрямком роботи підрозділів протидії наркозлочинності є боротьба з проблемою розповсюдження наркотиків у державі», ‑ зазначив Сергій Князєв.

Водночас глава Національної поліції підкреслив, що діяльність підрозділів протидії наркозлочинності буде оцінюватися за кількістю проваджень в роботі детективів у  чотирьох регіональних підрозділах та в центральному апараті.

Начальник Департаменту протидії наркозлочинності Андрій Кіхтенко зазначив, що протягом минулого року поліцією задокументовано та направлено до суду провадження стосовно протиправної діяльності 27 організованих злочинних груп, які діяли у сфері незаконного обігу наркотиків. З цієї кількості 15 ОЗГ викрито оперативниками підрозділів протидії наркозлочинності.

«Цей результат є найвищим за останні п’ять років», ‑ зазначив Андрій Кіхтенко.

Нагадаємо, Нацполіція презентувала американським партнерам стратегію розвитку підрозділів протидії наркозлочинності.

Департамент комунікації

Національної поліції України