офіційний веб-сайт працює в тестовому режиміМіністерство
внутрішніх справ України 01601, м. Київ, вул. Академіка Богомольця, 10
з по
Пошук по сайту

Міністерство внутрішніх справ України

Автоматична інформаційно-довідкова служба МВС України:
(044) 256-0333

Факс МВС України:
(044)253-64-04

Телефон для інформаційних запитів ЗМІ

Телефон: (044) 256-11-36

Телефон "Довіри" Управління у справах участників АТО

(044) 256-17-20
вівторок та четвер
(крім державних свят)
з 10:00 до 12:00
та з 15:00 до 17:00
ГУМВС України в Київській області
Київ
Лвів
Луцьк
Рівне
Ужгород
Івано-Франківськ
Тернопіль
Чернівці
Хмельницький
Житомир
Вінниця
Чернігів
Черкаси
Суми
Полтава
Харків
Кіровоград
Дніпропетровськ
Луганськ
Донецьк
Запоріжжя
Херсон
Миколаїв
Одеса
Сімферополь
Київська областьЛьвівська областьВолинська областьРівненська областьЗакарпатська область
Івано-Франківська областьТернопільська областьЧернівецька областьХмельницька областьЖитомирська область
Вінницька областьЧернігівська областьЧеркаська областьСумська областьПолтавська область
Харківська областьКіровоградська областьДніпропетровська областьЛуганська областьДонецька область
Запорізька областьХерсонська областьМиколаївська областьОдеська областьАР Крим область

Новини Громадської ради

 • У Дніпрі радник міністра внутрішніх справ Володимир Мартиненко обговорив з представниками громадськості питання взаємодії (ФОТО, ВІДЕО)

  Дніпропетровщина стала сьомою областю в Україні, яку з робочим візитом відвідав радник міністра внутрішніх справ України, голова Громадської ради при МВС Володимир Мартиненко.

  Захід пройшов 22 вересня у Головному управлінні Національної поліції в Дніпропетровській області.

  Основною метою зустрічі було обговорення проблемних питань, поглиблення співпраці і налагодження взаємодії між відомствами та громадськими організаціями, активістами, громадськими діячами. З цією метою заплановане створення робочої групи, до якої зможуть долучитися всі охочі представники громадськості.

  Участь у діалозі взяли керівники Національної поліції, Державної служби з надзвичайних ситуацій, Державної міграційної служби, Державної прикордонної служби, Національної гвардії України, Регіонального сервісного центру МВС та представники громадськості Дніпропетровської області.

  Зустріч мала формат відкритого та активного діалогу з представниками громадських організацій Дніпропетровщини.

  За словами радника міністра внутрішніх справ, робоча група приїхала в Дніпропетровську область, щоб почути пропозиції від громадськості і активізувати її на спільну роботу, адже тільки спілкуючись з людьми можна контролювати виконання нових реформ поліції.

  Представники громадськості винесли пропозиції про участь громадськості в реформі правоохоронної системи.

  Учасники зустрічі домовилися і надалі активно співпрацювати та запевнили, що аналогічні зустрічі будуть носить системний характер.

   

  Відділ комунікації поліції ГУНП в Дніпропетровській області

  детальніше
 • Представники Громадської ради при МВС України зустрілися із громадськістю в місті Харкові (ФОТО, ВІДЕО)

  Захід відбувся 21 вересня 2016 року в рамках проекту «Консультації з громадськістю» під керівництвом голови Громадської ради при МВС України, радника Міністра внутрішніх справ Володимира Мартиненка.

  У заході взяли участь заступник начальника ГУНП в Харківській області – начальник кримінальної поліції Ігор Назаренко, начальник управління Департаменту внутрішньої безпеки УВБ в Харківській області Сергій Трунов, голова комітету з питань моніторингу громадської думки щодо діяльності МВС України громадської ради при МВСУ Дмитро Калмиков, начальник Державної служби з надзвичайних ситуацій Олександр Волобуєв, начальник Управління патрульної поліції в м. Харкові Ольга Юськевич, представники Державної міграційної служби, Національної гвардії України, Державної прикордонної служби, Регіонального сервісного центру МВС та представники громадськості Харківської області. Від громадських організацій Харківщини було близько 100 представників.

  За словами Володимира Мартиненка, робоча група приїхала в Харківську область, щоб почути пропозиції від громадськості і активізувати з нею спільну роботу.

  Як зазначив Ігор Назаренко, тільки спілкуючись з людьми, можна контролювати виконання нових реформ поліції. Завдяки таким зустрічам є можливість почути зауваження, знайти шляхи вирішення проблемних питань, поліпшити роботу.

  Під час спілкування присутні передали представникам поліції пропозиції та заяви, зокрема, щодо стихійної торгівлі, крадіжок ліфтового обладнання, роботи пунктів прийому вторинної сировини.

  Володимир Мартиненко пообіцяв обов’язково розібратися у кожній ситуації та вжити необхідних заходів. Він також зазначив, що протягом двох тижнів буде створена робоча група для більшого налагодження співпраці з громадськістю.

  По закінченні заходу було вирішено і надалі проводити такі зустрічі.

  Відділ комунікації поліції Харківської області

  детальніше
 • Голова Громадської ради при МВС закликав громадськість Херсонщини до співпраці з правоохоронцями (ФОТО)

  Херсонщина стала четвертою областю, яку з робочим візитом відвідав голова Громадської ради при МВС Володимир Мартиненко. 15 вересня він провів круглий стіл за участю керівників обласних управлінь Нацполіції, Держслужби з надзвичайних ситуацій, Нацгвардії, Державної міграційної служби, Державної прикордонної служби та сервісного центру МВС, діяльність яких координує Міністр внутрішніх справ. До обговорення процесу реформування МВС, налагодження взаємодії між громадськістю та органами виконавчої влади долучилися представників майже 40 громадських організацій області та журналісти.

