Міністерство
внутрішніх справ України 01601, м. Київ, вул. Академіка Богомольця, 10
з по
Пошук по сайту

Міністерство внутрішніх справ України

Автоматична інформаційно-довідкова служба:
(044) 256-03-33

Канцелярія:
(044) 256-16-27

Факс:
(044) 253-64-04

Інформаційні запити ЗМІ

e-mail: zmi@mvs.gov.ua

Телефон "Довіри" Управління у справах учасників АТО

(044) 256-17-20
вівторок та четвер
(крім державних свят)
з 10:00 до 12:00
та з 15:00 до 17:00
ГУМВС України в Київській області
Київ
Лвів
Луцьк
Рівне
Ужгород
Івано-Франківськ
Тернопіль
Чернівці
Хмельницький
Житомир
Вінниця
Чернігів
Черкаси
Суми
Полтава
Харків
Кіровоград
Дніпропетровськ
Луганськ
Донецьк
Запоріжжя
Херсон
Миколаїв
Одеса
Сімферополь
Київська областьЛьвівська областьВолинська областьРівненська областьЗакарпатська область
Івано-Франківська областьТернопільська областьЧернівецька областьХмельницька областьЖитомирська область
Вінницька областьЧернігівська областьЧеркаська областьСумська областьПолтавська область
Харківська областьКіровоградська областьДніпропетровська областьЛуганська областьДонецька область
Запорізька областьХерсонська областьМиколаївська областьОдеська областьАР Крим область

Вакансії

 • Проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців Департамент інформаційних технологій МВС України

  Міністерство внутрішніх справ України оголошує конкурс на заміщення вакантної посади державного службовця, а саме:

  головного спеціаліста відділу сертифікації електронних ключів та захисту персональних даних Департаменту інформаційних технологій.

  Вимоги до кандидатів: громадянство України, вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, стаж роботи за фахом на державній службі на посаді спеціаліста не менше З років або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 5 років. Відповідні знання в правоохоронній сфері, інженерія, вільне володіння комп'ютерною технікою.

  Кандидати подають документи, які визначені постановою Кабінету Міністрів України від 15 лютого 2002 року № 169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантній, посад державних службовців», особисто протягом ЗО днів з дня опублікування оголошення за адресою: 01601, м. Київ вул. Академіка Богомольця, 10 (приймальна громадян), у робочі дні з 15 до 16 години.

  Інформацію щодо умов проведення конкурсу можна отримати за тел. 254-76-23 (внутрішній 76-23) та 254-73-32 (внутрішній 73-32)

  детальніше
 • Проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців Управління медичного забезпечення та реабілітації МВС України

  Міністерство внутрішніх справ України оголошує конкурс на заміщення вакантних посад державних службовців Управління медичного забезпечення та реабілітації, а саме:

  - головного спеціаліста відділу організаційно-методичного забезпечення;

  - провідного спеціаліста відділу організаційно-методичного забезпечення;

  - головного спеціаліста відділу організації екстреної медицини та медико - біологічного захисту;

  - провідного спеціаліста відділу організації екстреної медицини та медико -біологічного захисту;

  - провідного спеціаліста відділу організації медичної допомоги;

  - головного спеціаліста відділу медичної реабілітації та відновного лікування;

  - провідного спеціаліста відділу медичної реабілітації та відновного лікування.

  Вимоги до кандидатів на посаду головного спеціаліста: громадянство України, вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо- кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, стаж роботи не менше двох років або досвід роботи на посадах державної служби чи посадах в органах місцевого самоврядування не менше одного року.

  Вимоги до кандидатів на посаду провідного спеціаліста: громадянство України, вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо - кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, бакалавра, стаж роботи не менше двох років.

  Кандидати подають документи, які визначені постановою Кабінету Міністрів України від 15 лютого 2002 року № 169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців», особисто протягом ЗО днів з дня розміщення оголошення за адресою: 01601, м. Київ, вул. Пилипа Орлика, 18 (Управління медичного забезпечення та реабілітації, каб. 5), в робочі дні з 15 до 16 години.

  Інформацію щодо умов проведення конкурсу можна отримати за тел. 256-12-97 (внутрішній 22-97)

  детальніше
 • Проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців Департаменту внутрішнього аудиту МВС України

  Міністерство внутрішніх справ України оголошує конкурс на заміщення вакантних посад державних службовців Департаменту внутрішнього аудиту МВС України, а саме:

  начальника управління, заступника начальника відділу, чотирьох посад головних спеціалістів та посади провідного спеціаліста.

  Вимоги до кандидатів: громадянство України; вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем «магістр», «спеціаліст», а також:

  на посаду начальника управління - стаж роботи на керівних посадах за фахом не менше як 3 роки;

  для заступника начальника відділу, головних спеціалістів - стаж роботи за фахом у державній службі не менше як 1 рік або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше як 3 роки.

  Перелік документів, які необхідно подати: заява про участь у конкурсі; заповнена особова картка (форма П-2ДС); копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня; декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік за формою, передбаченою Законом України «Про засади запобігання і протидії корупції»; копія документа, який посвідчує особу; дві фотокартки розміром 4x6 см. Документи подаються протягом місяця з дня опублікування оголошення.

  Інформацію щодо умов проведення конкурсу можна отримати за тел. 066-481-70-41

  детальніше
 • Проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців Департаменту міжнародного співробітництва та європейської інтеграції МВС України

  Міністерство внутрішніх справ України оголошує конкурс на заміщення вакантних посад державних службовців, а саме:

  головні спеціалісти договірно-правового відділу Департаменту міжнародного співробітництва та європейської інтеграції;

  головні спеціалісти відділу міжнародного співробітництва Департаменту міжнародного співробітництва та європейської інтеграції.

  Вимоги до кандидатів: громадянство України, повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, стаж роботи не менше двох років або досвід роботи на посадах державної служби чи посадах в органах внутрішніх справ не менше одного року, вільне володіння однією або двома іноземними мовами.

  Кандидати подають документи, які визначені постановою Кабінету Міністрів України від 15 лютого 2002 року № 169 ,, Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців ”, особисто протягом 30 днів з дня опублікування оголошення за адресою: 01601, м. Київ вул. Академіка Богомольця, 10 (приймальна громадян), в робочі дні з 15 до 16 години.

  Інформацію щодо умов проведення конкурсу можна отримати за тел. 254-75-99 (внутрішній 75-99)

  детальніше
 • Проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців Управління ліцензування МВС України

  Міністерство внутрішніх справ України оголошує конкурс на заміщення вакантних посад державних службовців, а саме:

  головних спеціалістів відділу дозвільної системи та ліцензування Управління ліцензування МВС України;

  головних спеціалістів відділу державного охоронного нагляду Управління ліцензування МВС України.

  Вимоги до кандидатів: громадянство України, вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра (спеціаліста), стаж роботи за фахом у державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років.

  Кандидати подають документи, які визначені постановою Кабінету Міністрів України від 15 лютого 2002 року № 169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців», особисто протягом 30 днів з дня опублікування оголошення за адресою: вул. Академіка Богомольця, 10 (приймальня громадян), м. Київ, 01024 – у робочі дні з 15.00 до 16.00.

  Інформацію щодо умов проведення конкурсу можна отримати за тел. 256-1830 (внутрішній 28-30) та 206-3956 (внутрішній 39-56)

  детальніше