Міністерство
внутрішніх справ України 01601, м. Київ, вул. Академіка Богомольця, 10
з по
Пошук по сайту

Міністерство внутрішніх справ України

Автоматична інформаційно-довідкова служба:
(044) 256-03-33

Канцелярія:
(044) 256-16-27

Факс:
(044) 253-64-04

Інформаційні запити ЗМІ

e-mail: zmi@mvs.gov.ua

Телефон "Довіри" Управління у справах учасників АТО

(044) 256-17-20
вівторок та четвер
(крім державних свят)
з 10:00 до 12:00
та з 15:00 до 17:00
ГУМВС України в Київській області
Київ
Лвів
Луцьк
Рівне
Ужгород
Івано-Франківськ
Тернопіль
Чернівці
Хмельницький
Житомир
Вінниця
Чернігів
Черкаси
Суми
Полтава
Харків
Кіровоград
Дніпропетровськ
Луганськ
Донецьк
Запоріжжя
Херсон
Миколаїв
Одеса
Сімферополь
Київська областьЛьвівська областьВолинська областьРівненська областьЗакарпатська область
Івано-Франківська областьТернопільська областьЧернівецька областьХмельницька областьЖитомирська область
Вінницька областьЧернігівська областьЧеркаська областьСумська областьПолтавська область
Харківська областьКіровоградська областьДніпропетровська областьЛуганська областьДонецька область
Запорізька областьХерсонська областьМиколаївська областьОдеська областьАР Крим область

Проекти нормативних актів

 • Повідомлення про оприлюднення проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 7 липня 2010 року № 565 і від 16 грудня 2015 року № 1122» та аналізу його регуляторного впливу

  Відповідно до статей 9, 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» (далі – Закон), з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань оприлюднюється:

  проект постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 7 липня 2010 року № 565 і від 16 грудня 2015 року № 1122» (далі – проект) та аналіз його регуляторного впливу.

  Розробник – Міністерство внутрішніх справ України.

  Проект розроблено на виконання Плану організації підготовки проектів актів, необхідних для забезпечення реалізації Закону України від 3 листопада 2016 р. № 1726-VIII «Про внесення змін до Закону України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності» щодо лібералізації системи державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності», схваленого на засіданні Кабінету Міністрів України 25.01.2017 (протокол № 6), з метою приведення підзаконних нормативно-правових актів у відповідність до вимог законодавства України, що регулює відносини, пов’язані зі здійсненням державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності.

  Проектом передбачається внесення змін до критеріїв, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності та визначається періодичність проведення планових заходів державного нагляду (контролю) Міністерством внутрішніх справ України.

  Зауваження та пропозиції до зазначених проекту та аналізу регуляторного впливу від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються протягом місяця з дати опублікування в письмовому вигляді на поштову адресу: вул. Богомольця, 10, м. Київ, 01601;

  або в електронному вигляді на адресу: license@mvs.gov.ua

  Відповідно до частини першої статті 20 Закону зауваження та пропозиції щодо оприлюдненого проекту регуляторного акта та відповідного аналізу регуляторного впливу надаються також на адреси Державної регуляторної служби України:

  поштову: вул. Арсенальна, 9/11, м. Київ, 01011;

  електронну: inform@dkrp.gov.ua

   

  Проект Постанови КМУ «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 7 липня 2010 р. № 565 і від 16 грудня 2015 р. № 1122» - ЗАВАНТАЖИТИ

   

  Проект ЗМІН, що вносяться до постанов Кабінету Міністрів України від 7 липня 2010 р. № 565 і від 16 грудня 2015 р. № 1122 - ЗАВАНТАЖИТИ

   

  АНАЛІЗ РЕГУЛЯТОРНОГО ВПЛИВУ – ЗАВАНТАЖИТИ

   

  ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА – ЗАВАНТАЖИТИ

  детальніше
 • Повідомлення про оприлюднення проекту наказу МВС України «Про встановлення нормативної вартості однієї експертогодини у 2017 році»

  На офіційному сайті Міністерства внутрішніх справ України (www.mvs.gov.ua) в підрозділі «Проекти нормативно-правових актів» розділу «Нормативно-правові акти» розміщено проект наказу МВС України «Про встановлення нормативної вартості однієї експертогодини у 2017 році» та аналіз впливу цього нормативно-правового акта.
  Даний проект наказу видано відповідно до пункту 12 постанови Кабінету Міністрів України від 01 липня 1996 року № 710 «Про затвердження Інструкції про порядок і розміри компенсації (відшкодування) витрат та виплати винагороди особам, що викликаються до органів досудового розслідування, прокуратури, суду або до органів, у провадженні яких перебувають справи про адміністративні правопорушення, та виплати державним спеціалізованим установам судової експертизи за виконання їх працівниками функцій експертів і спеціалістів» з метою коригування вартості проведення експертиз у підрозділах Експертної служби МВС України до індексів споживчих цін (індексів інфляції).
  Зауваження та пропозиції до вказаного проекту наказу МВС України просимо надсилати протягом 30 календарних днів з дати опублікування проекту в письмовій формі на адресу:
  01601, м. Київ, вул. Богомольця, 10,
  Державний науково-дослідний експертно-криміналістичний центр МВС України,
  е-mail: dndekc@centrmia.gov.ua


