Наказ від 05.06.2020 №440 Про затвердження переліку інформації, що підлягає оприлюдненню у формі відкритих даних, розпорядником якої є МВС

МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

05.06.2020                                          Київ                                                № 440

 

Про затвердження Переліку інформації, що підлягає оприлюдненню у формі відкритих даних, розпорядником якої є Міністерство внутрішніх справ України та Вимог до форматів наборів даних, що підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних, розпорядником яких є Міністерство внутрішніх справ України

Відповідно до статті 10¹ Закону України «Про доступ до публічної інформації» та постанови Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 2015 року  № 835 «Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних» (із змінами)

 

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Перелік інформації, що підлягає оприлюдненню у формі відкритих даних, розпорядником якої є Міністерство внутрішніх справ України, що додається (далі – Перелік).

2. Затвердити Вимоги до форматів наборів даних, що підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних, розпорядником яких є Міністерство внутрішніх справ України, що додаються (далі – Вимоги).

3. Керівникам Державної служби України з надзвичайних ситуацій (Чечоткін М. О.), Адміністрації Державної прикордонної служби України (Дейнеко С. В.), Головного сервісного центру (Князюк О. Г.), Державного науково-дослідного експертно-криміналістичного центру (Кримчук С. Г.), Державного науково-дослідного інституту (Вербенський М. Г.) та структурних підрозділів МВС відповідно до повноважень забезпечити:

1) збирання і узагальнення наборів даних, визначених Переліком, з дотриманням затверджених Вимог;

2) надсилання наборів даних в електронному вигляді з дотриманням форматів і термінів, установлених Переліком, до Департаменту інформатизації для оприлюднення.

4. Департаменту інформатизації (Бондаренко І. П.) забезпечити:

1) оприлюднення та оновлення наборів даних, визначених Переліком, з дотриманням установлених Переліком термінів, на Єдиному державному     веб-порталі відкритих даних;

2) проведення щорічної оцінки стану оприлюднення та оновлення відкритих даних на офіційному вебсайті МВС та на Єдиному державному    веб-порталі відкритих даних.

5. Департаменту комунікації (Шевченко А. В.) забезпечити оприлюднення цього наказу на офіційному вебсайті Міністерства внутрішніх справ України в тижневий строк з дати його підписання.

6. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра внутрішніх справ України Гончарова С. М.

Міністр Арсен АВАКОВ