A
A
A

ФСТ «Динамо» продовжує підтримувати постраждалих в зоні АТО (ФОТО)

В рамках гуманітарного проекту щодо підтримки ветеранів МВС і постраждалих у зоні АТО перший заступник голови ФСТ «Динамо» України радник міністра внутрішніх справ України Віктор Корж передав керівництву Управління охорони здоров’я та реабілітації МВС України партію ліків на суму близько 100 тисяч гривень.

«Сьогодні ми передаємо партію антибіотиків, протизапальних, знеболюючих препаратів виробництва компанії «Кусум Фарм», які будуть спрямовані у госпіталь МВС і в зону АТО в Донецькому регіоні. Ліки будуть використані для реабілітації ветеранів, інвалідів МВС, а також постраждалих в зоні АТО», – зазначив Віктор Корж.

Він також підкреслив, що ця гуманітарна акція є частиною благодійного проекту, який ФСТ «Динамо» реалізує спільно з компанією «Кусум Фарм» і ТОВ «Фарма Старт» («Асіно груп»), починаючи з 2014 року. За цей період на реабілітацію зазначених категорій правоохоронців передано лікарських препаратів на загальну суму 400 тисяч гривень, а всього засобів медичного призначення – більш ніж на 1 мільйон гривень.

«Робота у  цьому напрямі й надалі триватиме. Адже непроста ситуація в країні спонукає надавати медичну підтримку нашим правоохоронцям та військовослужбовцям», – підсумував  Віктор Корж.

Департамент комунікації МВС України