  Проект Наказу - ЗАВАНТАЖИТИ

  ДОВІДКА щодо відповідності зобов’язанням України  - ЗАВАНТАЖИТИ

  Пояснювальна записка - ЗАВАНТАЖИТИ

   

  детальніше
 • Повідомлення про оприлюднення проекту розпорядження Кабінету Міністрів України "Про схвалення Стратегії реформування системи Державної служби України з надзвичайних ситуацій"

  Проект розпорядження Кабінету Міністрів України "Про схвалення Стратегії реформування системи Державної служби України з надзвичайних ситуацій" (далі – проект акта) розроблено на виконання Стратегії національної безпеки України, затвердженої Указом Президента України від 26 травня 2015 р. № 287, Воєнної доктрини України, затвердженої Указом Президента України від 24 вересня 2015 р. № 555, Концепції розвитку сектору безпеки і оборони України, затвердженої Указом Президента України від 4 березня 2016 р. № 92, Плану пріоритетних дій Уряду на 2016 рік, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 27 травня 2016 р. № 418-р з метою оптимізація системи ДСНС та підвищення її спроможностей щодо забезпечення у взаємодії з іншими складовими сектору безпеки і оборони виконання визначених завдань з протидії загрозам національній безпеці України у сфері цивільного захисту.

  Прийняття проекту акта має на меті визначення напрямків реформування системи ДСНС та підвищення її спроможностей щодо забезпечення у взаємодії з іншими складовими сектору безпеки і оборони виконання визначених завдань з протидії загрозам національній безпеці України у сфері цивільного захисту.

  Реалізацією цього акта буде забезпечено достатній рівень безпеки населення, захищеності територій, об’єктів економіки від загроз природного і техногенного характеру, підвищення ефективності функціонування сил цивільного захисту шляхом:

  переходу від системи державного нагляду (контролю) у сфері пожежної та техногенної безпеки до сучасної ефективної системи запобігання надзвичайним ситуаціям та профілактики пожеж;

  удосконалення порядку реалізації основних завдань (функцій) у сфері захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій, пожежної та техногенної безпеки органами виконавчої влади всіх рівнів;

  створення нових та реформування існуючих пожежно-рятувальних підрозділів (пожежних частин) місцевої і добровільної пожежної охорони в об'єднаних територіальних громадах;

  оптимізації структури та чисельності ДСНС на всіх рівнях, реорганізації сил ДСНС з урахуванням обсягів покладених на них завдань;

  нарощування матеріально-технічної бази сил цивільного захисту та їх технічного переоснащення сучасною технікою.

  Проект нормативно-правового акта, пояснювальна записка оприлюднено на офіційному веб-сайті ДСНС України (www.dsns.gov.ua) у розділі: Громадянам/Консультації з громадськістю/Електронні консультації з громадськістю.

  Враховуючи наведене, просимо зауваження та пропозиції надавати до 30 грудня та направляти на адресу ДСНС України, відділ планування та моніторингу заходів цивільного захисту Управління планування та координації заходів цивільного захисту Департаменту організації заходів цивільного заходів (01030, м. Київ, вул. О. Гончара, 55-а, тел. (044) 202-31-88; е-mail: (chornomorez@mns.gov.ua).

  Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються до набуття чинності цим документом у друкованому
  або електронному вигляді.

   

  Директор Департаменту організації
  заходів цивільного захисту

  М. Маюров

   

  “___” грудня 2016 р.

   

  Проект - ЗАВАНТАЖИТИ

  Стратерія реформування - ЗАВАНТАЖИТИ

  Пояснювальна записка   - ЗАВАНТАЖИТИ

   

   

  детальніше
 • Повідомлення про оприлюднення проекту постанови Кабінету Міністрів «Про затвердження категорій об’єктів державної форми власності та сфер державного регулювання, які підлягають охороні органами поліції охорони на договірних засадах» (Доопрацьовано)

  Повідомлення про оприлюднення
  проекту постанови Кабінету Міністрів
  «Про затвердження категорій об’єктів державної форми власності та сфер державного регулювання, які підлягають охороні органами поліції охорони на договірних засадах» та аналізу його регуляторного впливу

  На виконання вимог статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» (далі – Закон) Міністерство внутрішніх справ повідомляє про оприлюднення проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження категорій об’єктів державної форми власності та сфер державного регулювання, які підлягають охороні органами поліції охорони на договірних засадах» (далі - проект) та аналізу його регуляторного впливу з метою отримання зауважень та пропозицій.

