Міністерство
внутрішніх справ України 01601, м. Київ, вул. Академіка Богомольця, 10
з по
Пошук по сайту

Міністерство внутрішніх справ України

Автоматична інформаційно-довідкова служба:
(044) 256-03-33

Канцелярія:
(044) 256-16-27

Факс:
(044) 253-64-04

Інформаційні запити засобів масової інформації

e-mail: zmi@mvs.gov.ua

Телефон "Довіри" Управління у справах учасників АТО

(044) 256-17-20
вівторок та четвер
(крім державних свят)
з 10:00 до 12:00
та з 15:00 до 17:00
ГУМВС України в Київській області
Київ
Лвів
Луцьк
Рівне
Ужгород
Івано-Франківськ
Тернопіль
Чернівці
Хмельницький
Житомир
Вінниця
Чернігів
Черкаси
Суми
Полтава
Харків
Кіровоград
Дніпропетровськ
Луганськ
Донецьк
Запоріжжя
Херсон
Миколаїв
Одеса
Сімферополь
Київська областьЛьвівська областьВолинська областьРівненська областьЗакарпатська область
Івано-Франківська областьТернопільська областьЧернівецька областьХмельницька областьЖитомирська область
Вінницька областьЧернігівська областьЧеркаська областьСумська областьПолтавська область
Харківська областьКіровоградська областьДніпропетровська областьЛуганська областьДонецька область
Запорізька областьХерсонська областьМиколаївська областьОдеська областьАР Крим область

У Донецькому юридичному інституті відбулася робоча зустріч між Криворізькою міською радою, Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) та ректором вишу

23 січня 2018 року, в навчально-виховному комплексі факультету підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції України Донецького юридичного інституту МВС України відбулася робоча зустріч з питань реального стану та термінів виконання трьохсторонньої угоди про співпрацю між Криворізькою міською радою, Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ), що діє за дорученням уряду Німеччини та Донецьким юридичним інститутом МВС України.

У робочій зустрічі участь взяли Криворізький міський голова Юрій Вілкул, начальник управління будівництва та інвестицій Департаменту матеріального забезпечення МВС України - Наталія Смітюх, головний спеціаліст Управління об’єктів державної власності Департаменту державного майна та ресурсів МВС України – Сергій Сорокін, заступник Криворізького міського голови – Костянтин Бєліков, начальник управління освіти та науки Криворізької міської ради – Тетяна Кріпак, голова Саксаганської у місті Кривий Ріг ради – Валерій Беззубченко, представник товариства німецької федеральної компанії GIZ Україна – керівник проекту «Social Infrastructure» Олег Флітер, представник проектного підприємства «Дельта» – керівник проекту Манфред Ольшустер, виконавчий директор Асоціації підприємств МТЗ «Комплект» Ольга Кулікова та ректор Донецького юридичного інституту МВС України – Віктор Бесчастний.

Для довідки.

Донецький юридичний інститут – як виш-переселенець, згідно з Наказу МВС України № 1010 від 30 вересня 2014 року та з урахуванням багаторічного досвіду, за підтримки Міністерства МВС України, мерії міста Кривого Рогу, Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ), що діє за дорученням уряду Німеччини інститут продовжує «з нуля» створювати матеріально-технічну та навчальну базу. Починаючи з 2016 року виш відновив підготовку поліцейських та юристів для всієї України на теренах Криворіжжя та з 2017 року у місті Маріуполі.

Завдяки дієвій підтримці Міністерства внутрішніх справ у лютому 2016 року Донецькому юридичному інституту Криворізькою міською радою було надано цілісний навчальний комплекс за адресою: м. Кривий Ріг, вул. Співдружності, 92а, де натепер діє факультет підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції України та здобувають якісну юридичну освіту курсанти з 12 областей України. На момент передачі будівля була в неробочому стані та потребувала капітального ремонту.

За сприяння та фінансування Міністерства внутрішніх справ, у навчально-виховному комплексі, де мешкають та навчаються курсанти, відремонтовано спальне приміщення, закуплено і встановлено модульну котельню, що надає можливість у період опалювального сезону відповідно до погодних умов забезпечити належний температурний режим приміщення (бути незалежними від центральної системи опалення та самостійно регулювати обігрів будівлі), а також економити кошти на опалення.

У квітні 2017 року з ініціативи та за фінансової підтримки німецького уряду в Кривому Розі розпочато запланований ремонт навчально-виховного комплексу Донецького юридичного інституту МВС України.

На сьогодні у навчально-виховному комплексі продовжується проведення німецькою федеральною компанією «GIZ» ремонтних робіт. На сьогодні відремонтовано приблизно 85 % від загальної площі всієї споруди, у тому числі навчальні аудиторії, зала прийому їжі, малий та великий спортивні зали, медико-санітарна частина, яка включає маніпуляційний кабінет, 2 палати для хворих з душовою кімнатою, процедурні кабінети. Також відповідно до гігієнічних вимог організації роботи харчоблоку здійснено перепланування блоку приготування їжі на окремі цехи, встановлено та введено в експлуатацію устаткування. Крім того, німецькою федеральною компанією «GIZ» було проведено гідроізоляцію будівлі, утепленні стіни будівлі, замінені вікна та двері, повністю оновлена система опалення та встановлений новий елеваторний вузол. Але є ще багато відкритих питань, які потребують першочергового вирішення для завершення робіт у приміщеннях і на території навчально-виховного комплексу для повного забезпечення навчального процесу.

 

Група зв’язків з громадськістю ДЮІ

При використанні матеріалу гіперпосилання на mvs.gov.ua обов`язкове