офіційний веб-сайт працює в тестовому режиміМіністерство
внутрішніх справ України 01601, м. Київ, вул. Академіка Богомольця, 10
з по
Пошук по сайту

Міністерство внутрішніх справ України

Автоматична інформаційно-довідкова служба МВС України:
(044) 256-0333

Факс МВС України:
(044)253-64-04

Телефон для інформаційних запитів ЗМІ

Телефон: (044) 256-11-36

Телефон "Довіри" Управління у справах участників АТО

(044) 256-17-20
вівторок та четвер
(крім державних свят)
з 10:00 до 12:00
та з 15:00 до 17:00
ГУМВС України в Київській області
Київ
Лвів
Луцьк
Рівне
Ужгород
Івано-Франківськ
Тернопіль
Чернівці
Хмельницький
Житомир
Вінниця
Чернігів
Черкаси
Суми
Полтава
Харків
Кіровоград
Дніпропетровськ
Луганськ
Донецьк
Запоріжжя
Херсон
Миколаїв
Одеса
Сімферополь
Київська областьЛьвівська областьВолинська областьРівненська областьЗакарпатська область
Івано-Франківська областьТернопільська областьЧернівецька областьХмельницька областьЖитомирська область
Вінницька областьЧернігівська областьЧеркаська областьСумська областьПолтавська область
Харківська областьКіровоградська областьДніпропетровська областьЛуганська областьДонецька область
Запорізька областьХерсонська областьМиколаївська областьОдеська областьАР Крим область

Новини Громадської ради

 • На Закарпатті правоохоронці домовились про поглиблення співпраці з громадськістю (ФОТО)

  Сьогодні, 30 вересня, в Головному управлінні Національної поліції в Закарпатській області обговорили питання комунікації з керівництвом поліції, Державної міграційної служби, Управління ДСНС, Прикордонної служби та інших правоохоронних органів.

  У зустрічі взяли участь радник міністра внутрішніх справ України, голова Громадської ради при МВС України Володимир Мартиненко, начальник Головного управління Національної поліції в Закарпатській області підполковник поліції Роман Стефанишин, представники громадськості.

  Метою зустрічі стало обговорення питань взаємодії на всіх етапах роботи правоохоронців, починаючи від взаємодії між окремими структурами МВС, місцевої влади, громадськості і завершуючи комунікаціями всередині структурних підрозділів.

  У рамках зустрічі було утворено робочу групу з метою майбутньої співпраці.

  Окремим питанням дискусії стало обговорення нових законопроектів про зброю. Володимир Мартиненко розповів, що нині таких є три, але щодо всіх ще надто багато питань і тому про їх прийняття говорити зарано.

  Крім цього, він роз’яснив суть «презумпції правоти поліцейського».

  Володимир Мартиненко підкреслив, що мова йде не про вседозволеність правоохоронців, а про захист працівника поліції як громадянина при виконанні службових обов’язків, додавши, що проблема назріває давно, а події в Дніпрі стали лише каталізатором.

  «В українців має змінитися ставлення до поліцейського і прийти розуміння того, що їх служба – це захист і опора, і лише довіра до правоохоронця здатна завершити процес реформування», - зауважив Володимир Мартиненко.

  За матеріалами відділу комунікації поліції Закарпатської області

  детальніше
 • У Івано-Франківську голова Громадської ради при МВС зустрівся з силовиками, журналістами та громадськістю (ФОТО)

  У зустрічі взяли участь керівники обласних підрозділів Нацполіції, ДСНС, міграційної служби, Нацгвардії, сервісного центру МВС України, журналісти та громадські активісти.

  Під час зустрічі відбулося обговорення гострих проблем краю та шляхів їх вирішення, зокрема йшлося про створення робочих груп з числа громадських організацій та активістів краю.

  «Ми пропонуємо невідкладно створити такі робочі групи у кожній області, які діятимуть при МВС України. До них мають увійти громадяни з активною громадянською позицією, які бажають працювати у напрямку втілення реформ Міністерства внутрішніх справ, – наголосив голова Громадської ради при МВС України Володимир Мартиненко. – Функція групи – виявлення недоліків у роботі правоохоронних відомств, обговорення на місцях нормативно-правових документів та висунення пропозицій щодо їхніх змін. І відповідно, надані пропозиції будуть розглядатися Громадською радою МВС».

  Учасники зібрання дійшли згоди, що керівники силових структур, роботу яких координує Міністерство внутрішніх справ, журналісти та громадські активісти у найближчий час проведуть перше скликання робочої групи, оберуть керівний склад, затвердять її членів і розпочнуть спільну роботу задля прозорої та ефективної роботи правоохоронних підрозділів Прикарпаття.

  Як повідомив Володимир Мартиненко, Івано-Франківщина – тринадцята область, де він зустрічається з представниками громадського активу краю, обговорює з ними актуальні питання та розробляє плани співпраці.

   

  Департамент комунікації МВС України

  детальніше
 • Голова Громадської ради при МВС зустрівся з правоохоронцями й громадськістю Буковини (ФОТО)

  Про поглиблену співпрацю громадськості та ЗМІ з підрозділами держорганів, діяльність яких координує Міністр внутрішніх справ, говорили у Чернівцях під час зустрічі з головою Громадської ради при МВС Володимиром Мартиненком.

  Буковина – дванадцята область, де відбувся такий діалог між представниками громадськості й правоохоронних відомств. Під час «круглого столу» обговорювались наболілі питання та подальша співпраця. Зокрема йшлося про створення робочої групи, до якої ввійдуть громадські активісти.

  «До робочої групи можуть увійти всі, хто має досвід і бажання допомогти Міністерству внутрішніх справ провести реформи у відомстві на благо суспільства», – наголосив керівник Громадської ради при МВС.

