Contrast
Letter

Order №1044 On approval of the Plan of activity of the Ministry of Internal Affairs on preparation of projects of regulatory acts for 2020

НАКАЗ

13.12.2019                                    Київ                                      № 1044

Про затвердження

Плану діяльності МВС із

підготовки проєктів

регуляторних актів на 2020 рік

 

На виконання Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності»

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити План діяльності МВС із підготовки проєктів регуляторних актів на 2020 рік (далі – План), що додається.

2. Національній поліції України (Клименко І. В.), Державній службі України з надзвичайних ситуацій (Чечоткін М. О.), Адміністрації Державної прикордонної служби України (Дейнеко С. В.), Державній міграційній службі України (Соколюк М. Ю.) у разі виникнення необхідності в підготовці проєктів наказів МВС, не передбачених Планом, надсилати до Міністерства пропозиції щодо внесення змін до Плану.

3. Керівникам структурних підрозділів апарату Міністерства:

1) у разі виникнення необхідності в підготовці проєктів регуляторних актів, не передбачених Планом, надсилати до Департаменту юридичного забезпечення (Горбась Д. В.) пропозиції щодо внесення змін до Плану;

2) до 05 грудня 2020 року подати до Департаменту юридичного забезпечення (Горбась Д. В.) пропозиції до Плану діяльності МВС із підготовки проєктів регуляторних актів на 2021 рік.

4. Департаменту юридичного забезпечення (Горбась Д. В.) до 14 грудня 2020 року підготувати проєкт наказу про затвердження Плану діяльності МВС із підготовки проєктів регуляторних актів на 2021 рік.

5. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

Міністр                                                                                 Арсен Аваков