Міністерство
внутрішніх справ України 01601, м. Київ, вул. Академіка Богомольця, 10
з по
Пошук по сайту

Міністерство внутрішніх справ України

Автоматична інформаційно-довідкова служба:
(044) 256-03-33

Канцелярія:
(044) 256-16-27

Факс:
(044) 253-64-04

Інформаційні запити засобів масової інформації

e-mail: zmi@mvs.gov.ua

Телефон "Довіри" Управління у справах учасників АТО

(044) 256-17-20
вівторок та четвер
(крім державних свят)
з 10:00 до 12:00
та з 15:00 до 17:00
ГУМВС України в Київській області
Київ
Лвів
Луцьк
Рівне
Ужгород
Івано-Франківськ
Тернопіль
Чернівці
Хмельницький
Житомир
Вінниця
Чернігів
Черкаси
Суми
Полтава
Харків
Кіровоград
Дніпропетровськ
Луганськ
Донецьк
Запоріжжя
Херсон
Миколаїв
Одеса
Сімферополь
Київська областьЛьвівська областьВолинська областьРівненська областьЗакарпатська область
Івано-Франківська областьТернопільська областьЧернівецька областьХмельницька областьЖитомирська область
Вінницька областьЧернігівська областьЧеркаська областьСумська областьПолтавська область
Харківська областьКіровоградська областьДніпропетровська областьЛуганська областьДонецька область
Запорізька областьХерсонська областьМиколаївська областьОдеська областьАР Крим область

Накази МВС, зареєстровані в Міністерстві юстиції України

 • Спільний наказ МВС України та Мінфіну України від 12.02.2015 №96/55 "Про затвердження Порядку зарахування до бюджетів плати за надання адміністративних послуг та продукцію і документи, що використовуються для оформлення цих послуг"

  МІНІСТЕРСТВО
  ВНУТРІШНІХ СПРАВ
  УКРАЇНИ

   

  МІНІСТЕРСТВО
  ФІНАНСІВ
  УКРАЇНИ

   

  НАКАЗ

   

  12.02.2016

  Київ

  №96/55

   

  Про затвердження Порядку зарахування до бюджетів плати
  за надання адміністративних послуг та продукцію і документи,
  що використовуються для оформлення цих послуг

   

  Зареєстровано в Міністерстві юстиції 29 лютого 2016 року за № 311/28441

   

  Відповідно до Бюджетного кодексу України, Закону України «Про адміністративні послуги», постанови Кабінету Міністрів України від 04 червня 2007 року № 795 «Про затвердження переліку платних послуг, які надаються підрозділами Міністерства внутрішніх справ, Національної поліції та Державної міграційної служби, і розміру плати за їх надання», з метою визначення механізму зарахування, розподілу і перерахування коштів, які надходять як плата за надання адміністративних послуг, що надаються Міністерством внутрішніх справ України, Національною поліцією України, Державною міграційною службою України та їх територіальними органами і підрозділами, за продукцію та документи, що видаються при наданні цих послуг,

   

  НАКАЗУЄМО:

  1. Затвердити Порядок зарахування до бюджетів плати за надання адміністративних послуг та продукцію і документи, що використовуються для оформлення цих послуг, що додається.

  2. Департаменту фінансово-облікової політики Міністерства внутрішніх справ України (Шевнін С.М.) забезпечити:

  у встановленому порядку подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України;

  у десятиденний строк з дня державної реєстрації цього наказу в Міністерстві юстиції України його оприлюднення на офіційному веб-сайті Міністерства внутрішніх справ України.

  3. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Міністерства внутрішніх справ України, Міністерства фінансів України від 06 березня 2015 року № 239/302 «Про затвердження Порядку зарахування до бюджетів плати за надання адміністративних послуг та продукцію і документи, що використовуються для оформлення цих послуг», зареєстрований у Міністерстві юстиції України 25 березня 2015 року за № 330/26775.

