Інші нормативно-правові акти
Міністерство
внутрішніх справ України 01601, м. Київ, вул. Академіка Богомольця, 10
з по
Пошук по сайту

Міністерство внутрішніх справ України

Автоматична інформаційно-довідкова служба:
(044) 256-03-33

Канцелярія:
(044) 256-16-27

Факс:
(044) 253-64-04

Інформаційні запити засобів масової інформації

e-mail: zmi@mvs.gov.ua

Телефон "Довіри" Управління у справах учасників АТО

(044) 256-17-20
вівторок та четвер
(крім державних свят)
з 10:00 до 12:00
та з 15:00 до 17:00
ГУМВС України в Київській області
Київ
Лвів
Луцьк
Рівне
Ужгород
Івано-Франківськ
Тернопіль
Чернівці
Хмельницький
Житомир
Вінниця
Чернігів
Черкаси
Суми
Полтава
Харків
Кіровоград
Дніпропетровськ
Луганськ
Донецьк
Запоріжжя
Херсон
Миколаїв
Одеса
Сімферополь
Київська областьЛьвівська областьВолинська областьРівненська областьЗакарпатська область
Івано-Франківська областьТернопільська областьЧернівецька областьХмельницька областьЖитомирська область
Вінницька областьЧернігівська областьЧеркаська областьСумська областьПолтавська область
Харківська областьКіровоградська областьДніпропетровська областьЛуганська областьДонецька область
Запорізька областьХерсонська областьМиколаївська областьОдеська областьАР Крим область

Інші нормативно-правові акти

 • Наказ №213 від 16.03.2018 "Про залишення без розгляду заяв про видачу ліцензій на провадження охоронної діяльності"

   

   

  МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ

  НАКАЗ

  16.03.2018

  м. Київ

  №213

  Про залишення без розгляду заяв про видачу ліцензій на провадження охоронної діяльності

  До Міністерства внутрішніх справ України із заявами про видачу ліцензії на провадження охоронної діяльності звернулися товариства з обмеженою відповідальністю «КОРДОН – ЦЕНТР», «КОРДОН – ЦЕНТР – Б» (далі – здобувачі ліцензій).

  За результатами розгляду заяв встановлено наявність підстав для залишення їх без розгляду.

  На порушення підпункту 2 пункту 6 Ліцензійних умов, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 18 листопада 2015 року № 960, до заяви ТОВ «КОРДОН – ЦЕНТР» не надано копію документа, що підтверджує відсутність в особи обмежень за станом здоров’я для виконання функціональних обов’язків, який видається в установленому порядку.

  Крім того, надані здобувачами ліцензій копії трудових книжок не містять записів про призначення на посаду директора, який виконує функції фахівця з організації заходів охорони.

  Усунути недоліки можливо шляхом надання необхідних документів відповідно до зазначених вище вимог.

  З огляду на викладене та відповідно до пункту 1, абзацу другого пункту 2 частини другої статті 12 Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності»

  НАКАЗУЮ:

  1. Залишити без розгляду:

  заяву від 14 березня 2018 року № 154-2018 про отримання ліцензії на провадження охоронної діяльності товариства з обмеженою відповідальністю «КОРДОН – ЦЕНТР» (ідентифікаційний код 41174018, місцезнаходження: вулиця Соборна, будинок 7-А, офіс 311, місто Кропивницький, 25009);

  заяву від 14 березня 2018 року № 155-2018 про отримання ліцензії на провадження охоронної діяльності товариства з обмеженою відповідальністю «КОРДОН – ЦЕНТР – Б» (ідентифікаційний код 41173978, місцезнаходження: вулиця Соборна, будинок 7-А, офіс 311, місто Кропивницький, 25009).

  2. Департаменту комунікації (Шевченко А. В.) забезпечити розміщення цього наказу на офіційному веб-сайті МВС для оприлюднення наступного за днем прийняття рішення робочого дня.

  3. Управлінню ліцензування (Камишанов В. І.) забезпечити контроль за виконанням цього наказу.

