Contrast
Letter

Інформаційне повідомлення про проведення електронних консультацій з громадськістю щодо проєкту розпорядження КМУ «Про затвердження Комплексного плану заходів щодо захисту прав та інтересів осіб, зникл

Міністерство внутрішніх справ України проводить електронні консультації з громадськістю щодо проєкту розпорядження Кабінету Міністрів України «Про затвердження Комплексного плану заходів щодо захисту прав та інтересів осіб, зниклих безвісти за особливих обставин, жертв насильницьких зникнень, членів їх сімей» (далі – проєкт розпорядження), що оприлюднений 04 січня 2021 року в підрубриці «Проєкти нормативних актів» рубрики «Нормативна база МВС» офіційного вебсайту Міністерства внутрішніх справ України: тут.

Соціальні групи населення, на які поширюватиметься дія реалізації проєкту розпорядження: особи, зниклі безвісти за особливих обставин, жертви насильницьких зникнень, члени їх сімей. Заінтересовані сторони, на які поширюватиметься дія реалізації проєкту розпорядження: громадські організації, діяльність яких пов’язана з розшуком осіб, зниклих безвісти, та жертв насильницьких злочинів.

Можливими наслідками реалізації проєкту розпорядження для цих соціальних груп населення та заінтересованих сторін є:

- забезпечення гарантій захисту прав та інтересів осіб, зниклих безвісти за особливих обставин, жертв насильницьких зникнень, членів їх сімей;

- удосконалення координації та взаємодії суб’єктів, уповноважених на облік та/або розшук осіб, зниклих безвісти за особливих обставин, жертв насильницьких зникнень, а також на виконання інших функцій стосовно захисту прав та інтересів таких осіб, членів їх сімей;

- забезпечення ефективної діяльності Комісії з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин;

- забезпечення функціонування Єдиного реєстру осіб, зниклих безвісти за особливих обставин.

Пропозиції та зауваження до проєкту розпорядження приймаються протягом місяця з дати оприлюднення в письмовій формі за електронною адресою: [email protected].

Консультації щодо проєкту розпорядження надаються за номером телефону: (044) 256 18 40. Відповідальна особа за проведення електронних консультацій з громадськістю – Ірина Ярославівна Мокрицька.

Звіт про результати електронних консультацій з громадськістю щодо проєкту розпорядження буде оприлюднений у підрубриці «Електронні консультації з громадськістю» рубрики «Консультації з громадськістю» офіційного вебсайту Міністерства внутрішніх справ України протягом двох тижнів після прийняття рішень за результатами обговорення.