Народився 16 серпня 1983 року.
Громадянин України.
У 2005 році закінчив повний курс Київського національного торгово-економічного університету за спеціальністю «Облік і аудит», отримавши диплом з відзнакою про здобуття кваліфікації магістра з обліку і аудиту, економіста з обліку і аудиту.
З листопада 2004 року по серпень 2005 року працював на посаді головного бухгалтера ТОВ «Спектр».
З серпня 2005 року поступив на державну службу і працював у Головному контрольно-ревізійному управлінні України на посадах старшого контролера-ревізора, головного контролера-ревізора, заступника начальника відділу, начальника відділу.
В серпні 2008 року по переводу був призначений  на посаду головного спеціаліста Секретаріату Кабінету Міністрів України. Нагороджений грамотою Прем’єр-міністра України.
У квітні 2010 року звільнився з державної служби, займався підприємницькою діяльністю та працював по серпень 2015 року в приватному секторі економіки у сфері будівництва.
З вересня по листопад 2015 року працював на посаді заступника начальника управління Департаменту матеріального забезпечення МВС України.
З листопада 2015 року по травень 2016 року працював на посаді заступника начальника Департаменту – начальника управління Департаменту логістики та матеріально-технічного забезпечення Національної поліції України.
У травні 2016 року по переводу був призначений  на посаду першого заступника директора Головного сервісного центру МВС України, де працював по жовтень 2017 року.
З жовтня 2017 року по липень 2018 року працював на посаді заступника начальника Департаменту поліції охорони.
Згідно з Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 4 липня 2018 року № 456-р призначений на посаду заступника Міністра внутрішніх справ України.
Гончаров Сергій Михайлович
Заступник Міністра