офіційний веб-сайт працює в тестовому режиміМіністерство
внутрішніх справ України 01601, м. Київ, вул. Академіка Богомольця, 10
з по
Пошук по сайту

Міністерство внутрішніх справ України

Автоматична інформаційно-довідкова служба МВС України:
(044) 256-0333

Факс МВС України:
(044)253-64-04

Телефон для інформаційних запитів ЗМІ

Телефон: (044) 256-11-36

Телефон "Довіри" Управління у справах участників АТО

(044) 256-17-20
вівторок та четвер
(крім державних свят)
з 10:00 до 12:00
та з 15:00 до 17:00
ГУМВС України в Київській області
Київ
Лвів
Луцьк
Рівне
Ужгород
Івано-Франківськ
Тернопіль
Чернівці
Хмельницький
Житомир
Вінниця
Чернігів
Черкаси
Суми
Полтава
Харків
Кіровоград
Дніпропетровськ
Луганськ
Донецьк
Запоріжжя
Херсон
Миколаїв
Одеса
Сімферополь
Київська областьЛьвівська областьВолинська областьРівненська областьЗакарпатська область
Івано-Франківська областьТернопільська областьЧернівецька областьХмельницька областьЖитомирська область
Вінницька областьЧернігівська областьЧеркаська областьСумська областьПолтавська область
Харківська областьКіровоградська областьДніпропетровська областьЛуганська областьДонецька область
Запорізька областьХерсонська областьМиколаївська областьОдеська областьАР Крим область

Новини Громадської ради

 • Громадськість та журналісти Вінниччини увійдуть до робочої групи Громадської ради при МВС України (ФОТО, ВІДЕО)

  Вчора, 3 листопада, у Вінницькій області відбувся «круглий стіл», участь у якому взяли представники територіальних підрозділів держорганів, діяльність яких координує міністр внутрішніх справ України, представники громадськості та журналісти. Головними темами зустрічі, що пройшла за головування очільника Громадської ради при МВС Володимира Мартиненка, були механізми взаємодії між правоохоронними структурами та їхня співпраця з населенням краю.

  Керівники обласних управлінь Національної поліції, Державної служби з надзвичайних ситуацій, Державної міграційної служби, Національної гвардії, Державної прикордонної служби та регіонального сервісного центру МВС озвучили актуальні питання забезпечення правопорядку, наболілі проблеми та шляхи їх вирішення. До обговорення долучилися й представниками засобів масової інформації та громадські активісти.

  Володимир Мартиненко запропонував присутнім створення робочої групи, яка ввійде до структури Громадської ради та буде координуватись міністром внутрішніх справ. Така група дасть можливість вирішувати наявні в регіонах проблеми, пов’язані з роботою органів внутрішніх справ, правоохоронною діяльністю, через центральні органи влади. Голова Громадської ради при МВС запросив до роботи у такій групі громадських активістів та журналістів.

  «Саме завдяки громадськості відбувається корегування процесу реформування системи МВС, його вдосконалення, пошук шляхів вирішення проблемних питань», – наголосив Володимир Мартиненко.

  За його словами, прикладом ефективної співпраці з громадськістю стало обговорення проекту державного бюджету на 2017 рік. До обговорення долучилися близько 1,5 тисячі громадських активістів з інших областей, які увійшли до створених робочих груп. Крім того ці робочі групи ініціюють зміни до нормативно-правових документів, запускають пілотні проекти щодо покращення роботи патрульних, охорони громадського порядку та кордону.

  Володимир Мартиненко подякував присутнім за робочий діалог, конструктивну критику, підняті наболілі питання. Висловив сподівання, що подальша взаємодія з робочою групою Вінниччини буде плідною і матиме позитивні результати.

  Робоча група з представників громадських організацій Вінницької, буде створена протягом тижня. Представники громадських організацій, які виявлять бажання увійти до складу робочої групи, можуть звернутися з мотиваційними листами на електронну адресу: gromrada@mvs.gov.ua.

