Проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців Департаменту аналітичної роботи та організації управління МВС України

Міністерство внутрішніх справ України (вул. Академіка Богомольця, 10, м. Київ) оголошує конкурс на заміщення вакантних посад державних службовців, а саме:

головного спеціаліста відділу аналізу поточної безпекової ситуації управління аналізу та прогнозування Департаменту аналітичної роботи та організації управління;

спеціаліста другої категорії сектору документального забезпечення Департаменту аналітичної роботи та організації управління.

Вимоги до кандидатів:

громадянство України;

вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста;

вільне володіння державною мовою;

вільне володіння комп'ютерною технікою.

Спеціальні вимоги до кандидатів:

для посади головного спеціаліста відділу аналізу поточної безпекової ситуації управління аналізу та прогнозування стаж роботи за фахом на державній службі або в правоохоронних органах не менше 3 років або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 5 років.

Кандидати подають документи визначені постановою Кабінету Міністрів України від 15 лютого 2002 року № 169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців» особисто протягом 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу за адресою: 01601, м. Київ, вул. Академіка Богомольця, 10 (приймальна громадян), в робочі дні з 15 до 16 години.

Інформацію щодо умов проведення конкурсу можливо отримати за телефоном 254-76-58 (внутрішній 76-58).