Через регулярні обстріли бойовиків призупинено функціонування КПВВ «Щастя»

clock
20.02.2022 11:07

Учора не дотримуючись домовленостей про припинення вогню окупанти тричі з мінометів, великокаліберних кулеметів та станкових протитанкових гранатометів прицільно обстріляли КПВВ «Щастя». Втрат серед особового складу немає. Інфраструктура зазнала пошкоджень.

Крім того, сьогодні зранку російські найманці знов гатять із мінометів по гуманітарному коридору «Луганськ-Щастя».

Відтак, враховуючи загострення ситуації та унеможливлюючи ризики для життя і здоров'я громадян, командувачем Об’єднаних сил прийнято рішення щодо тимчасового припинення пропуску осіб і транспортних засобів через КПВВ «Щастя» з 8 години 20 лютого 2022 року на період існування загрози.

Через блокування руху громадян з боку тимчасово окупованої території цей дорожній коридор використовувався здебільшого для переміщення гуманітарних вантажів від міжнародних організацій.

Від початку року через КПВВ «Щастя» дві гуманітарні колони доставили для потреб цивільного населення тимчасово окупованої території 185,3 тонни вантажу. Серед якого товари медичного призначення, одяг, меблі. Таке постачання допомагає мирним мешканцям у складній соціально-економічної ситуації, яку на тимчасово окупованих територіях України створила окупаційна адміністрація РФ. А 18 лютого гуманітарна колонна, яка доставила вантаж від ООН та поверталась з тимчасово окупованого Луганська, потрапила в КПВВ «Щастя» під вогонь бойовиків.

Пресслужба Державної прикордонної служби України

Схожі матеріали