Контраст
Шрифт

Мільйон гривень збитків до держбюджету на ремонті школи: правоохоронці повідомили про підозру посадовиці та підряднику

clock
16.09.2023 17:00

У Дніпрі правоохоронці повідомили про підозру заступниці міського голови та підряднику. 

Правоохоронці з'ясували - між одним з департаментів міської ради та підприємством були укладені договори про проведення будівельних робіт з капітального ремонту даху однієї зі шкіл міста.

Однак підрядник вніс до офіційних документів недостовірні відомості щодо вартості будівельних матеріалів, а заступниця міського голови - начальниця департаменту - підписала вказані документи. Зробили це фігуранти з метою заволодіння бюджетними коштами до акту виконаних робіт. 

Після виконання ремонтних робіт директор підприємства вніс у кошторисну документацію ціни на будматеріали, які вдвічі перевищують ринкові.

Та заступниця мера все ж підписала вказані акти та скріпила печаткою. Унаслідок таких дій приватне підприємство безпідставно отримали з міського бюджету на свої рахунки майже мільйон гривень.

Обом фігурантам повідомили підозру. Їм інкримінують вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 28, ч. 4 ст. 191, ч. 1 ст. 366 (розтрата, привласнення чужого майна, шляхом зловживання службовим становищем в особливо великих розмірах та службове підроблення) Кримінального кодексу України.

Національна поліція України

Схожі матеріали