  За словами Володимира Мартиненка, такі робочі групи входитимуть до структури Громадської ради при МВС і співпрацюватимуть на місцях із обласними управліннями державних органів, виявлятимуть недоліки і пропонуватимуть той чи інший вихід із ситуації.

  Робота щодо налагодження діалогу й взаємодії між громадськістю й регіональними органами виконавчої влади триває.

  Департамент комунікації МВС України

  детальніше
 • У Тернополі запрацює робоча група з питань співпраці громадськості з силовими структурами при МВС (ФОТО)

  У Тернополі відбулася зустріч представників МВС з громадськими активістами. У заході взяли участь радник міністра внутрішніх справ України, голова Громадської ради при МВС Володимир Мартиненко, начальник ГУНП в Тернопільській області Олександр Богомол, інші.

  Тернопільщина - це 11 область, де проходить зустріч з представниками громадського активу області, на черзі - Чернівці, Івано-Франківськ та інші регіони.

  Учасники обговорили подальшу співпрацю громадськості з підрозділами силових структур, які знаходяться в підпорядкуванні Міністерства внутрішніх справ.

  «Ми намагаємося знайти відповіді на питання, які є у громадськості щодо роботи правоохоронного відомства. Ми хочемо знати думку людей про нововведення, які плануються у Міністерстві, про хід реформ, про роботу того чи іншого підрозділу, який підпорядковується МВС», - наголосив Володимир Мартиненко.

  На сьогодні нормативно-правова база не передбачає створення в обласних управліннях органів державної ради будь-яких громадських рад, тому один з виходів із такої ситуації - це створення робочої групи, до якої можуть увійти всі бажаючі. До її компетенції входитиме обговорення нагальних питань на місцях.

  «Ця робоча група входитиме до структури громадської ради при МВС і в областях буде співпрацювати з усіма управліннями», - підкреслив очільник Громадської Ради.

  В країні за період реорганізації та проведення атестації по областях звільнилося від 6 до 30 відсотків особового складу, тому сьогодні залишається недоукомплектованість територіальних підрозділів Нацполіції фахівцями.

  Наразі в Тернопільській області не вистачає близько п'ятисот атестованих фахівців з різних напрямків.

  «Ми місяць тому вже оголосили про набір 37 слідчих, зарплата яких буде майже 10 тисяч гривень. Заявки подало близько 280 осіб. Усі вони проходитимуть конкурсний відбір, тестування, медогляд, 5 місяців навчань», - наголосив начальник ГУНП області Олександр Богомол.

  Аби укомплектувати підрозділи, Міністерство внутрішніх справ затвердить постійний штат, що дасть змогу оголосити конкурси та добрати фахівців.

  За матеріалами сектору комунікації ГУНП Тернопільської області

  детальніше
 • У Запоріжжі відбулася зустріч голови Громадської ради при МВС із громадськістю (ФОТО)

  Радник міністра внутрішніх справ України, голова Громадської ради при МВС Володимир Мартиненко обговорив з громадським активом Запоріжжя проблемні питання та визначив шляхи налагодження взаємодії.

  23 вересня 2016 року в Головному управлінні Національної поліції в Запорізькій області голова Громадської Ради при МВС України, радник міністра внутрішніх справ Володимир Мартиненко зустрівся із представниками громадських організацій Запорізької області.

  Основною метою зустрічі було обговорення проблемних питань, поглиблення співпраці і налагодження взаємодії між відомствами та громадськими організаціями, активістами, громадськими діячами.

  Зустрічі передувала нарада радника Міністра внутрішніх справ України з керівниками місцевих підрозділів, які входять до Міністерства внутрішніх справ України: Національної поліції, Державної служби з надзвичайних ситуацій, Національної гвардії, Державної міграційної служби, Державної прикордонної служби та Головного сервісного центру МВС.

  Володимир Мартиненко поінформував очільників про ініціативи МВС щодо подальших кроків по реформуванню органів внутрішніх справ, вислухав пропозиції та міркування присутніх з цього приводу. До обговорення долучились близько 70 представників громадськості.

  "Пропоную створити робочу групу, до якої зможуть долучитися всі охочі представники громадськості. Група буде працювати абсолютно з усіма підрозділами, які координуються міністром: з Національною поліцією, ДСНС, Національною гвардією, прикордонниками, Міграційної службою та сервісними центрами. Це необхідно для того, щоб ми могли коригувати роботу Міністерства і вносити зміни в нормативно-правову базу" - повідомив Володимир Мартиненко.

  Радник міністра внутрішніх справ Володимир Мартиненко виказав своє ставлення до деяких нормативно-правових актів та закликав громадськість, яка також незадоволена певними положеннями окремих законів, провести їх аналіз та внести свої пропозиції для їх подальшого корегування.

  За словами Володимира Мартиненка, сьогодні вони у Запоріжжі для того, щоб почути пропозиції від громадськості та залучити її до спільної роботи. Завдяки таким зустрічам є можливість почути зауваження, знайти шляхи вирішення проблемних питань, поліпшити роботу.

  Під час спілкування присутні надали свої пропозиції щодо змін до закону України «Про Національну поліцію», так званого «закону Савченко», інших нормативно-правових актів та надали матеріали для їх подальшого розгляду на засіданнях Громадської ради при МВС України.

  Також запорізькі активісти запропонували створити групу в одній з соціальних мереж для спілкування та оперативного реагування на проблемні ситуації.

  Володимир Мартиненко подякував присутнім за активну роботу та запевнив, що такі зустрічі будуть носить системний характер.


   

  Відділ комунікації поліції
  Запорізької області

  детальніше