A
A
A

МВС та КМЄС переходять до впровадження мережі контактних осіб з питань гендеру (ФОТО)

Сьогодні, 17 листопада, у Міністерстві внутрішніх справ відбулася робоча зустріч за участі представників системи органів МВС, Консультативної місії ЄС (EUAM) та Академії Фольке Бернадотта (FBA), що була присвячена обговоренню мережі контактних осіб з питань гендеру.

Заступник голови EUAM Жоель Ваштер подякувала МВС за активну позицію у подоланні гендерної упередженості та запевнила у подальшій підтримці цієї ініціативи Місією. 

«Мережа контактних осіб з питань гендеру – це практичний інструмент, що застосовується у багатьох країнах світу. Сьогодні такий інструмент вперше запроваджується в Україні, а саме в МВС. Ми у КМЄС підтримуємо цей напрям діяльності і сподіваємося у найближчому часі побачити цей інноваційний інструмент просування гендерних питань у дії», – зауважила пані Ваштер. 

«Мережа контактних осіб з питань гендеру  – це сучасний інструмент, що допоможе МВС стати більш динамічною та ефективною структурою, а також сприятиме створенню недискримінаційного робочого клімату, що базується на взаємній повазі та рівних прав та можливостях для жінок та чоловіків»., – підкреслила заступник міністра з питань європейської інтеграції Анастасія Дєєва.

Передбачається, що головними функціями мережі стануть: забезпечення моніторингу виконання плану дій, адвокація гендерної рівності, проведення тренінгів для співробітників, розробка рекомендацій у контексті реформ на всіх рівнях і забезпечення ефективного зворотного зв’язку.

На завершення зустрічі заступник міністра проінформувала, що мережа контактних осіб з питань гендеру повноцінно запрацює після підписання  Плану заходів МВС з виконання Резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Мир, жінки, безпека» на період до 2020 року.

Нагадаємо, що 14 -16 листопада 2017 року відбувся тренінг для перших 20 контактних осіб з питань гендеру з числа співробітників органів системи МВС за сприяння КМЄС та Академії Фольке Бернадотта.

Департамент комунікації МВС України

Фото Андрія Новицького