Contrast
Letter

Повідомлення про оприлюднення проекту наказу МВС «Про затвердження Порядку ведення реєстру суб’єктів проведення обов’язкового технічного контролю»

На виконання вимог статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» повідомляємо про оприлюднення на офіційному веб-сайті Міністерства внутрішніх справ України ( www.mvs.gov.ua ) проекту наказу МВС ««Про затвердження Порядку ведення реєстру суб’єктів проведення обов’язкового технічного контролю» (далі – проект акта).

Проект акта розроблено на виконання абзацу дев’ятнадцятого підпункту 1 пункту 2 Змін, що вносяться до деяких постанов Кабінету Міністрів України, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 23 січня 2019 року № 46 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України» та з метою затвердження процедури ведення реєстру суб’єктів проведення обов’язкового технічного контролю, порядку внесення до реєстру інформації про суб’єкта ОТК, обсяги інформації, тощо, у відповідності з вимогами законодавства у сфері проведення обов’язкового технічного контролю транспортних засобів.

Зауваження та пропозиції до зазначеного проекту від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються протягом місяця з дати опублікування в письмовому або в електронному вигляді за адресами:

04071, м. Київ, вул. Лук'янівська, 62, Головний сервісний центр Міністерства внутрішніх справ України, е-mail: [email protected].

01011, Київ, вул. Арсенальна, 9/11, Державна регуляторна служба України, e-mail: [email protected].