A
A
A

В Івано-Франківську розпочав роботу перший в області сервісний центр МВС (ФОТО)

Сьогодні, 18 грудня, в Івано-Франківську презентували перший в області сервісний центр МВС нового зразка. Відтепер на вул. Євгена Коновальця, 433 мешканці міста і області можуть швидко та зручно отримати послуги реєстрації та перереєстрації авто, заміни водійського посвідчення, скласти іспит на право керування транспортним засобом.

«Послуги у новому сервісному центрі МВС надають 13 адміністраторів, 90% з них отримали роботу за результатами стажування, що рік тривало по всій країні. Це працівники віком до 30 років, які раніше не працювали в системі органів МВС», – зазначив в. о. заступника начальника Головного сервісного центру МВС Артем Коробка.

В новому сервісному центрі МВС є дитячий куточок, полиця для буккросингу, безкоштовний Wi-Fi для відвідувачів, передбачені зручності для інвалідів.

Центр має продовження проекту оформлення за єдиною візуальною концепцією по всій країні. У ньому, зокрема, з’явилися графічні зображення київського художника-ілюстратора Георгія Сагітова.

Сервісні центри МВС постійно на зв’язку: консультуйтеся за телефоном (044) 290-19-88 або на офіційній сторінці в Фейсбук. Слідкувати за новинами сервісних центрів МВС можна на сайті Головного сервісного центру МВС.

Прес-служба Головного сервісного центру МВС України