офіційний веб-сайт працює в тестовому режиміМіністерство
внутрішніх справ України 01601, м. Київ, вул. Академіка Богомольця, 10
з по
Пошук по сайту

Міністерство внутрішніх справ України

Автоматична інформаційно-довідкова служба МВС України:
(044) 256-0333

Факс МВС України:
(044)253-64-04

Телефон для інформаційних запитів ЗМІ

Телефон: (044) 256-11-36

Телефон "Довіри" Управління у справах участників АТО

(044) 256-17-20
вівторок та четвер
(крім державних свят)
з 10:00 до 12:00
та з 15:00 до 17:00
ГУМВС України в Київській області
Київ
Лвів
Луцьк
Рівне
Ужгород
Івано-Франківськ
Тернопіль
Чернівці
Хмельницький
Житомир
Вінниця
Чернігів
Черкаси
Суми
Полтава
Харків
Кіровоград
Дніпропетровськ
Луганськ
Донецьк
Запоріжжя
Херсон
Миколаїв
Одеса
Сімферополь
Київська областьЛьвівська областьВолинська областьРівненська областьЗакарпатська область
Івано-Франківська областьТернопільська областьЧернівецька областьХмельницька областьЖитомирська область
Вінницька областьЧернігівська областьЧеркаська областьСумська областьПолтавська область
Харківська областьКіровоградська областьДніпропетровська областьЛуганська областьДонецька область
Запорізька областьХерсонська областьМиколаївська областьОдеська областьАР Крим область

Новини Громадської ради

 • У Івано-Франківську голова Громадської ради при МВС зустрівся з силовиками, журналістами та громадськістю (ФОТО)

  У зустрічі взяли участь керівники обласних підрозділів Нацполіції, ДСНС, міграційної служби, Нацгвардії, сервісного центру МВС України, журналісти та громадські активісти.

  Під час зустрічі відбулося обговорення гострих проблем краю та шляхів їх вирішення, зокрема йшлося про створення робочих груп з числа громадських організацій та активістів краю.

  «Ми пропонуємо невідкладно створити такі робочі групи у кожній області, які діятимуть при МВС України. До них мають увійти громадяни з активною громадянською позицією, які бажають працювати у напрямку втілення реформ Міністерства внутрішніх справ, – наголосив голова Громадської ради при МВС України Володимир Мартиненко. – Функція групи – виявлення недоліків у роботі правоохоронних відомств, обговорення на місцях нормативно-правових документів та висунення пропозицій щодо їхніх змін. І відповідно, надані пропозиції будуть розглядатися Громадською радою МВС».

  Учасники зібрання дійшли згоди, що керівники силових структур, роботу яких координує Міністерство внутрішніх справ, журналісти та громадські активісти у найближчий час проведуть перше скликання робочої групи, оберуть керівний склад, затвердять її членів і розпочнуть спільну роботу задля прозорої та ефективної роботи правоохоронних підрозділів Прикарпаття.

  Як повідомив Володимир Мартиненко, Івано-Франківщина – тринадцята область, де він зустрічається з представниками громадського активу краю, обговорює з ними актуальні питання та розробляє плани співпраці.

   

  Департамент комунікації МВС України

  детальніше
 • Голова Громадської ради при МВС зустрівся з правоохоронцями й громадськістю Буковини (ФОТО)

  Про поглиблену співпрацю громадськості та ЗМІ з підрозділами держорганів, діяльність яких координує Міністр внутрішніх справ, говорили у Чернівцях під час зустрічі з головою Громадської ради при МВС Володимиром Мартиненком.

  Буковина – дванадцята область, де відбувся такий діалог між представниками громадськості й правоохоронних відомств. Під час «круглого столу» обговорювались наболілі питання та подальша співпраця. Зокрема йшлося про створення робочої групи, до якої ввійдуть громадські активісти.

  «До робочої групи можуть увійти всі, хто має досвід і бажання допомогти Міністерству внутрішніх справ провести реформи у відомстві на благо суспільства», – наголосив керівник Громадської ради при МВС.

  За словами Володимира Мартиненка, такі робочі групи входитимуть до структури Громадської ради при МВС і співпрацюватимуть на місцях із обласними управліннями державних органів, виявлятимуть недоліки і пропонуватимуть той чи інший вихід із ситуації.

  Робота щодо налагодження діалогу й взаємодії між громадськістю й регіональними органами виконавчої влади триває.

