Наказ від 28.12.2020 № 923 Про залишення без розгляду заяви про отримання ліцензії

МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

28.12.2020                  Київ                       №  923

Про залишення без розгляду заяви про отримання ліцензії

До Міністерства внутрішніх справ України із заявами про отримання ліцензій на провадження видів господарської діяльності звернулися товариства з обмеженою відповідальністю «ТАКТИК ПРО» та «ВІЙСЬКОВИЙ АРМІЙСЬКИЙ МАРКЕТ» (далі – здобувачі ліцензій) .  

Відповідно до частини п’ятої  статті 10 Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності» документи, що складаються здобувачем ліцензії, ліцензіатом відповідно до цього Закону, мають бути викладені державною мовою та підписані здобувачем ліцензії, ліцензіатом або іншою уповноваженою на це особою.

Проте заяви про отримання ліцензій підписані не власноручно керівниками здобувачів ліцензій, а за допомогою факсиміле, що не дає можливості встановити вираження справжньої волі особи, чий підпис відтворено, на настання відповідних правових наслідків, та є підставою для залишення їх без розгляду.

Усунути зазначений недолік можливо шляхом підписання заяв про отримання ліцензії  власноручно керівниками здобувачів ліцензій.  

Відповідно до пункту 2 частини другої статті 12 Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності»

НАКАЗУЮ:

1. Залишити без розгляду:

заяву від 02.12.2020 № 765-2020 ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ТАКТИК ПРО» (ідентифікаційний код 32375465; місцезнаходження: проспект 40-річчя Жовтня, будинок 100/2, місто Київ, 03127) про отримання ліцензії на провадження господарської діяльності з виробництва спеціальних засобів індивідуального захисту;

заяву від 02.12.2020 № 764-2020 ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ВІЙСЬКОВИЙ АРМІЙСЬКИЙ МАРКЕТ» (ідентифікаційний код 42676502; місцезнаходження: вулиця Соборна, будинок 104, місто Ірпінь, Київська область, 08205) про отримання ліцензії на провадження господарської діяльності з торгівлі вогнепальною зброєю невійськового призначення, боєприпасами до неї, холодною зброєю, пневматичною зброєю калібру понад 4,5 міліметра і швидкістю польоту кулі понад 100 метрів на секунду; продажу спеціальних засобів, заряджених речовинами сльозоточивої та дратівної дії, індивідуального захисту, активної оборони.

2. Департаменту комунікації (Шевченко А.) забезпечити розміщення  наказу на офіційному вебсайті МВС для оприлюднення не пізніше робочого дня, наступного за днем прийняття цього рішення.

3. Управлінню ліцензування  (Камишанов В.) забезпечити контроль за виконанням цього наказу.

Заступник Міністра Сергій ГОНЧАРОВ