Контраст
Шрифт
01601, м. Київ, вул. Академіка Богомольця, 10
Повідомити про корупцію

Українські поліцейські беруть участь у 89-ій сесії Генеральної Асамблеї Інтерполу

clock
25-го листопада 2021, 10:58
clock
283

Урочисте відкриття 89-ї сесії Генеральної Асамблеї Міжнародної організації кримінальної поліції Інтерпол відбулося у Стамбулі (Туреччина). Українську делегацію очолив начальник Департаменту міжнародного поліцейського співробітництва Національної поліції України Василь Неволя.

Участь у сесії беруть 410 представників 162 держав та представники 20 інших міжнародних організацій. Мета сесії – дискусія з актуальних питань та визначення найважливіших пріоритетів міжнародного співробітництва у боротьбі зі злочинністю.

Відтак учасники обговорюють проблеми та виклики, що постали перед правоохоронцями світу у зв’язку з пандемією COVID-19. Також у порядку денному – стратегічний розвиток Інтерполу у 2022-2025 роках, співпраця з міжнародними організаціями тощо.

Із жовтня цього року Василь Неволя обраний від України до складу Європейського комітету Інтерполу. Відтак наша держава вперше у цій якості голосуватиме на сесії Генеральної Асамблеї під час виборів на керівні посади та до керівних органів Інтерполу.

Довідково. Генеральна Асамблея Міжнародної організації кримінальної поліції – Інтерпол – найчисельніша (після ООН) міжнародна організація, що об’єднує правоохоронців всього світу. Це вищий колегіальний орган Інтерполу, на засіданні якого раз на рік збираються всі держави-члени, аби розглянути основні питання діяльності цієї організації. Крім керівництва Інтерполу та органів поліції держав-членів, участь у зібранні беруть також представники інших правоохоронних органів різних держав та міжнародних організацій.

Управління комунікації

Національної поліції України

за матеріалами Департаменту міжнародного поліцейського співробітництва