Міністерство
внутрішніх справ України 01601, м. Київ, вул. Академіка Богомольця, 10
з по
Пошук по сайту

Міністерство внутрішніх справ України

Автоматична інформаційно-довідкова служба:
(044) 256-03-33

Канцелярія:
(044) 256-16-27

Факс:
(044) 253-64-04

Інформаційні запити ЗМІ

e-mail: zmi@mvs.gov.ua

Телефон "Довіри" Управління у справах участників АТО

(044) 256-17-20
вівторок та четвер
(крім державних свят)
з 10:00 до 12:00
та з 15:00 до 17:00
ГУМВС України в Київській області
Київ
Лвів
Луцьк
Рівне
Ужгород
Івано-Франківськ
Тернопіль
Чернівці
Хмельницький
Житомир
Вінниця
Чернігів
Черкаси
Суми
Полтава
Харків
Кіровоград
Дніпропетровськ
Луганськ
Донецьк
Запоріжжя
Херсон
Миколаїв
Одеса
Сімферополь
Київська областьЛьвівська областьВолинська областьРівненська областьЗакарпатська область
Івано-Франківська областьТернопільська областьЧернівецька областьХмельницька областьЖитомирська область
Вінницька областьЧернігівська областьЧеркаська областьСумська областьПолтавська область
Харківська областьКіровоградська областьДніпропетровська областьЛуганська областьДонецька область
Запорізька областьХерсонська областьМиколаївська областьОдеська областьАР Крим область

Вакансії

 • Проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців Департаменту інформаційних технологій МВС України

  Міністерство внутрішніх справ України оголошує конкурс на заміщення вакантної посади державного службовця, заступника начальника відділу персонально-довідкового обліку управління персонально-довідкового та дактилоскопічного обліку Департаменту інформаційних технологій.

  Вимоги до кандидатів: громадянство України, вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, стаж роботи за фахом на державній службі на посаді спеціаліста не менше З років або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 5 років. Відповідні знання в правоохоронній сфері, інженерія, вільне володіння комп'ютерною технікою.

  Кандидати подають документи, які визначені постановою Кабінету Міністрів України від 15 лютого 2002 року № 169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців», особисто протягом 30 днів з дня опублікування оголошення за адресою: 01601, м. Київ вул. Академіка Богомольця, 10 (приймальна громадян), у робочі дні з 15 до 16 години.

  Інформацію щодо умов проведення конкурсу можна отримати за тел. 254-76-23 (внутрішній 76-23) та 254-73-32 (внутрішній 73-32)

  детальніше
 • У Міністерстві внутрішніх справ проведено конкурс на заміщення вакантних посад державних службовців Департаменту комунікації МВС України

  За результатами розгляду поданих кандидатами документів, письмового іспиту та співбесіди конкурсна комісія прийняла рішення рекомендувати на зайняття вакантних посад наступних кандидатів:

  Білана Святослава Валерійовича на посаду головного спеціаліста;

  Гонтар Марину Трохимівну на посаду головного спеціаліста;

  Лебедя Ігоря Івановича на посаду головного спеціаліста;

  Визначено кандидатів, які успішно склали іспит, але не були відібрані для призначення на посади (список додається), у разі їх згоди, за рішенням конкурсної комісії рекомендовані для зарахування до кадрового резерву і протягом року можуть бути прийняті на вакантні рівнозначні або нижчі посади без повторного конкурсу.

  Дідескуль Сергій Володимирович;

  Ганзенко Олена Юріївна.

  На підставі розгляду поданих кандидатами документів, результатів іспиту та співбесіди за рішенням конкурсної комісії не можуть бути рекомендовані для призначення на посади державних службовців у Департаменті комунікації наступні кандидати:

  Гава Наталія Олександрівна;

  Довбик Катерина Сергіївна;

  Дубчак Марія В’ячеславівна;

  Стаднік  Ігор Миколайович;

  Москаленко Дмитро Святославович;

  Гриценко В’ячеслав Васильович;

  Сорока Ігор Олександрович

   

  детальніше
 • Проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців Департаменту аналітичної роботи та організації управління МВС України

  Міністерство внутрішніх справ України (вул. Академіка Богомольця, 10, м. Київ) оголошує конкурс на заміщення вакантних посад державних службовців, а саме:

  головного спеціаліста відділу аналізу поточної безпекової ситуації управління аналізу та прогнозування Департаменту аналітичної роботи та організації управління;

  спеціаліста другої категорії сектору документального забезпечення Департаменту аналітичної роботи та організації управління.

