Contrast
Letter

Інформаційне повідомлення про проведення електронних консультацій з громадськістю щодо проєкту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України»

Міністерство внутрішніх справ України проводить електронні консультації з громадськістю щодо постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України» (далі – проєкт постанови), що оприлюднений 10 березня 2021 року в підрубриці «Проєкти нормативних актів» рубрики «Нормативна база МВС» офіційного вебсайту Міністерства внутрішніх справ України: тут.

Соціальні групи населення, на які поширюватиметься дія реалізації проєкту постанови особи, які бажають отримати посвідчення водія, відкрити відповідну категорію або здійснити державну реєстрацію транспортного засобу.

Проєкт постанови передбачає приведення деяких актів Кабінету Міністрів України до вимог діючих норм законодавства України, вирішення проблемних питань щодо отримання особами за дистанційною формою навчання теоретичних знань (додаткових теоретичних знань) з Правил дорожнього руху, будови та експлуатації транспортних засобів, основ безпеки руху та надання домедичної допомоги для забезпечення підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації водіїв транспортних засобів акредитованими закладами через функціональну підсистему єдиної інформаційної системи МВС (освітній портал Міністерства внутрішніх справ) з використанням технологій дистанційного навчання шляхом застосування сучасних інформаційно-комунікаційних технологій відповідно до погоджених в установленому порядку робочих програм і планів підготовки, перепідготовки або підвищення кваліфікації водіїв транспортних засобів та з метою підтримання сталого, якісного надання послуг, у тому числі адміністративних, за рахунок обґрунтованих (раціональних) розмірів плати відповідно до економічно обґрунтованих витрат.

Зауваження та пропозиції до зазначеного проєкту постанови приймаються протягом місяця з дати опублікування 10 березня 2021 в письмовій формі за адресою: Головний сервісний центр МВС, вул. Лук’янівська, 62, м. Київ, 04071, е-mail: [email protected]. Електронні консультації з громадськістю щодо проєкту постанови проводяться тут. Відповідальна особа за проведення електронних консультацій з громадськістю – Ананченко Інна Василівна, (044) 374 10 513.

Звіт про результати електронних консультацій з громадськістю щодо проєкту постанови буде оприлюднено в підрубриці «Електронні консультації з громадськістю» рубрики «Консультації з громадськістю» офіційного вебсайту Міністерства внутрішніх справ України протягом двох тижнів після прийняття рішень за результатами обговорення.