A
A
A

Офіційна позиція МВС щодо заяви народного депутата Лещенка про нібито передислокацію Нацгвардії до Солом’янського суду Києва

Заяви народного депутата України Сергія Лещенка про нібито передислокацію підрозділів Національної гвардії України до Солом’янського суду Києва є цілком безпідставними та не відповідають дійсності. Про це сьогодні, 31 жовтня, повідомив перший заступник міністра внутрішніх справ Сергій Яровий.

Він повідомив, що усі підрозділи Нацгвардії України знаходяться у пунктах постійної дислокації та виконують свої службові та бойові завдання за призначанням.

«На даний час немає підстав залучати як Національну гвардію, так і спеціальні підрозділи Національної поліції, для забезпечення правопорядку при проведенні засідання Солом’янського суду Києва», - зазначив перший заступник міністра.

Він закликав народного депутата Сергія Лещенка не розповсюджувати чутки та недостовірну інформацію, а також не займатися інсинуаціями для реалізації своїх політичних амбіцій.

«Звертаюсь до усіх політичних сил з вимогою не залякувати суспільство нібито можливими силовими сценаріями та не використовувати органи правопорядку у своїх політичних іграх», - підкреслив Сергій Яровий.

Він зауважив, що не дивлячись на усі намагання розхитати ситуацію у країні, Національна гвардія та Національна поліція будуть неуклінно забезпечувати правопорядок та громадську безпеку.

 

Департамент комунікації МВС України