офіційний веб-сайт працює в тестовому режиміМіністерство
внутрішніх справ України 01601, м. Київ, вул. Академіка Богомольця, 10
з по
Пошук по сайту

Міністерство внутрішніх справ України

Автоматична інформаційно-довідкова служба МВС України:
(044) 256-0333

Факс МВС України:
(044)253-64-04

Телефон для інформаційних запитів ЗМІ

Телефон: (044) 256-11-36

Телефон "Довіри" Управління у справах участників АТО

(044) 256-17-20
вівторок та четвер
(крім державних свят)
з 10:00 до 12:00
та з 15:00 до 17:00
ГУМВС України в Київській області
Київ
Лвів
Луцьк
Рівне
Ужгород
Івано-Франківськ
Тернопіль
Чернівці
Хмельницький
Житомир
Вінниця
Чернігів
Черкаси
Суми
Полтава
Харків
Кіровоград
Дніпропетровськ
Луганськ
Донецьк
Запоріжжя
Херсон
Миколаїв
Одеса
Сімферополь
Київська областьЛьвівська областьВолинська областьРівненська областьЗакарпатська область
Івано-Франківська областьТернопільська областьЧернівецька областьХмельницька областьЖитомирська область
Вінницька областьЧернігівська областьЧеркаська областьСумська областьПолтавська область
Харківська областьКіровоградська областьДніпропетровська областьЛуганська областьДонецька область
Запорізька областьХерсонська областьМиколаївська областьОдеська областьАР Крим область

Новини Громадської ради

 • У Харкові створено регіональну комісію з питань виявлення та запобігання корупції (ФОТО)

  У Харкові створено регіональну комісію з питань виявлення та запобігання корупції (ФОТО)

   

  За спільною ініціативою Громадської ради при МВС та керівництва Управління внутрішньої безпеки в Харківській області створена Регіональна комісія з питань виявлення та запобігання корупції в органах внутрішніх справ.

  До складу комісії увійшли 16 осіб. Серед них представники Харківської обласної Ради, міністерства внутрішніх справ, Нацгвардії, Державної служби з надзвичайних ситуацій, міграційної служби тощо.

  Харківщина – це перший регіон, де реалізовано подібну ініціативу Громадської ради при МВС України.

  Громадяни можуть повідомляти про факти корупції, зателефонувавши на «гарячу лінію» УВБ в Харківській області ДВБ НПУ за телефоном: (057) 705-94-58.

  Контактні дані комісії: 095-855-69-09

  Електронна адреса: сomanticor_khmvs@ukr.net. З пропозиціями, скаргами та заявами в сфері компетенції комісії просимо звертатися за цими координатами.

   

  Відділ комунікації поліції Харківської області

   

  детальніше
 • На Сумщині стартував пілотний проект Громадської ради при МВС України щодо координації співпраці між громадськістю та силовими структурами (ФОТО)

  У Сумах створено робочу групу по співпраці та взаємодії з органами, що координуються Міністром Внутрішніх справ.

  3-4 серпня 2016 року у Головному управління поліції Сумської області проводились зустрічі представників міністерства внутрішніх справ з представниками громадських об’єднань та організацій Сумської області.

  Зокрема, відбулося засідання круглого столу представників громадських організацій Сумської області з правоохоронцями. Також була проведена інструктивна нарада із керівниками Національної поліції, патрульної поліції, , Державної прикордонної служби, Національної Гвардії, Державної служби із надзвичайної ситуації, Державної міграційної служби Головного сервісного центру Міністерства внутрішніх справ с питань взаємодії роботи між органами виконавчої влади та громадськістю.

  У заходах брали участь голова Громадської ради при МВС України, радник міністра внутрішніх справ Володимир Мартиненко, керівники Департаментів МВС, обласне керівництво національної поліції, міграційної та прикордонної служб, Державної служби з надзвичайних ситуацій, Національної гвардії та Сервісного центру, громадські активісти Сум та області.

  Йшлося про взаємодію, тісну співпрацю між органами виконавчої влади та громадськістю. Сторони обговорили проблемні питання та намітили можливі шляхи їх вирішення

  У зв’язку з тим, що законодавством не передбачено створення громадських рад в обласних управліннях органів державної влади, а реалії життя потребують тісної співпраці з представниками громадськості, учасники зустрічі ухвалили рішення про створення робочої групи, яка буде сприяти налагодженню взаємодії між громадськістю та управліннями, діяльність яких координується Міністром внутрішніх справ України.

  Нагадаємо, що з метою належної організації роботи консультативних, дорадчих та інших  допоміжних органів, які створюються в МВС, 6 серпня  2015 року  при Міністерстві внутрішніх справ України  було створено Громадську раду МВС України, до складу якої увійшли 22 представники громадянського суспільства.  Головою Громадської ради при МВС України, було обрано Володимира Мартиненка.

   

  Департамент комунікації МВС України

   

   

   

  детальніше
 • Наказ МВС від 07.07.2016 №629 "Про внесення змін до наказу МВС від 09 вересня 2016 року № 481"

  детальніше
 • 17 червня відбулася робоча зустріч представників Громадської ради при МВС України з керівництвом Головного Сервісного центру МВС України

  Очільник Сервісного центру МВС Владислав Криклій описав роботу Сервісного центру та зазначив, що він максимально відкритий до співпраці з громадськістю.

  "В Україні, не зважаючи на роботу патрульних поліцейських, зросла кількість ДТП і смертей на дорогах. Тому культуру дотримання учасниками дорожнього руху Правил дорожнього руху треба прививати ще на рівні автошкіл" – зазначив керівник.

  Сервісний центр готовий долучати представників громадськості до Державних акредитаційних комісій, що акредитуватимуть автошколи.

  Представників Громадської ради і громадських активістів, що були присутні на зустрічі, бентежить те, що в областях з’явилися так звані "рішатєлі", які за гроші беруться працевлаштовувати бажаючих на посади в Сервісних центрах.

  "На прийняття кадрів в областях не впливатиме ні Губернатор, ні хтось інший. Перший етап відбору – це зріз знань. І поки претендент не набере балів на цьому етапі - далі процес не рухається", - зазначив Владислав Криклій.

  Також керівництво Головного Сервісного центру МВС України звернулося з проханням до Громадської ради щодо надання підтримки змін цілого ряду нормативних документів - вимоги сьогоднішнього суспільства постійно ростуть, тому правила роботи мають їм відповідати.

  Зустріч була дуже плідною. На ній обговорили цілий ряд наболілих питань, що вимагають негайного вирішення.

  «Разом з Владиславом Криклієм ми домовилися, що він буде приймати участь у засіданнях Громадської ради, якщо питання, що розглядатимуться, матимуть відношення до роботи Сервісного центру. Також він запросив проводити засідання у них і максимально допомагати реалізовувати реформування Сервісного центру» - зазначив голова Громадської ради при МВС України Володимир Мартиненко.

   

   

   

  детальніше
 • Наказ МВС від 09.06.2016 №481 "Про внесення змін до наказу МВС від 08 вересня 2015 року № 1083"

   

  детальніше