На Прикарпатті голова Громадської ради при МВС Володимир Мартиненко презентував Стратегію розвитку МВС України до 2020 року (ФОТО).
Міністерство
внутрішніх справ України 01601, м. Київ, вул. Академіка Богомольця, 10
з по
Пошук по сайту

Міністерство внутрішніх справ України

Автоматична інформаційно-довідкова служба:
(044) 256-03-33

Канцелярія:
(044) 256-16-27

Факс:
(044) 253-64-04

Інформаційні запити засобів масової інформації

e-mail: zmi@mvs.gov.ua

Телефон "Довіри" Управління у справах учасників АТО

(044) 256-17-20
вівторок та четвер
(крім державних свят)
з 10:00 до 12:00
та з 15:00 до 17:00
ГУМВС України в Київській області
Київ
Лвів
Луцьк
Рівне
Ужгород
Івано-Франківськ
Тернопіль
Чернівці
Хмельницький
Житомир
Вінниця
Чернігів
Черкаси
Суми
Полтава
Харків
Кіровоград
Дніпропетровськ
Луганськ
Донецьк
Запоріжжя
Херсон
Миколаїв
Одеса
Сімферополь
Київська областьЛьвівська областьВолинська областьРівненська областьЗакарпатська область
Івано-Франківська областьТернопільська областьЧернівецька областьХмельницька областьЖитомирська область
Вінницька областьЧернігівська областьЧеркаська областьСумська областьПолтавська область
Харківська областьКіровоградська областьДніпропетровська областьЛуганська областьДонецька область
Запорізька областьХерсонська областьМиколаївська областьОдеська областьАР Крим область
a
a
a

На Прикарпатті голова Громадської ради при МВС Володимир Мартиненко презентував Стратегію розвитку МВС України до 2020 року (ФОТО).

21.09.2017 21:00

У Головному управлінні Національної поліції в Івано-Франківській області відбулась презентація проекту основного документу відомства – Стратегії розвитку системи МВС України після чого відбулося її обговорення.

На презентації були присутні керівний склад Головного управління Нацполіції в Івано-Франківській області, представники усіх структурних підрозділів МВС, громадськості та представники засобів масової інформації.

Як зазначив Володимир Мартиненко: «Над створенням проекту «Стратегія – 2020» кілька місяців працювали представники МВС, Державної прикордонної служби, Національної поліції, Національної гвардії, Державної служби надзвичайних ситуацій, Державної Міграційної Служби,  Сервісних Центрів та експерти Консультативної місії Європейського Союзу. Суть її полягає у тому, щоб зробити висновки з впроваджених реформ та затвердити подальший план розвитку Міністерства».

В ході роботи над проектом Стратегії було визначено сім основних пріоритетів, в основі яких інтереси громадян — безпечне середовище, протидія злочинності, дотримання прав і свобод людини органами системи МВС, ефективне інтегроване управління кордонами і збалансована міграційна політика, якість і доступність послуг, ефективне врядування, прозорість і підзвітність, розвиток кадрового потенціалу та соціальний захист працівників.

Після чого відбулася зустріч з громадськістю на якій Радник Міністра внутрішніх справ Володимир Мартиненко закликав прикарпатську громадськість та журналістів не залишатись осторонь питань, пов’язаних з реформуванням відомства, та долучитись до обговорень Стратегії. Також свої зауваження та пропозиції до проекту може надати кожний громадянин України до 22 вересня на електронну скриньку reforma.live@mvs.gov.ua.

Крім того, обговорювалося питання створення робочих груп (рад) від громадськості та шляхи налагодження діяльності в юридичній площині.

 

Сектор комунікації ГУНП в Івано-Франківській області

При використанні матеріалу гіперпосилання на mvs.gov.ua обов`язкове
ВСІ НОВИНИ