  Департамент комунікації МВС України

  детальніше
 • Голова Громадської ради при МВС закликав громадськість Чернігівщини до активної співпраці з органами виконавчої влади (ФОТО)

  Під час візиту до Чернігова голова Громадської ради при МВС Володимир Мартиненко обговорив із керівниками територіальних держорганів, діяльність яких координує міністр внутрішніх справ, громадськістю та журналістами процес реформування МВС та налагодження взаємодії між громадськістю та органами виконавчої влади.

  Під час діалогу з керівниками обласних управлінь Нацполіції, Держслужби з надзвичайних ситуацій, Нацгвардії, Державної міграційної служби, Держприкордонслужби та регіонального сервісного центру МВС обговорювалася специфіка роботи вказаних відомств у прикордонному Придесенні, їхня взаємодія, направлена на підтримання стабільної ситуації на Чернігівщині.

  До обговорення процесу реформування МВС запросили також журналістів і представників громадських організацій.

  За словами голови Громадської ради при МВС, громадськість не повинна залишатися осторонь актуальних проблем країни, а навпаки – має активно долучатися до обговорення нормативно-правових актів МВС та інших державних процесів.

  «Нормативно-правовими документами не передбачене створення в обласних управліннях органів державної влади будь-яких громадських рад. Тому один із виходів з такої ситуації – створення у регіонах робочих груп, – підкреслив Володимир Мартиненко. – До них можуть увійти всі громадяни, які мають активну життєву позицію і здатні посприяти реформам, що провадяться в МВС».

  Прогресивні чернігівці, зокрема й представники ЗМІ, які своїм досвідом та знаннями готові сприяти у вирішенні нагальних проблем та надавати максимальну підтримку правоохоронному відомству, можуть заповнювати анкети та надсилати мотиваційні листи на електронну адресу: gromrada@mvs.gov.ua

  Голова Громадської ради при МВС також повідомив, що наприкінці листопада, коли вже будуть сформовані робочі групи в областях, відбудеться зустріч з міністром внутрішніх справ України Арсеном Аваковим для узагальнення всіх питань.

  Департамент комунікації МВС України

  детальніше
 • На Житомирщині діалог між правоохоронними органами та громадськістю поглиблюється (ФОТО, ВІДЕО)

  З ініціативою створення робочої групи, до складу якої увійдуть громадські активісти краю, виступив голова Громадської ради при МВС України Володимир Мартиненко. Під час «круглого столу», що відбувся за його головування вчора,28 жовтня, було обговорено низку актуальних для регіону питань правопорядку та шляхи їх вирішення.

  На зустрічі були присутні керівники територіальних підрозділів Національної поліції, Державної служби з надзвичайних ситуацій, Державної міграційної служби, Національної гвардії, регіонального сервісного центру МВС. Увага зібрання була приділена механізмам взаємодії як між відомствами, так і з громадськістю, шляхам покращення співпраці.

  Голова Громадської ради при МВС України запросив активістів від громадськості долучатися до процесу змін, що провадяться у міністерстві та держорганах, діяльність яких координує міністр внутрішніх справ.

  «Створення робочої групи, яка ввійде до структури Громадської ради та буде координуватись Міністерством внутрішніх справ, дасть можливість донести нагальні проблеми вашого регіону до центральних органів влади. Члени групи, громадяни з активною життєвою позицією, залучатимуться до обговорення важливих загальнодержавних питань. Йдеться як про прийняття бюджету, так і про боротьбу з корупцією», – наголосив Володимир Мартиненко.

  Він навів приклади уже розпочатих у межах співпраці регіональних пілотних проектів з безпеки та правопорядку, які успішно реалізуються в регіонах за підтримки та сприяння Громадської ради. Також Володимир Мартиненко анонсував заплановану на листопад зустріч представників робочих груп з міністром внутрішніх справ Арсеном Аваковим.

  Представники громадських організацій Житомирщини, які виявлять бажання долучитися до робочої групи, можуть заповнювати анкети та надсилати мотиваційні листи на електронну адресу: gromrada@mvs.gov.ua.

