A
A
A

В Україні триває соціальна кампанія «Біжу, щоб врятувати життя» (ВІДЕО)

Кампанія покликана спростувати міфи та стереотипи, які є перешкодою для повноцінної інтеграції біженців в українське суспільство. Стартував проект, який реалізують Державна міграційна служба спільно з благодійним фондом «Право на захист» за підтримки Посольства Федеративної Республіки Німеччина, 30-секундним відеороликом.

Сьогодні в Україні проживають близько 3 тисяч біженців. Порівняно з Німеччиною, яка лише за останні роки прийняла понад мільйон біженців, ця цифра незначна. Проте проблема інтеграції біженців пов’язана з існуванням цілої низки міфів і стереотипів, однаково актуальна для обох країн.

Ініціатори кампанії «Біжу, щоб врятувати життя» переконані, що постійна робота із суспільством і незалежне інформування про кількість і становище біженців допоможуть подолати цю проблему й підвищити рівень гуманності й толерантності українців. Тим паче, що етнічна толерантність є важливим індикатором прихильності нашого суспільства до демократичних цінностей та євроінтеграційного вектору, важливим завданням державної політики.

Створений у межах компанії соціальний відеоролик покликаний донести до українців, що біженці їдуть до нас тому, бо змушені рятувати свої життя та життя своїх дітей, і основна їхня потреба – мати можливість побудувати нове життя у новому безпечному середовищі.

Працівники ДМС та правозахисники закликають громадських активістів та мас-медіа підтримати кампанію й сприяти формуванню демократичних цінностей в українському суспільстві.

Департамент комунікації МВС України

(за матеріалами ДМС України)