   

  Департамент комунікації МВС України

  детальніше
 • У Тернополі запрацює робоча група з питань співпраці громадськості з силовими структурами при МВС (ФОТО)

  У Тернополі відбулася зустріч представників МВС з громадськими активістами. У заході взяли участь радник міністра внутрішніх справ України, голова Громадської ради при МВС Володимир Мартиненко, начальник ГУНП в Тернопільській області Олександр Богомол, інші.

  Тернопільщина - це 11 область, де проходить зустріч з представниками громадського активу області, на черзі - Чернівці, Івано-Франківськ та інші регіони.

  Учасники обговорили подальшу співпрацю громадськості з підрозділами силових структур, які знаходяться в підпорядкуванні Міністерства внутрішніх справ.

  «Ми намагаємося знайти відповіді на питання, які є у громадськості щодо роботи правоохоронного відомства. Ми хочемо знати думку людей про нововведення, які плануються у Міністерстві, про хід реформ, про роботу того чи іншого підрозділу, який підпорядковується МВС», - наголосив Володимир Мартиненко.

  На сьогодні нормативно-правова база не передбачає створення в обласних управліннях органів державної ради будь-яких громадських рад, тому один з виходів із такої ситуації - це створення робочої групи, до якої можуть увійти всі бажаючі. До її компетенції входитиме обговорення нагальних питань на місцях.

  «Ця робоча група входитиме до структури громадської ради при МВС і в областях буде співпрацювати з усіма управліннями», - підкреслив очільник Громадської Ради.

  В країні за період реорганізації та проведення атестації по областях звільнилося від 6 до 30 відсотків особового складу, тому сьогодні залишається недоукомплектованість територіальних підрозділів Нацполіції фахівцями.

  Наразі в Тернопільській області не вистачає близько п'ятисот атестованих фахівців з різних напрямків.

  «Ми місяць тому вже оголосили про набір 37 слідчих, зарплата яких буде майже 10 тисяч гривень. Заявки подало близько 280 осіб. Усі вони проходитимуть конкурсний відбір, тестування, медогляд, 5 місяців навчань», - наголосив начальник ГУНП області Олександр Богомол.

  Аби укомплектувати підрозділи, Міністерство внутрішніх справ затвердить постійний штат, що дасть змогу оголосити конкурси та добрати фахівців.

  За матеріалами сектору комунікації
  ГУНП Тернопільської області

  детальніше
 • Протокол №12 засідання Громадської ради при Міністерстві внутрішніх справ України

  Протокол № 12
  засідання Громадської ради при Міністерстві внутрішніх справ України

  Дата проведення: 15.12.2016 р.
  Місце проведення: м. Київ, вул. Академіка Богомольця, 10
  Всього членів Громадської Ради: 18 осіб
  Присутні члени Громадської Ради: 10 осіб (реєстр додається).
  Присутні запрошені: від МВС - Булаєв В.П.

  Виступив Скринський О.В. з інформацією про наявність кворуму та запропонував відкрити засідання.

  Голова Громадської ради при МВС України Мартиненко В.О. відкрив засідання та запропонував затвердити наступний порядок денний:

  Порядок денний:

  1. Підведення підсумків діяльності Громадської ради за 2016 рік.
  2. Обговорення плану роботи Громадської ради на 2017 рік.
  3. Різне

  Голосували:    «ЗА» - 10
                         «ПРОТИ» - 0
                         «УТРИМАВСЯ» -0

  Вирішили: Порядок денний затвердити.

  По першому питанню порядку денного: «Підведення підсумків діяльності Громадської ради за 2016 рік»

  СЛУХАЛИ: голову Громадської ради при МВС України Мартиненка В.О. надав звіт про діяльність Громадської ради у 2016 році.

  ВИСТУПИЛИ: Булаєв В.П., Кабанченко Г.В., які запропонували звіт голови Громадської ради прийняти до відома.

  Ставили на голосування:

  Звіт голови про роботу Громадської ради у 2016 році прийняти до відома

  ГОЛОСУВАЛИ:     «ЗА» - 10
                              «ПРОТИ» - 0
                              «УТРИМАВСЯ» -0

  Вирішили: Звіт голови про роботу Громадської ради у 2016 році прийняти до відома.

  По другому питанню порядку денного: «Обговорення плану роботи Громадської ради на 2017 рік»

  СЛУХАЛИ:

  Голову Громадської ради при МВС України Мартиненка В.О. який надав інформацію щодо надходження на розгляд Громадської ради при МВС України «Орієнтовного плану проведення консультацій з громадськістю у Міністерстві внутрішніх справ України на 2017 рік» та «Орієнтовного плану проведення консультацій з громадськістю в Національній поліції України на 2017 рік» та запропонував, у зв’язку з відсутністю пропозицій щодо внесення змін та доповнень до представлених орієнтовних планів взяти їх за основу.