  Проект розроблено Національною поліцією України спільно із Міністерством внутрішніх справ України на виконання доручення Кабінету Міністрів України.

  Проектом запропоновано єдиний підхід до визначення категорій об’єктів державної форми власності та сфер державного регулювання, у випадку відповідності яким, об’єкти підлягають обов’язковій охороні органами поліції охорони на договірних засадах, а також запропоновано затвердити Порядок забезпечення охорони об’єктів поліцією та Методику формування ціни на послуги, які надаються органами поліції охорони.

  Зауваження та пропозиції до зазначеного проекту та аналізу регуляторного впливу від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються протягом місяця з дати опублікування в письмовому вигляді на поштову адресу: вул. Малопідвальна, 5, м. Київ, 01001;

  або в електронному вигляді на адресу: office@guard.np.gov.ua

  Відповідно до частини першої статті 20 Закону зауваження та пропозиції щодо оприлюдненого проекту регуляторного акта та відповідного аналізу регуляторного впливу надаються також на адреси Державної регуляторної служби України:

  поштову: вул. Арсенальна, 9/11, м. Київ, 01011;

  електронну: inform@dkrp.gov.ua

  Проект постанови (Доопрацьовано) – ЗАВАНТАЖИТИ

  Пояснювальна записка (Доопрацьовано) – ЗАВАНТАЖИТИ

  Аналіз регуляторного впливу (Доопрацьовано) – ЗАВАНТАЖИТИ

  детальніше
 • Повідомлення про оприлюднення проекту Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про дорожній рух»

  Повідомлення
  про оприлюднення проекту Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про дорожній рух»

  На виконання вимог статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» повідомляємо про оприлюднення на офіційному веб-сайті Міністерства внутрішніх справ України ( www.mvs.gov.ua ) проекту Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про дорожній рух» (далі – проект акта).

  Проект акта розроблено Міністерством внутрішніх справ України на виконання пункту четвертого розділу 2 плану заходів щодо реалізації Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 року № 688-р «Деякі питання реалізації Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні» та підпункту 5 пункту 23 плану заходів з реалізації Стратегії реформування державного управління України на 2016 – 2020 роки, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 24 червня 2016 року № 474-р.

  Проект акта передбачає реалізації реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади щодо розширення переліку послуг, які надаються через центри надання адміністративних послуг, шляхом надання їх адміністраторам повноважень з прийняття заяв про реєстрацію нових транспортних засобів, перереєстрацію транспортних засобів у зв’язку зі зміною найменування чи адреси юридичних осіб, прізвища, імені чи по батькові, місця проживання фізичних осіб, які є власниками транспортних засобів, вибракування їх у цілому та видачі реєстраційних документів, номерних знаків або відповідного витягу (після проведення територіальними органами Міністерства внутрішніх справ України відповідних реєстраційних операцій, закріплення номерних знаків та оформлення реєстраційних документів), а також прийняття заяв про обмін посвідчення водія у зв'язку зі зміною особистих даних власника (прізвище, ім'я та по батькові) або непридатного для користування (зіпсоване, записи в якому не читаються, тощо), а також видачі в результаті такого обміну нових посвідчень водія (оформлених у територіальних органах Міністерства внутрішніх справ України).

  Реалізація акта розширить коло суб’єктів до яких матимуть можливість звертатися юридичні та фізичні особи з питань реєстрації (перереєстрації), зняття з обліку транспортних засобів та обміну посвідчення водія.

  Зауваження та пропозиції до проекту акта від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються протягом місяця з дати опублікування в письмовому або в електронному вигляді за адресами:

  04071, м. Київ, вул. Лук'янівська, 62, Головний сервісний центр Міністерства внутрішніх справ України, е-mail: e.lyubchik@hsc.gov.ua;

  01011, Київ, вул. Арсенальна, 9/11, Державна регуляторна служба України, e-mail: inform@dkrp.gov.ua.

   

  Проект Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про дорожній рух» 
  ЗАВАНТАЖИТИ

  ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА до проекту Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про дорожній рух»
  ЗАВАНТАЖИТИ

  АНАЛІЗ РЕГУЛЯТОРНОГО ВПЛИВУ до проекту Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про дорожній рух»
  ЗАВАНТАЖИТИ

  ПОРІВНЯЛЬНА ТАБЛИЦЯ до проекту Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про дорожній рух»
  ЗАВАНТАЖИТИ

   

   

  детальніше