  4. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

   

  Міністр внутрішніх
  справ України

   

   

  А. АВАКОВ

  Міністр фінансів України

   

   

   

  Н. ЯРЕСЬКО

   

   

  ЗАТВЕРДЖЕНО
  Наказ Міністерства внутрішніх
  справ України і Міністерства фінансів України
  12.02.2016 року № 96/55

   

  Зареєстровано в Міністерстві юстиції 29 лютого 2016 року за № 311/28441

   

  ПОРЯДОК
  зарахування до бюджетів плати за надання адміністративних послуг та продукцію і документи,
  що використовуються для оформлення цих послуг

   

  1. Цей Порядок визначає механізм зарахування, розподілу і перерахування до доходів загального фонду місцевих бюджетів та спеціального фонду державного бюджету коштів, що надходять як плата за надання адміністративних послуг, продукцію та документи, що видаються при наданні адміністративних послуг з придбання, перевезення, зберігання і носіння зброї, а також відповідно до Законів України «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус» і «Про дорожній рух».

  Норми цього Порядку застосовуються Міністерством внутрішніх справ України, Національною поліцією України, Державною міграційною службою України та їх територіальними органами і територіальними підрозділами (далі – суб’єкти надання адміністративних послуг) і Державною казначейською службою України та її територіальними органами (далі – органи Казначейства).

  2. Плата, яка вноситься суб'єктом господарювання за видачу та переоформлення ліцензії, видачу дубліката замість втраченої або пошкодженої ліцензії та копії ліцензії, зараховується до відповідного бюджету на рахунки, відкриті в органах Казначейства за кодом класифікації доходів бюджету 22011800 «Плата за ліцензії та сертифікати, що сплачується ліцензіатами за місцем здійснення діяльності».

  3. Для зарахування до бюджетів коштів, що надходять як плата за надання адміністративних послуг, продукцію та документи, що видаються при наданні цих послуг, суб’єкти надання адміністративних послуг відкривають рахунки в органах Казначейства за місцем обслуговування в загальновстановленому порядку за балансовим рахунком 3711 «Інші рахунки клієнтів Казначейства України» (далі – рахунок 3711) та повідомляють про відкриті рахунки відповідних суб’єктів звернення.

  4. Плата за надання адміністративних послуг, уключаючи вартість продукції та документів, що видаються при наданні адміністративних послуг, вноситься суб’єктом звернення одноразово на рахунок 3711, відкритий на ім’я суб’єкта надання адміністративних послуг, за місцем надання послуг.

  5. Суб’єкти надання адміністративних послуг не пізніше одного робочого дня після надходження коштів від суб’єктів звернення на рахунок 3711 здійснюють операції з обробки платежів у такій послідовності:

  1) повертають помилково або надміру сплачені кошти;

  2) розподіляють кошти між загальним фондом місцевого бюджету і спеціальним фондом державного бюджету відповідно до встановлених законодавством розмірів плати за надання таких послуг та перераховують таким чином:

  частину коштів, визначену як плата за надання адміністративних послуг (крім коштів від вартості продукції та документів, що видаються при наданні адміністративних послуг), – на рахунки з обліку доходів загального фонду місцевого бюджету за місцем надання послуг, відкриті в органах Казначейства за балансовим рахунком 3321 «Кошти, які підлягають розподілу між рівнями бюджету» за кодом класифікації доходів бюджету 22012500 «Плата за надання інших адміністративних послуг» (далі – рахунок 3321) та відомчою ознакою;

  кошти, визначені як плата за продукцію та документи, що видаються при наданні адміністративних послуг, – на рахунки з обліку доходів спеціального фонду державного бюджету, відкриті в органах Казначейства за балансовим рахунком 3125 «Рахунок для зарахування до спеціального фонду державного бюджету власних надходжень бюджетних установ» за кодом класифікації доходів бюджету 25010100 «Плата за послуги, що надаються бюджетними установами згідно з їх основною діяльністю» (далі – рахунок 3125), на ім’я суб’єктів надання адміністративних послуг. Зазначені кошти в порядку, визначеному законодавством, з рахунку 3125 перераховуються на відповідні реєстраційні рахунки, відкриті в органах Казначейства за балансовим рахунком 3522 «Реєстраційні рахунки розпорядників за коштами спеціального фонду державного бюджету» (далі – рахунок 3522) на ім’я зазначених суб’єктів надання адміністративних послуг, та спрямовуються для розрахунків з виробниками продукції.