  Ставили на голосування:

  1. Орієнтовні плани проведення консультацій з громадськістю у Міністерстві внутрішніх справ України на 2017 рік та Національній поліції України на 2017 рік взяти за основу.

  ГОЛОСУВАЛИ:    «ЗА» - 10
                             «ПРОТИ» - 0
                             «УТРИМАВСЯ» -0

  Вирішили: Орієнтовні плани проведення консультацій з громадськістю у Міністерстві внутрішніх справ України на 2017 рік та Національній поліції України на 2017 рік взяти за основу

  СЛУХАЛИ:

  Голову ради Мартиненка В.О. який запропонував на першому ж засіданні Громадської ради в 2017 році обговорити стан виконання бюджету МВС України за 2016 рік та зміни внесені до бюджету МВС України на 2017 рік для чого:

  - Звернутись до МВС України щодо надання до 15 січня 2017 року інформації про стан виконання бюджету МВС України на 2016 рік;

  - Звернутись до МВС України щодо надання на розгляд Громадській раді інформації щодо внесених змін до Бюджету МВС України на 2017 рік, з урахуванням пропозицій наданих громадськістю

  Ставили на голосування:

  1. Звернутись до МВС України щодо надання до 15 січня 2017 року інформації про стан виконання бюджету МВС України на 2016 рік

  2. Звернутись до МВС України щодо надання на розгляд Громадській раді інформації щодо внесених змін до Бюджету МВС України на 2017 рік, з урахуванням пропозицій наданих громадськістю

  ГОЛОСУВАЛИ:    «ЗА» - 10
                             «ПРОТИ» - 0
                             «УТРИМАВСЯ» -0

  Вирішили:

  1. Звернутись до МВС України щодо надання до 15 січня 2017 року інформації про стан виконання бюджету МВС України на 2016 рік

  2. Звернутись до МВС України щодо надання на розгляд Громадській раді інформації щодо внесених змін до Бюджету МВС України на 2017 рік, з урахуванням пропозицій наданих громадськістю

  По третьому питанню порядку денного: «Різне»

  СЛУХАЛИ:

  Кабанченка Г.В. який запропонував звернутись до Міністра внутрішніх справ Авакова А.Б. з пропозицією включити голову Громадської ради при МВС України Мартиненка В.О. до складу Колегії Міністерства внутрішніх справ України.

  Ставили на голосування:

  1. Звернутись до Міністра внутрішніх справ Авакова А.Б. з пропозицією включити голову Громадської ради при МВС України Мартиненка В.А. до складу Колегії Міністерства внутрішніх справ України.

  ГОЛОСУВАЛИ:    «ЗА» - 9
                             «ПРОТИ» - 0
                             «УТРИМАВСЯ» -1

  УХВАЛИЛИ: 2. Звернутись до Міністра внутрішніх справ Авакова А.Б. з пропозицією включити голову Громадської ради при МВС України Мартиненка В.О. до складу Колегії Міністерства внутрішніх справ України.

  СЛУХАЛИ:

  Інформацію секретаря Громадської ради Скринського О.В. про аналіз присутності членів Громадської ради на засіданнях та його пропозицію щодо винесення на голосування питання про виключення з членів Громадської ради при МВС України тих членів Ради, що мають 2 (два) та більше пропусків засідань Громадської ради підряд і не надали інформації щодо поважності причин своєї відсутності.

  Виступили: Кабанченко Г.В., Комірчий П.О., Васильєв А.О.

  Ставили на голосування:

  1. Виключити Олійника Бориса Джановича (представника ГО «Фонд відновлення довіри до правоохоронних органів») з членів Громадської ради за систематичну відсутність на засіданнях без поважних причин (відсутній на 3-х засіданнях підряд)

  ГОЛОСУВАЛИ:    «ЗА» - 9
                             «ПРОТИ» - 0
                             «УТРИМАВСЯ» -1

  Вирішили: 1. Виключити Олійника Бориса Джановича (представника ГО «Фонд відновлення довіри до правоохоронних органів») з членів Громадської ради за систематичну відсутність на засіданнях без поважних причин (відсутній на 3-х засіданнях підряд).

  2. Виключити Скаліцкого Юрія Олеговича (представника ГС «Київська дружина») з членів Громадської ради за систематичну відсутність на засіданнях без поважних причин (відсутній на 3-х засіданнях підряд).