  На думку Володимира Мартиненка, громадські організації повинні брати активну участь не лише в обговоренні нормативно-правових актів МВС, а і в державотворчих процесах.

  «Нам цікаво дізнатися різні точки зору про роботу МВС, ми готові вислухати і продуктивну критику, і нові ідеї щодо покращення роботи відомства. Відтепер усі важливі питання щодо діяльності міністерства будемо виносити на громадське обговорення та контроль з боку населення», – зазначив Володимир Мартиненко.

  Голова Громадської ради при МВС переконаний, що активістам громадських організацій, які представляють інтереси населення у кожному регіоні країни, треба надати більше можливостей якісно впливати на роботу правоохоронних органів. З цією метою на Херсонщині буде створена робоча група з питань налагодження співпраці громадськості з органами виконавчої влади, діяльність яких координує Міністр внутрішніх справ.

  Представники громадських організацій отримали запрошення долучатися до роботи цієї групи, щоб своїм досвідом та знаннями специфіки регіону допомагати вирішувати нагальні проблеми жителів Херсонської області.

  Під час діалогу з керівниками обласних органів виконавчої влади, діяльність яких координує МВС, Володимир Мартиненко ознайомився зі специфікою роботи вказаних відомств у прикордонному регіоні, їх співпрацею, яка направлена на підтримання стабільної обстановки на Херсонщині. Йшлося про роботу прикордонників на пропускних пунктах, стан охорони стратегічно важливих об’єктів та об’єктів інфраструктури, криміногенну обстановку в області.

  Звертаючись до зібрання, Володимир Мартиненко зазначив, активісти, які мають відповідний досвід, можуть стати експертами Громадської ради і, відповідно, вносити корективи і пропозиції до нормативно-правових документів, робити їх юридичний аналіз.

  Робочі поїздки до регіонів України, покликані стимулювати громадянське суспільство до надання максимальної підтримки відомству, триватимуть.

  Департамент комунікації МВС України

  детальніше
 • На Миколаївщині відбулась зустріч представників правоохоронних органів і громадськості (ФОТО)

  Захід пройшов учора, 14 вересня, за головування очільника Громадської ради при МВС України Володимира Мартиненко. Зустріч мала формат відкритого та активного діалогу з представниками громадських організацій Миколаївщини.

  Участь у діалозі взяли представники обласних підрозділів Національної поліції, Державної служби з надзвичайних ситуацій, Державної міграційної служби, Національної гвардії, Державної прикордонної служби та регіонального сервісного центру МВС.

  Основною метою зустрічі було обговорення проблемних питань і поглиблення співпраці між відомствами та громадськими організаціями, активістами, громадськими діячами. З цією метою заплановане створення робочої групи, до якої зможуть долучитися всі охочі представники громадськості.

  Департамент комунікації МВС України

  детальніше
 • Шляхи вирішення проблемної ситуації щодо видачі медичних довідок водіям обговорили у МВС (ФОТО)

  13 вересня у Міністерстві внутрішніх справ України відбувся круглий стіл на тему: «Проблемні питання медичних оглядів кандидатів у водії та водіїв транспортних засобів, медичних оглядів при отриманні медичних довідок для отримання дозволу на об’єкт дозвільної системи».

  Участь у обговоренні гострих питань, пов’язаних з видачею медичних довідок для водіїв та для отримання дозволу на зброю, взяли представники Міністерства внутрішніх справ, Міністерства охорони здоров’я, Національної поліції, Державної служби з безпеки на транспорті, Головного сервісного центру МВС та члени громадських рад при МВС та ДСБТ.

  Ситуація із отриманням медичних довідок в Україні наразі катастрофічна: довідку можна придбати за 250-300 гривень навіть через Інтернет. Відтак особи, серед яких можуть бути,зокрема, психічно неврівноважені, сідають за кермо транспортного засобу чи беруть в руки рушницю. В результаті гинуть люди. При цьому комісія, яка видала медичний сертифікат винуватцю трагедії, не несе жодної відповідальності.

  Під час обговорення учасники круглого столу висловлювали свої думки щодо врегулювання на законодавчому рівні процесу видачі таких медичних довідок.

  На думку зібрання, нормативні акти, які регулюють роботу медкомісій, процес проведення огляду й видачі довідок, застаріли й потребують доопрацювання. Йдеться про спільний Наказ МОЗ та МВС від 31.01.2013 р. № 65/80 «Про затвердження Положення про медичний огляд кандидатів у водії та водіїв транспортних засобів» та Наказ МОЗ від 20.10.1999 р. № 252 «Про затвердження порядку видачі медичної довідки для отримання дозволу (ліцензії) на об’єкт дозвільної системи».

  Відсутність відповідальності медичних комісій за їх роботу, формальність проведення медичних оглядів, непрозора робота, неврегульованість питання проведення профілактичного наркологічного та психіатричного огляду породжують ситуацію, коли діяльність комісій зводиться до корупційної схеми, а довідки видаються без належного обстеження.

  Учасники круглого столу були одностайними щодо необхідності створення єдиного реєстру виданих медичних довідок.

  За результатами обговорення прийняте рішення у двотижневий термін напрацювати пропозиції щодо внесення відповідних змін до нормативної бази, які зможуть регулювати питання проходження медичних оглядів та видачі медичних довідок кандидатам у водії та водіям транспортних засобів, а також довідок для отримання дозволу на об’єкт дозвільної системи.

  Департамент комунікації МВС України

  детальніше