Запрошуємо на міжвідомчу науково-практичну конференцію «Актуальні питання кримінального процесу, криміналістики та судової експертизи»

24 листопада 2017 року о 09.00 год. в приміщенні Національної академії внутрішніх справ (м. Київ, Солом’янська площа, 1) відбудеться міжвідомча науково-практична конференція «Актуальні питання кримінального процесу, криміналістики та судової експертизи». У події візьмуть участь керівництво Національної поліції України, Головного слідчого управління НПУ, Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України, Департаменту персоналу, організації освітньої та наукової діяльності МВС України. До проведення заходу також залучені фахівці з вищих навчальних закладів, відомі вчені. Під час конференції обговорюватимуться актуальні питання криміналістики, кримінального процесу та судових експертиз, шляхи удосконалення кримінального процесуального законодавства та перспективи розвитку різних видів судових експертиз, а також впровадження отриманих результатів в практичну діяльність. Також відбудеться презентація довідника «Участь спеціаліста в огляді місця події», підготовленого авторським колективом Національної академії внутрішніх справ, Головного слідчого управління Національної поліції України, Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України за сприяння та міжнародної технічної допомоги Консультативної місії ЄС в Україні; буде представлено проект інформаційно-пошукової системи «Інспектор-криміналіст». Організатори заходу: Міністерство внутрішніх справ України, Національна поліція України, Національна академія внутрішніх справ та Консультативна Місія ЄС в Україні.

066-297-27-02, 066-310-83-84 або 520-08-46
Міністерство
внутрішніх справ України 01601, м. Київ, вул. Академіка Богомольця, 10
з по
Пошук по сайту

Міністерство внутрішніх справ України

Автоматична інформаційно-довідкова служба:
(044) 256-03-33

Канцелярія:
(044) 256-16-27

Факс:
(044) 253-64-04

Інформаційні запити ЗМІ

e-mail: zmi@mvs gov ua

Телефон "Довіри" Управління у справах участників АТО

(044) 256-17-20
вівторок та четвер
(крім державних свят)
з 10:00 до 12:00
та з 15:00 до 17:00
ГУМВС України в Київській області
Київ
Лвів
Луцьк
Рівне
Ужгород
Івано-Франківськ
Тернопіль
Чернівці
Хмельницький
Житомир
Вінниця
Чернігів
Черкаси
Суми
Полтава
Харків
Кіровоград
Дніпропетровськ
Луганськ
Донецьк
Запоріжжя
Херсон
Миколаїв
Одеса
Сімферополь
Київська областьЛьвівська областьВолинська областьРівненська областьЗакарпатська область
Івано-Франківська областьТернопільська областьЧернівецька областьХмельницька областьЖитомирська область
Вінницька областьЧернігівська областьЧеркаська областьСумська областьПолтавська область
Харківська областьКіровоградська областьДніпропетровська областьЛуганська областьДонецька область
Запорізька областьХерсонська областьМиколаївська областьОдеська областьАР Крим область
a
a
a

Запустили патрульну поліцію у Дніпрі

17.01.2016

http://mvs.gov.ua/ua/news/427_U_Dnipropetrovsku_950_patrulnih_policeyskih_prisyagnuli_na_virnist_Ukrainskomu_narodu_FOTOREPORTAZH.htm

У лавах патрульної поліції міста служитимуть 54 учасника АТО, а також близько 100 колишніх міліціонерів. Вже ввечері патрульні заступлять на своє перше чергування вулицями обласного центру.

Сьогодні, 17 січня 2016 року, на Фестивальному причалі м. Дніпропетровська відбулася церемонія складання присяги 950 патрульними поліцейськими, які закінчили своє навчання.

У церемонії приведення поліцейських до присяги взяв участь заступник глави Національної поліції України Олександр Фацевич, керівництво ГУНП України в Дніпропетровській області та органів місцевої влади.

"Цей день важливий для вас. Найважче буде з сьогоднішнього дня, і для того, щоб швидше все вийшло, суспільству потрібна ваша підтримка", – зазначив Олександр Фацевич, привітавши патрульних зі складанням присяги.

Очолив Управління патрульної поліції Дніпропетровська Володимир Богоніс. У лавах патрульної поліції Дніпропетровська служитимуть 54 учасника АТО, а також близько 100 колишніх працівників міліції.

Вже сьогодні патрульні поліцейські вийдуть на патрулювання міста.

Нагадаємо, 21 липня минулого року Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк та міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков оголосили про початок набору до патрульної служби Дніпропетровська.

Дніпропетровськ став дев'ятим містом, де почала функціонувати нова патрульна поліція. Починаючи з липня минулого року, патрульні поліцейські працюють на вулицях Києва, Львова, Одеси, Харкова, Луцька, Ужгорода, Миколаєва і Хмельницького.

Департамент комунікації Національної поліції України

 

Національна поліція

При використанні матеріалу гіперпосилання на mvs.gov.ua обов`язкове