  6. Повернення помилково або надміру сплачених коштів суб’єкту звернення здійснюється з рахунку 3711 у строки, установлені законодавством, та в межах поточних надходжень за день.

  Повернення коштів, помилково або надміру зарахованих до бюджетів, здійснюється відповідно до Порядку повернення коштів, помилково або надміру зарахованих до державного та місцевих бюджетів, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 03 вересня 2013 року № 787, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 25 вересня 2013 року за № 1650/24182.

  7. Порядок ведення бухгалтерського обліку коштів, які надходять як плата за надання адміністративних послуг, здійснюється відповідно до вимог наказу Міністерства фінансів України від 26 червня 2013 року № 611 «Про затвердження деяких нормативно-правових актів з бухгалтерського обліку бюджетних установ», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 18 липня 2013 року за № 1214/23746.

  8. З метою здійснення контролю за надходженням коштів від надання адміністративних послуг та для забезпечення своєчасного відображення зазначених операцій у бухгалтерському обліку органи Казначейства щодня в електронному вигляді надають суб’єктам надання адміністративних послуг виписки з відповідних рахунків 3711, 3321, 3125, 3522 в установленому законодавством порядку.

   

   

  Директор Департаменту

  фінансово-облікової політики

  Міністерства внутрішніх справ України

   

   

   С.М. Шевнін

  Директор Департаменту фінансів оборони, правоохоронних органів і державної безпеки Міністерства фінансів України

   

   

   А.І. Гурська

   

  детальніше
 • Наказ МВС України від 06.03.2015 № 239/302 "Про затвердження порядку зарахування до бюджетів плати за надання адміністративних послуг ... "

  МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ

  МІНІСТЕРСТВО ФІНАНСІВ УКРАЇНИ

   

   

  НАКАЗ

   

              06.03.2015

                                           м. Київ    № 239/302

   

   

   

  Зареєстровано в Міністерстві юстиції України

                         25 березня 2015 року

                             за № 330/26775

   

  Про затвердження  Порядку  зарахування до  бюджетів  плати  за  надання адміністративних  послуг та  продукцію  і

  документи, що використовуються  для оформлення цих послуг

   

  Відповідно до Закону України від 28 грудня 2014 року № 79-VIII «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо реформи міжбюджетних відносин», Закону України «Про адміністративні послуги», з метою визначення механізму  зарахування,  розподілу і перерахування коштів, які надходять як плата за надання адміністративних послуг, що надаються Міністерством внутрішніх справ України, Державною міграційною службою України та їх територіальними органами і підрозділами, за продукцію та документи, що видаються при наданні цих послуг,

   

  НАКАЗУЄМО:

   

  1. Затвердити Порядок зарахування до бюджетів плати за надання адміністративних послуг та продукцію і документи, що використовуються для оформлення цих послуг, що додається.

  2. Департаменту фінансового забезпечення та бухгалтерського обліку (Тахтай О.В.)   Міністерства внутрішніх справ України:

  у  встановленому порядку забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України;

  у десятиденний строк з дня державної реєстрації цього наказу в Міністерстві юстиції України забезпечити його оприлюднення на офіційному веб-сайті Міністерства внутрішніх справ України.

  3. Уважати таким, що втратив чинність, наказ Міністерства внутрішніх справ України і Міністерства фінансів України від 21 серпня 2014 року № 846/825 «Про затвердження Порядку  зарахування до державного бюджету плати за надання адміністративних  послуг та  продукцію  і  документи, що використовуються  для оформлення цих послуг», зареєстрований у Міністерстві юстиції України 09 вересня 2014 року за № 1101/25878.