  Вимоги до кандидатів:

  громадянство України;

  вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста;

  вільне володіння державною мовою;

  вільне володіння комп'ютерною технікою.

  Спеціальні вимоги до кандидатів:

  для посади головного спеціаліста відділу аналізу поточної безпекової ситуації управління аналізу та прогнозування стаж роботи за фахом на державній службі або в правоохоронних органах не менше 3 років або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 5 років.

  Кандидати подають документи визначені постановою Кабінету Міністрів України від 15 лютого 2002 року № 169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців» особисто протягом 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу за адресою: 01601, м. Київ, вул. Академіка Богомольця, 10 (приймальна громадян), в робочі дні з 15 до 16 години.

  Інформацію щодо умов проведення конкурсу можливо отримати за телефоном 254-76-58 (внутрішній 76-58).

   

  детальніше
 • У Міністерстві внутрішніх справ проведено конкурс на заміщення вакантних посад державних службовців Департаменту внутрішнього аудиту МВС України

  За результатами письмового іспиту та співбесіди конкурсна комісія прийняла рішення рекомендувати на зайняття вакантних посад наступних кандидатів:

  Пороховніка Ігора Івановича на посаду начальника управління;

  Шевчука Сергія Петровича на посаду заступника начальника відділу;

  Білозерова Сергія Євгеновича, Гарбаря Максима Вікторовича, Карабецького Петра Степановича, Криська Віктора Федоровича - на посади головних спеціалістів;

  Онищенко Олену Василівну - на посаду провідного спеціаліста.

  Інші кандидати, які успішно склали іспит, але не були відібрані для призначення на посади (список додається), у разі їх згоди, за рішенням конкурсної комісії рекомендовані для зарахування до кадрового резерву і протягом року можуть бути прийняті на вакантні рівнозначні або нижчі посади без повторного конкурсу.

  1.

  Баннік-Гавриш Ірина Юріївна

  2.

  Боровко Євгеній Євгенович

  3.

  Войтович Олександр Леонідович

  4.

  Дідик Ігор Андрійович

  5.

  Драч Віктор Аркадійович

  6.

  Кошова Ірина Зіновіївна

  7.

  Луста Юлія Григорівна

  8.

  Сенчук Віктор Миколайович

  9

  Цимбалюк Наталія Сергіївна

  10.

  Шепітько Тетяна Олексіївна

   

  детальніше
 • Проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців Департаменту фінансово-облікової політики МВС України

  Міністерство внутрішніх справ України оголошує конкурс на заміщення вакантних посад державних службовців, а саме:

  Головного спеціаліста фінансового відділу планово-фінансового управління Департаменту фінансово-облікової політики МВС України;

  Головного спеціаліста відділу зведеного планування, аналізу та інформаційного супроводження бюджетного процесу планово-фінансового управління Департаменту фінансово-облікової політики МВС України.

  Вимоги до кандидатів: громадянство України, вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, стаж роботи за фахом в державній службі на посаді спеціаліста не менше З років або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 5 років. Відповідні знання у правоохоронній сфері, вільне володіння комп'ютерною технікою.

  Кандидати подають документи, які визначені постановою Кабінету Міністрів України від 15 лютого 2002 року № 169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців» особисто протягом ЗО днів з дня опублікування оголошення за адресою: 01601, м. Київ, вул. Академіка Богомольця, 10 (приймальна громадян), в робочі дні з 15 до 16 години.

  Інформацію щодо умов проведення конкурсу можливо отримати за тел. 256-15-79 (внутрішній 25-79)

  детальніше