  «Житомирщина – 16-й регіон, де вже пройшли такі зустрічі, – повідомив голова Громадської ради при МВС. – Сподіваюся, що результати ефективної взаємодії з громадськістю у нас будуть позитивними, насамперед стосовно розробки та опрацювання конкретних пропозицій до Кабінету Міністрів та народних депутатів, які є суб’єктами законодавчих змін для правового впливу на ситуацію».

  Департамент комунікації МВС України

  детальніше
 • На Рівненщині діятиме робоча група з питань взаємодії правоохоронців і громадськості (ФОТО, ВІДЕО)

  Сьогодні, 27 жовтня, голова Громадської ради при МВС України Володимир Мартиненко провів «круглий стіл» із керівниками обласного главку поліції, регіональних підрозділів Держслужби з надзвичайних ситуацій, Державної міграційної служби, Держприкордонслужби, сервісного центру МВС області та громадськістю щодо подальшої взаємовигідної співпраці.

  «Рівненщина стала 15 областю, де ми зустрічаємося із представниками правоохоронних структур і громадськістю для налагодження подальшої ефективної взаємодії, – повідомив Володимир Мартиненко. – Головна мета таких зустрічей – проаналізувати ситуацію, обговорити подальші кроки співпраці та створити робочу групу з представників громадськості, яка долучатиметься до питань реформування, внесення змін до нормативно-правових актів, що стосуються діяльності органів внутрішніх справ».

  Як повідомив начальник ГУНП Рівненщини Сергій Князєв, правоохоронці краю у своїй діяльності взаємодіють із багатьма громадськими організаціями, а їх у області зареєстровано 560.

  Представники цих організацій, які виявлять бажання увійти до складу робочої групи, можуть заповнювати анкети та надсилати мотиваційні листи на електронну адресу: gromrada@mvs.gov.ua.

  Після того, як робочі групи в областях будуть сформовані, для узагальнення усіх питань наприкінці листопада відбудеться зустріч із міністром внутрішніх справ України Арсеном Аваковим.

  Департамент комунікації МВС України

  детальніше
 • На Волині правоохоронці та громадськість поглиблюють співпрацю (ФОТО)

  Сьогодні, 26 жовтня, у Головному управлінні Нацполіції Волинської області відбувся «круглий стіл» за головування очільника Громадської ради при МВС України Володимира Мартиненка. Участь у заході взяли керівників регіональних підрозділів органів виконавчої влади, діяльність яких координує міністр внутрішніх справ, та представники громадськості Волині.

  Головним завданням зустрічі було налагодження діалогу й тісної взаємодії між обласними управліннями Національної поліції, Нацгвардії, Держслужби з надзвичайних ситуацій, Держприкордонслужби, Державної міграційної служби, регіонального сервісного центру МВС з громадськістю. Учасники «круглого столу» озвучили злободенні питання та шукали шляхи їх вирішення.

  Зокрема йшлося про створення робочої групи, до якої Володимир Мартиненко запросив усіх волинян, які мають досвід і бажання сприяти реформуванню правоохоронних органів.

  «Від кожного із нас залежить ефективність діяльності цієї робочої групи. Діалог між органами МВС та громадськістю має бути дієвим та конструктивним», – зазначив Володимир Мартиненко під час засідання.

  До кінця цього тижня охочі долучитися до діяльності робочої групи можуть надіслати відповідні анкети на адресу: gromrada@mvs.gov.ua.

  Під час круглого столу Володимир Мартиненко також анонсував зустріч міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова з членами робочих груп Громадської ради при МВС, що відбудеться наприкінці листопада цього року.

  Нагадаємо, що за ініціативою Громадської ради при МВС України зустрічі представників правоохоронних органів з громадськими активістами пройдуть у всіх областях. У жовтні «круглі столи» вже відбулися на Тернопільщині, Буковині та Прикарпатті. Волинь стала – чотирнадцятим регіоном. На черзі – Рівненська та Житомирська області.

   

  Департамент комунікації МВС України

  детальніше