Денис Монастирський провів чергову телефонну розмову зі своїм польським візаві Маріушем Камінським

clock
29.11.2021 16:17

Співрозмовники обмінялися інформацією щодо актуальної ситуації на міжкордонні з Республікою Білорусь, бачення подальшого розвитку подій та відповідних планів реагування.

Міністр внутрішніх справ України розповів про деталі спеціальної прикордонної операції «Полісся». ЇЇ розгорнули, щоб попередити протиправну діяльність з боку іноземців на українській ділянці рубежу з Республікою Білорусь, а також про виділення Кабінетом Міністрів України 175 млн грн на посилення охорони українського кордону.

Своєю чергою очільник польського правоохоронного відомства повідомив про тимчасову деескалацію напруги, а також очевидні ознаки зміни тактики дій осіб, які намагаються прорватися через білорусько-польський кордон, штурмуючи його в різних місцях невеликими групами.

При цьому Маріуш Камінський указав, що за оцінками польської сторони, існує досить висока ймовірність гібридних атак і супроти України, а також запевнив у готовності Польщі рішуче стояти на боці підтримки суверенітету і територіальної цілісності нашої держави.

«Ми свідомі можливих сценаріїв подальшого розвитку подій, які можуть бути реалізовані проти України, щоб  підірвати стабільність нашої держави, розпорошити її увагу та сили, а також, у якийсь спосіб, погіршити її стосунки з Польщею і ЄС», - зазначив Денис Монастирський. 

Очільник правоохоронного відомства України ще раз підкреслив солідарність з Польщею та висловив повагу колегам з МВС Польщі за рішучу непоступливість у питаннях безпеки держави та її громадян.

Схожі матеріали