A
A
A

Сергій Яровий: МВС, Нацполіція, СБУ та ЗСУ мають відпрацювати чіткий алгоритм протистояння терористичним загрозам (ФОТО)

Про це перший заступник міністра внутрішніх справ України заявив сьогодні, 7 листопада, під час робочої наради за участю першого заступника глави Нацполіції – начальника кримінальної поліції В’ячеслава Аброськіна, начальника штабу Антитерористичного центру при СБУ Геннадія Кузнєцова та заступника начальника Головного управління Військової служби правопорядку Збройних Сил України Василя Максименка.

Керівники обговорили варіанти можливих посилень антитерористичних та контрдиверсійних заходів, як безпосередньо в зоні проведення АТО, так і в областях, де бойові дії не проводяться. Таке рішення пов’язане із вчиненими на території держави злочинами з використанням зброї, вибухових речовин та пристроїв.

Сергій Яровий наголосив на необхідності відпрацювання спільного алгоритму дій.

«Результат можливий тільки за комплексної реалізації в залежності від рівня терористичної загрози», – зазначив він.

Своєю чергою В’ячеслав Аброськін підкреслив, що поліція готова діяти у рамках спільних заходів заради забезпечення безпеки громадян від терористичної загрози.

«Маємо діяти спільними силами кількох відомств заради оперативного затримання зловмисників, які, наприклад, готують диверсію», – зауважив він, додавши, що необхідно активізувати дії з вилучення зброї та вибухівки в зоні проведення антитерористичної операції.

Геннадій Кузнєцов відзначив, що особлива увага має бути приділена містам-мільйонникам.

«Ми маємо працювати на випередження, а не по факту», – наголосив він.

Нагадаємо, у результаті вибухів з початку року в Україні загинули 36 осіб, 99 отримали тілесні ушкодження. Мова йде про використання більше 140 гранат, 9 гранатометів, 5 снарядів, 5 саморобних вибухових пристроїв та інших вибухонебезпечних предметів поза передовою.

Також повідомлялося, що Нацполіція створює робочу групу з протидії незаконному обігу зброї.

Департамент комунікації МВС України

Фото Андрія Новицького