Контраст
Шрифт

Поліцейські Харківщини повідомили депутату однієї з політичних партій про підозру у перешкоджанні журналістській діяльності

clock
02.09.2021 10:52

Під час пленарного засідання Ізюмської міської ради 8 скликання 40-річний чоловік вихопив мобільний телефон журналістки, за допомогою якого проводилася відеофіксація сесії, та кинув його на стіл.

Із відповідною заявою до Ізюмського районного управління поліції звернулася 4 березня директорка радіокомпанії.

Викрили протиправну діяльність працівники Департаменту захисту інтересів суспільства і держави Національної поліції України спільно із сектором дізнання Ізюмського РУП.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення - кримінального проступку, передбаченого ч. 1 ст. 171 (перешкоджання законній професійній діяльності журналістів) Кримінального кодексу України.

Досудовим розслідуванням встановлено, що 24 лютого директорка Ізюмської радіокомпанії виконувала редакційне завдання з висвітлення діяльності Ізюмської міської ради.

О 15:14, перебуваючи у приміщенні сесійної зали Ізюмської міської ради, депутат підійшов до журналістки та вихопив з її рук мобільний телефон, за допомогою якого вона проводила фіксацію подій сесії, після чого кинув його на стіл.

31 серпня депутату політичної партії повідомлено про підозру у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 171 Кримінального кодексу України.

Максимальне покарання згідно із санкцією статті передбачає до 3 років обмеження волі.

Досудове розслідування триває.

Відділ комунікації поліції Харківської області

Схожі матеріали
Герої МВС