  ГОЛОСУВАЛИ:     «ЗА» - 6
                              «ПРОТИ» - 2
                              «УТРИМАВСЯ» - 2

  Вирішили: Виключити Скаліцкого Юрія Олеговича (представника ГС «Київська дружина») з членів Громадської ради за систематичну відсутність на засіданнях без поважних причин (відсутній на 3-х засіданнях підряд).

  СЛУХАЛИ:

  Секретаря Громадської ради, щодо надання членами Громадської ради на наступне засідання персональної звітності про свою роботу у Громадській раді за 2016 рік.

  Ставили на голосування:

  Членам Громадською ради при МВС України надати на наступне засідання Громадської ради письмовий звіт про свою роботу у Громадській раді у 2016 році.

  ГОЛОСУВАЛИ:    «ЗА» - 3
                             «ПРОТИ» - 2
                             «УТРИМАВСЯ» -5

  Рішення не прийнято.

  (Залишив засідання член Ради Маленко Г.С.).

  СЛУХАЛИ:

  Кабанченка Г.В. про усунення диспропорції по пенсійному забезпеченню між колишніми працівниками міліції і поліцейськими та поновлення соціальних гарантій пенсіонерам та ветеранам ОВС

  Виступили: Мартиненко В.О., Момот М.Ф., Кухарчук І.І.

  Ставили на голосування:

  Підтримати ветеранів та пенсіонерів ОВС щодо всіх кроків виходу з проблемної ситуації по пенсійному забезпеченню та скасуванню соціальних гарантій. Для чого:

  - звернутись до Міністерства внутрішніх справ України з вимогою направити до Пенсійного фонду України звернення щодо перерахунку пенсій пенсіонерам органів внутрішніх справ з урахуванням видів грошового забезпечення, установлених законодавством для поліцейських..

  - направити до Міністерства внутрішніх справ звернення щодо відновлення квартирного обліку ветеранів органів внутрішніх справ.

  ГОЛОСУВАЛИ:    «ЗА» - 9
                             «ПРОТИ» - 0
                             «УТРИМАВСЯ» -0

  Вирішили: Підтримати ветеранів та пенсіонерів ОВС щодо всіх кроків виходу з проблемної ситуації по пенсійному забезпеченню та скасуванню соціальних гарантій. Для чого:

  - звернутись до Міністерства внутрішніх справ України з вимогою направити до Пенсійного фонду України звернення щодо перерахунку пенсій пенсіонерам органів внутрішніх справ з урахуванням видів грошового забезпечення, установлених законодавством для поліцейських..

  - направити до Міністерства внутрішніх справ звернення щодо відновлення квартирного обліку ветеранів органів внутрішніх справ.

  Оскільки питання порядку денного вичерпані голова Громадської ради закрив засідання.

   

  Голова Громадської ради
  при МВС України

  В.О. Мартиненко

  Секретар

  О.В. Скринський

   

  детальніше
 • У Львові правоохоронці домовились про поглиблення співпраці з громадськістю (ФОТО)

  Під час «круглого столу» радник Міністра внутрішніх справ України, голова Громадської ради при МВС України Володимир Мартиненко та керівництво Головного управління Національної поліції у Львівській області розробили алгоритм поглиблення співпраці з представниками громадськості.

  Участь у «круглому столі», який пройшов 28 вересня, взяли: керівництво Головного управління Національної поліції України у Львівській області на чолі з полковником поліції Дмитром Загарією, керівники обласних підрозділів  Державної служби з надзвичайних ситуацій, Державної міграційної служби, Державної прикордонної служби, Національної гвардії України, Регіонального сервісного центру МВС та представники громадськості Львівщини.

   
  Сторони обговорили  проблемні питання у співпраці та шляхи їх вирішення, а також реформування підрозділів Національної поліції України, продовження реформування служб та проблемні питання матеріально-технічного забезпечення правоохоронців.
   
   

  Радник міністра МВС України запропонував створити на Львівщині робочі групи, які займатимуться взаємодією з громадськістю та розроблять найкращий алгоритм для ефективної співпраці між правоохоронцями та громадськими організаціями.

  «Нам необхідно так налагодити співпрацю, щоб представники громадськості мали постійний і прямий контакт з керівництвом МВС України та Національної поліції і могли у такий спосіб впливати на роботу правоохоронців, брати участь у реформуванні, надавати свої пропозиції, акумулювати та доносити інформацію про проблеми. Є багато механізмів для цього, ми повинні обрати найкращі і впровадити їх», - зазначив Володимир Мартиненко.

  Відділ комунікації поліції Львівської області

  детальніше