   

  Заступник Міністра

   

  Т. І. Ковальчук

  детальніше
 • Наказ №197 від 14.03.2018 "Про розширення провадження видів діяльності та місце провадження діяльності"

   

   

  МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ

  НАКАЗ

  14.03.2018

  м. Київ

  №197

  Про розширення провадження видів діяльності та місце провадження діяльності

  Відповідно до абзацу другого частини дев’ятої статті 15 Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності» (далі – Закон) плата за надання ліцензії в частині, на яку ліцензіат має намір розширити свою діяльність, справляється як за отримання нової ліцензії відповідно до частини першої статті 14 Закону в розмірі одного прожиткового мінімуму, виходячи з розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, що діє на день прийняття рішення про видачу ліцензії. Плата за видачу ліцензії вноситься ліцензіатом у строк не пізніше десяти робочих днів з дня оприлюднення на офіційному сайті МВС рішення про видачу ліцензії.

  Ліцензіати підтверджують унесення плати за видачу ліцензії поданням до МВС відповідного документа, яким є копія квитанції, виданої банком, копія платіжного доручення з відміткою банку, квитанція з платіжного термінала, квитанція (чек), видана поштовим відділенням зв’язку. Несплата плати за видачу ліцензії відповідно до пункту 10 частини другої статті 16 Закону є підставою для прийняття рішення про анулювання ліцензії.

   З огляду на викладене та відповідно до статті 6 Закону і постанови Кабінету Міністрів України від 05 серпня 2015 року № 609 «Про затвердження переліку органів ліцензування та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України»

  НАКАЗУЮ:

  1. Розширити товариству з обмеженою відповідальністю «ФІЗКУЛЬТУРНО-СПОРТИВНИЙ КОМПЛЕКС «АКАДЕМІЯ» (Донецьке шосе, буд. 2-Д, м. Дніпро, 49000, ідентифікаційний код 30888424) провадження виду господарської діяльності з торгівлі боєприпасами до вогнепальної зброї невійськового призначення додатковою частиною, а саме торгівлею вогнепальною зброєю невійськового призначення, холодною зброєю, пневматичною зброєю калібру понад 4,5 міліметра і швидкістю польоту кулі понад 100 метрів на секунду; продажу спеціальних засобів, заряджених речовинами сльозоточивої та дратівної дії, індивідуального захисту, активної оборони.

  Реквізити для внесення плати за видачу ліцензії: отримувач УК в Амур-Нижньодніпровському р-ні м. Дніпро/Амур-Нижньодніпровський р-н/22011800; код отримувача 37989300; банк отримувача ГУДКСУ в Дніпропетровській області; код банку 805012; номер рахунка 33217896770003; код класифікації 22011800.

  2. Відповідно до відомостей, поданих товариством з обмеженою відповідальністю «СТВОЛ» (вул. Рішельєвська, буд. 73, м. Одеса, 65012, ідентифікаційний код 37608933), вважати майстерню та магазин за адресою: вул. Краківська, буд. 34, м. Львів, 79008, – місцем провадження господарської діяльності з ремонту вогнепальної зброї невійськового призначення, торгівлі вогнепальною зброєю невійськового призначення, боєприпасами до неї, холодною зброєю, пневматичною зброєю калібру понад 4,5 мм і швидкістю польоту кулі понад 100 м/с; продажу спеціальних засобів, заряджених речовинами сльозоточивої та дратівної дії, індивідуального захисту, активної оборони.

  3. Департаменту комунікації (Шевченко А. В.) забезпечити розміщення наказу на офіційному веб-сайті МВС для оприлюднення не пізніше робочого дня, наступного за днем прийняття цього рішення.

  4. Управлінню ліцензування (Камишанов В. І.) забезпечити контроль за виконанням цього наказу.

   

  Заступник Міністра

   

  Т. І. Ковальчук

  детальніше
 • Наказ №209 від 15.03.2018 "Про залишення без розгляду заяви про видачу ліцензії на провадження охоронної діяльності "

   

   

  МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ

  НАКАЗ

  15.03.2018

  м. Київ

  №209

  Про залишення без розгляду заяви про видачу ліцензії на провадження охоронної діяльності

  До Міністерства внутрішніх справ України із заявою про видачу ліцензії на провадження охоронної діяльності звернулося товариство з обмеженою відповідальністю «СОКОЛ СЕК’ЮРІТІ ГРУП» (далі – здобувач ліцензії).