  4. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

   

  Міністр внутрішніх справ  України

   

  А. АВАКОВ 

  Міністр фінансів України

   

  Н. ЯРЕСЬКО 

   

  Порядок зарахування до бюджетів плати за надання адміністративних послуг та продукцію і документи, що використовуються для оформлення цих послуг (завантажити)

  детальніше
 • Наказ МВС від 15.01.2015 р. № 29 "Про затвердження порядку відбору кандидатів на навчання до вищих навчальних закладів Міністерства внутрішніх справ України"

  МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ

   

  НАКАЗ

   

   15.01.2015

   

                 м. Київ 

   

         №  291

   

   

   

  Зареєстрований в Міністерстві юстиції

  31 січня 2015 року за № 116/26561

   

   

  Про затвердження Порядку відбору кандидатів на навчання до вищих

  навчальних закладів Міністерства внутрішніх справ України

   

   

  Відповідно до статей 13, 15, 44 Закону України "Про вищу освіту", статті 8 Закону України "Про центральні органи виконавчої влади", пункту  11 Положення про Міністерство внутрішніх справ України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13 серпня 2014 року № 401, та пункту 2 Умов прийому на навчання до вищих навчальних закладів України в 2015 році, затверджених наказом Міністерства освіти і науки України від  15 жовтня 2014 року № 1172, зареєстрованих у Міністерстві юстиції України 04 листопада 2014 року за № 1390/26167, та з метою приведення нормативно-правових актів МВС України у відповідність до законодавства України

   

  НАКАЗУЮ:

  Затвердити Порядок відбору кандидатів на навчання до вищих навчальних закладів Міністерства внутрішніх справ України, що додається.

  Визнати таким, що втратив чинність, наказ Міністерства внутрішніх справ України від 01 грудня 2010 року № 590 "Про затвердження Порядку відбору кандидатів на навчання до вищих навчальних закладів Міністерства внутрішніх справ України", зареєстрований у Міністерстві юстиції України  24 грудня 2010 року за № 1340/18635 (зі змінами).

  Департаменту кадрового забезпечення МВС України (Слівінський В.Р.) забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України в установленому порядку.

  Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

  Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра – керівника апарату Чеботаря С.І.

   

  Міністр                                                            А.Б. Аваков

   

  Порядок відбору кандидатів на навчання до вищих навчальних закладів Міністерства внутрішніх справ України (завантажити)

  детальніше
 • Наказ МВС України від 11.09.2014 № 934 "Про затвердження порядку організації та проведення спеціальних об’єктових навчань і тренувань з питань цивільного захисту"

  МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ

  НАКАЗ

  11.09.2014                                                                  № 934

   

   

  Зареєстровано в Міністерстві 
  юстиції України 
  3 жовтня 2014 р. 
  за № 1200/25977

  Про затвердження Порядку організації та проведення спеціальних об’єктових навчань і тренувань з питань цивільного захисту

  Відповідно до частини другої статті 40 Кодексу цивільного захисту України і пункту 17 Порядку здійснення навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26 червня 2013 р. № 444, з метою забезпечення єдиних підходів до змісту організації та проведення спеціальних об’єктових навчань і тренувань з питань цивільного захисту

  НАКАЗУЮ:

  1. Затвердити Порядок організації та проведення спеціальних об’єктових навчань і тренувань з питань цивільного захисту, що додається.

  2. Департаменту юридичного забезпечення МВС України (Горбась Д.В.) забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України в установленому порядку.

  3. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

  4. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

   

  Міністр

  А.Б. Аваков

   

  Порядок організації та проведення спеціальних об’єктових навчань і тренувань з питань цивільного захисту (завантажити)

  детальніше
 • Наказ МВС від 26.08.2014 №872 "Про затвердження інструкції про порядок превентивного затримання у районі проведення антитерористичної операції осіб,...."

  Наказ МВС від 26.08.2014 №872 "Про затвердження Інструкції про порядок превентивного затримання у районі проведення антитерористичної операції осіб, причетних до терористичної діяльності, та особливого режиму досудового розслідування в умовах воєнного, надзвичайного стану або у районі проведення антитерористичної операції"

  детальніше