Контраст
Шрифт

Герой-рятувальник: Мирослав Куриляк врятував дитину і бабусю з палаючої квартири

clock
17.09.2023 14:00

Щороку в Україні відзначають лауреатів Всеукраїнської акції “Герой-рятувальник року”. Її запровадили до Дня рятувальника, який відзначають 17 вересня. Завдяки цій акції пересічні громадяни, які проявили мужність та героїзм під час рятування людей, майна, ліквідації пожеж, аварій, надзвичайних ситуацій, стихійного лиха отримують відзнаки.

Акція відбувається за участі Президента України. Цьогоріч лауреатами Всеукраїнської акції “Герой-рятувальник року” стали сім жителів різних регіонів України.

Один із лауреатів Мирослав Куриляк - 37-річний приватний підприємець. Він врятував під час пожежі 6-річного хлопчика та його 70-річну бабусю.

13 квітня 2023 року в одному із житлових будинків Івано-Франківська сталася пожежа. У квартирі на другому поверсі 9-поверхівки загорілися побутові речі.

Площа загоряння склала 2 квадратних метри. До ліквідації пожежі було залучили 17 вогнеборців та чотири одиниці техніки.

Однак ще до прибуття рятувальників Мирослав надав допомогу жителям квартири. 

“Почувши крик дитини і побачивши хлопчика з вікон, я зрозумів, що горить квартира. Хлопчика я попросив прикрити рот ганчіркою і відкрити мені двері”, - згадує Мирослав.

Коли малий відчинив двері чоловік побачив бабусю, яка була повністю задимлена. Мирослав на руках виніс постраждалу із палаючої оселі. 

Окрім того чоловіку вдалося врятувати ще і домашнього улюбленця хлопчика. 

Історії "Героїв-рятувальників року" Юрія Васецького, Олександра Прикодька та Василя Чеповика дізнавайтесь завтра на сайті Міністерства внутрішніх справ України.

Департамент комунікації МВС України

 

Схожі матеріали