  За результатами розгляду заяви встановлено наявність підстав для залишення її без розгляду.

  На порушення підпункту 2 пункту 6 Ліцензійних умов, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 18 листопада 2015 року № 960, до заяви не надано додаток № 2 щодо наявності персоналу охорони.

  Крім того, надана копія трудової книжки завірена не суб’єктом господарювання та не містить запису про призначення на посаду директора, який виконує функції фахівця з організації заходів охорони.

  Усунути недоліки можливо шляхом надання необхідних документів відповідно до зазначених вище вимог.

  З огляду на викладене та відповідно до пункту 1, абзацу другого пункту 2 частини другої статті 12 Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності»

  НАКАЗУЮ:

  1. Залишити без розгляду заяву від 13 березня 2018 року № 150-2018 про отримання ліцензії на провадження охоронної діяльності товариства з обмеженою відповідальністю «СОКОЛ СЕК’ЮРІТІ ГРУП» (ідентифікаційний код 41875365, місцезнаходження: вулиця Ярославська, будинок 6, місто Київ, 04070).

  2. Департаменту комунікації (Шевченко А. В.) забезпечити розміщення цього наказу на офіційному веб-сайті МВС для оприлюднення наступного за днем прийняття рішення робочого дня.

  3. Управлінню ліцензування (Камишанов В. І.) забезпечити контроль за виконанням цього наказу.

   

  Заступник Міністра

   

  Т. І. Ковальчук

  детальніше
 • Наказ №178 від 05.03.2018 "Про видачу ліцензій на провадження охоронної діяльності"

   

   

  МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ

  НАКАЗ

  05.03.2018

  м. Київ

  №178

   

  Про видачу ліцензій на провадження охоронної діяльності

  Відповідно до статті 14 Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності» (далі – Закон) за видачу ліцензії справляється разова плата в розмірі одного прожиткового мінімуму, виходячи з розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, що діє на день прийняття рішення про видачу ліцензії. Плата за видачу ліцензії вноситься ліцензіатом у строк не пізніше десяти робочих днів з дня оприлюднення на офіційному сайті МВС рішення про видачу ліцензії.

  Ліцензіати підтверджують унесення плати за видачу ліцензії поданням до МВС відповідного документа, яким є копія квитанції, виданої банком, копія платіжного доручення з відміткою банку, квитанція з платіжного термінала, квитанція (чек), видана поштовим відділенням зв’язку. Несплата плати за видачу ліцензії відповідно до пункту 10 частини другої статті 16 Закону є підставою для прийняття рішення про анулювання ліцензії.

  З огляду на викладене відповідно до статті 6 Закону і постанови Кабінету Міністрів України від 05 серпня 2015 року № 609 «Про затвердження переліку органів ліцензування та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України»

  НАКАЗУЮ:

  1. Видати ліцензію на провадження охоронної діяльності:

  ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КІБОРГИ» (вул. Олексіївська, буд. 10/12, кв. 25, м. Київ, 031101, ідентифікаційний код 32662247; реквізити для внесення плати за видачу ліцензії: отримувач УК у Деснянському р-ні/Деснянський р-н/22011800; код отримувача 37984978; банк отримувача ГУДКСУ в м. Києві; код банку 820019; номер рахунка 33213896770004; код класифікації 22011800);

  ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ПАЛАДИН УКРАЇНА» (вул. Рибальська, буд. 13, офіс 4, м. Київ, 01011, ідентифікаційний код 41773661; реквізити для внесення плати за видачу ліцензії: отримувач УК у Печерському р-ні/Печерський р-н/22011800; код отримувача 38004897; банк отримувача ГУДКСУ в м. Києві; код банку 820019; номер рахунка 33210896770007; код класифікації 22011800);

  ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ОХОРОННЕ АГЕНТСТВО «ЦЕНТУРІОН» (бульв. Вацлава Гавела, буд. 4, 03124, ідентифікаційний код 41975063; реквізити для внесення плати за видачу ліцензії: отримувач УК у Солом’янському р-ні/Солом’янський р-н/22011800; код отримувача 38050812; банк отримувача ГУДКСУ в м. Києві; код банку 820019; номер рахунка 33218896770010; код класифікації 22011800);

  ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КРЕЧЕТ-БЕЗПЕКА» (вул. Мала Житомирська, буд. 10, нежиле прим. 60, літера «А», м. Київ, 01001, ідентифікаційний код 41938833; реквізити для внесення плати за видачу ліцензії: отримувач УК у Шевченківському р-ні/Шевченківський р-н/22011800; код отримувача 37995466; банк отримувача ГУДКСУ в м. Києві; код банку 820019; номер рахунка 33217896770011; код класифікації 22011800);

  ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «АГЕНЦІЯ БЕЗПЕКИ «КАЙМАН» (просп. Богдана Хмельницького, буд. 35, прим. 23, м. Дніпро, 49055, ідентифікаційний код 41880726; реквізити для внесення плати за видачу ліцензії: отримувач УК у Шевченківському р-ні м. Дніпро/Шевченківський р-н/22011800; код отримувача 37989274; банк отримувача ГУДКСУ в Дніпропетровській області; код банку 805012; номер рахунка 33216896770004; код класифікації 22011800);

  ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «АГЕНТСТВО КОМПЛЕКСНОЇ БЕЗПЕКИ «К2» (вул. Шпака Миколи буд. 3, офіс 304, м. Київ, 03113, ідентифікаційний код 41942771; реквізити для внесення плати за видачу ліцензії: отримувач УК у Шевченківському р-ні/Шевченківський р-н/22011800; код отримувача 37995466; банк отримувача ГУДКСУ в м. Києві; код банку 820019; номер рахунка 33217896770011; код класифікації 22011800);

  ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «БРОНЯ ПЛЮС» (вул. Михайлівська, буд. 18, літера «В», м. Київ, 01001, ідентифікаційний код 41884055; реквізити для внесення плати за видачу ліцензії: отримувач УК у Шевченківському р-ні/Шевченківський р-н/22011800; код отримувача 37995466; банк отримувача ГУДКСУ в м. Києві; код банку 820019; номер рахунка 33217896770011; код класифікації 22011800);

  ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КВ ЕКСПРЕС» (вул. Костьольна, буд. 10, офіс 4, м. Київ, 01001, ідентифікаційний код 39619858; реквізити для внесення плати за видачу ліцензії: отримувач УК у Шевченківському р-ні/Шевченківський р-н/22011800; код отримувача 37995466; банк отримувача ГУДКСУ в м. Києві; код банку 820019; номер рахунка 33217896770011; код класифікації 22011800);

  ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ПІДРОЗДІЛ ОХОРОНИ «ПОДІЛЬСЬКА ГВАРДІЯ» (Гніванське шосе, буд. 17, м. Гнівань, Вінницька область, 23310, ідентифікаційний код 41924459; реквізити для внесення плати за видачу ліцензії: отримувач УК у Тиврівському р-ні/Тиврівський р-н/22011800; код отримувача 37337246; банк отримувача ГУДКСУ у Вінницькій області; код банку 802015; номер рахунка 33212896770595; код класифікації 22011800);

  ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ОХОРОНА-24» (вул. Собранецька, буд. 146-А, м. Ужгород, Закарпатська область, 88000, ідентифікаційний код 41932742; реквізити для внесення плати за видачу ліцензії: отримувач УК у м. Ужгороді/м. Ужгород/22011800; код отримувача 38015610; банк отримувача ГУДКСУ в Закарпатській області; код банку 812016; номер рахунка 33212896770002; код класифікації 22011800);

  ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЛЕГІОН ЗАХИСТ» (вул. Богдана Хмельницького, буд. 4, м. Дніпро, 49000, ідентифікаційний код 41959701; реквізити для внесення плати за видачу ліцензії: отримувач УК у Шевченківському р-ні м. Дніпро/Шевченківський р-н/22011800; код отримувача 37989274; банк отримувача ГУДКСУ в Дніпропетровській області; код банку 805012; номер рахунка 33216896770004; код класифікації 22011800);

  ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ТРЕЙД ТІМ СТАР» (вул. Матросова, буд. 7, м. Маріуполь, Донецька область, 87528, ідентифікаційний код 41850424; реквізити для внесення плати за видачу ліцензії: отримувач Маріупольське УК/Центральний р-н/22011800; код отримувача 37989721; банк отримувача ГУДКСУ в Донецькій області; код банку 834016; номер рахунка 33217896770052; код класифікації 22011800);

  ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «АФРОДІТА 2000» (бульв. Будівельників, буд. 23, м. Запоріжжя, 69123, ідентифікаційний код 41166431; реквізити для внесення плати за видачу ліцензії: отримувач УК у Хортицькому р-ні м. Запоріжжя/Хортицький р-н/22011800; код отримувача 38025414; банк отримувача ГУДКСУ в Запорізькій області; код банку 813015; номер рахунка 33215896770008; код класифікації 22011800);

  ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ГЕПАРД БЕЗПЕКА» (вул. Г. Барвінок, буд. 1, м. Львів, 79044, ідентифікаційний код 39715462; реквізити для внесення плати за видачу ліцензії: отримувач УК у Франківському р-ні м. Львова/Франківський р-н/22011800; код отримувача 37965138; банк отримувача ГУДКСУ у Львівській області; код банку 825014; номер рахунка 33217896770005; код класифікації 22011800);

  фізичній особі-підприємцю НАДІЛЬНОМУ БОГДАНУ АНДРІЙОВИЧУ, який проживає за адресою: вул. Юрія Липи, буд. 12, кв. 61, м. Львів, 79020, реєстраційний номер облікової картки платника податків та інших обов’язкових платежів 2390015918; реквізити для внесення плати за видачу ліцензії: отримувач УК у Шевченківському р-ні м. Львова/Шевченківський р-н/22011800; код отримувача 38007662; банк отримувача ГУДКСУ у Львівській області; код банку 825014; номер рахунка 33215896770007; код класифікації 22011800);

  ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ГРУПА-АЛЬТАЇР» (вул. Космонавтів, буд. 32, м. Одеса, 65098, ідентифікаційний код 41518322; реквізити для внесення плати за видачу ліцензії: отримувач УК у м. Одесі/Малиновський район/22011800; код отримувача 38016923; банк отримувача ГУДКСУ в Одеській області; код банку 828011; номер рахунка 33212896770007; код класифікації 22011800);

  ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «ЕНЕРГОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ «ХЕРСОНОБЛЕНЕРГО» (вул. Пестеля, буд. 5, м. Херсон, 73000, ідентифікаційний код 05396638; реквізити для внесення плати за видачу ліцензії: отримувач УК у м. Херсон/м. Херсон /22011800; код отримувача 37959779; банк отримувача ГУДКСУ в Херсонській області; код банку 852010; номер рахунка 33216896770002; код класифікації 22011800).

  2. Департаменту комунікації (Шевченко А.В.) забезпечити оприлюднення наказу на офіційному веб-сайті МВС наступного за днем прийняття рішення робочого дня.

  3. Управлінню ліцензування (Камишанов В.І.) забезпечити контроль за виконанням цього наказу.

   

   

  Заступник Міністра

   

  Т. І. Ковальчук

  детальніше
 • Наказ №174 від 03.03.2018 "Про анулювання ліцензії на провадження охоронної діяльності "

   

   

  МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ

  НАКАЗ

  03.03.2018

  м. Київ

  №174

  Про анулювання ліцензії на провадження охоронної діяльності

  Відповідно до статті 16 Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності» та заяви голови ліквідаційної комісії ТОВ «ІНТЕРЛОК-КРИВИЙ РІГ» про анулювання ліцензії

  НАКАЗУЮ:

  1. Анулювати ліцензію серії АЕ № 284653 на провадження охоронної діяльності, видану відповідно до наказу МВС від 19.11.2013 № 1123 товариству з обмеженою відповідальністю «ІНТЕРЛОК-КРИВИЙ РІГ» (місцезнаходження: вулиця Конституційна, будинок 5, місто Кривий Ріг, Дніпропетровська область, 50015; ідентифікаційний код 36040891).

  2. Департаменту комунікації (Шевченко А. В.) забезпечити оприлюднення наказу на офіційному веб-сайті МВС наступного за днем прийняття рішення робочого дня.

  3. Управлінню ліцензування (Камишанов В. І.) забезпечити контроль за виконанням цього наказу.

  Заступник Міністра

   

  Т. І. Ковальчук

  детальніше