Запрошуємо на міжвідомчу науково-практичну конференцію «Актуальні питання кримінального процесу, криміналістики та судової експертизи»

24 листопада 2017 року о 09.00 год. в приміщенні Національної академії внутрішніх справ (м. Київ, Солом’янська площа, 1) відбудеться міжвідомча науково-практична конференція «Актуальні питання кримінального процесу, криміналістики та судової експертизи». У події візьмуть участь керівництво Національної поліції України, Головного слідчого управління НПУ, Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України, Департаменту персоналу, організації освітньої та наукової діяльності МВС України. До проведення заходу також залучені фахівці з вищих навчальних закладів, відомі вчені. Під час конференції обговорюватимуться актуальні питання криміналістики, кримінального процесу та судових експертиз, шляхи удосконалення кримінального процесуального законодавства та перспективи розвитку різних видів судових експертиз, а також впровадження отриманих результатів в практичну діяльність. Також відбудеться презентація довідника «Участь спеціаліста в огляді місця події», підготовленого авторським колективом Національної академії внутрішніх справ, Головного слідчого управління Національної поліції України, Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України за сприяння та міжнародної технічної допомоги Консультативної місії ЄС в Україні; буде представлено проект інформаційно-пошукової системи «Інспектор-криміналіст». Організатори заходу: Міністерство внутрішніх справ України, Національна поліція України, Національна академія внутрішніх справ та Консультативна Місія ЄС в Україні.

066-297-27-02, 066-310-83-84 або 520-08-46
Міністерство
внутрішніх справ України 01601, м. Київ, вул. Академіка Богомольця, 10
з по
Пошук по сайту

Міністерство внутрішніх справ України

Автоматична інформаційно-довідкова служба:
(044) 256-03-33

Канцелярія:
(044) 256-16-27

Факс:
(044) 253-64-04

Інформаційні запити ЗМІ

e-mail: zmi@mvs gov ua

Телефон "Довіри" Управління у справах участників АТО

(044) 256-17-20
вівторок та четвер
(крім державних свят)
з 10:00 до 12:00
та з 15:00 до 17:00
ГУМВС України в Київській області
Київ
Лвів
Луцьк
Рівне
Ужгород
Івано-Франківськ
Тернопіль
Чернівці
Хмельницький
Житомир
Вінниця
Чернігів
Черкаси
Суми
Полтава
Харків
Кіровоград
Дніпропетровськ
Луганськ
Донецьк
Запоріжжя
Херсон
Миколаїв
Одеса
Сімферополь
Київська областьЛьвівська областьВолинська областьРівненська областьЗакарпатська область
Івано-Франківська областьТернопільська областьЧернівецька областьХмельницька областьЖитомирська область
Вінницька областьЧернігівська областьЧеркаська областьСумська областьПолтавська область
Харківська областьКіровоградська областьДніпропетровська областьЛуганська областьДонецька область
Запорізька областьХерсонська областьМиколаївська областьОдеська областьАР Крим область
a
a
a

Арсен Аваков: МВС трактує вчорашні дії на пункті пропуску «Шегині» як державний злочин (ФОТО, ВІДЕО)

11.09.2017 17:02

Про це міністр внутрішніх справ заявив сьогодні, 11 вересня, під час брифінгу.

«Генеральна прокуратура і міністерство внутрішніх справ кваліфікує вчорашні події, як державний злочин, що підпадає під ряд статей, які включають в себе ‑ «вчинення протидії державним органам», «вчинення опору правоохоронцям», «напад на правоохоронців та на воєнізовані структури», «організація прориву державного кордону», «організація переправи групи осіб, які не мають право перетинати державний кордон». А також статті адміністративного кодексу», ‑ заявив Арсен Аваков.

Міністр підкреслив, що особи, які здійснили напад на правоохоронців обов’язково понесуть покарання.

«Наша прикордонна застава у «Шегині» була атакована, п'ятеро прикордонників та 11 поліцейських постраждали. В 2014 році так само було в Ізварино ‑ я дивився, як натовп з криками «Міша, Міша» нападав на прикордонників ‑ і так само три роки тому люди з криками «Росія, Росія» та триколорами атакували Ізварине», ‑  сказав очільник МВС.

Арсен Аваков зазначив, що вчорашні події на кордоні були намаганням влаштувати протистояння між правоохоронцями та активістами.

«Я кваліфікую вчорашні події як намагання влаштувати провокацію. Основною метою якої було влаштувати протистояння між прикордонними і поліцейськими силами та громадянськими активістами, які туди прийшли», ‑ зазначив міністр.

Своєю чергою, очільник Державної прикордонної служби Петро Цигикал наголосив, що державний кордон повинен бути недоторканим, а події на пункті пропуску «Шегині» підпадають під дію як Адміністративного, так і Кримінального кодексу України.

«Якщо кваліфікувати вчорашні дії по Адміністративному кодексу України ‑ то це незаконний перетин державного кордону. Згідно цієї статті, по санкціям за рішенням суду, штраф від 1,7 до 3,5 тисяч гривень, або 15 діб адміністративного арешту. Також присутня 332 стаття Кримінального кодексу ‑ організація незаконної переправи. Суд визначить міру вини кожного і будуть прийняті відповідні рішення», ‑ сказав Петро Цигикал.

Очільник ДПСУ зазначив, що наразі спеціалісти вивчають матеріали як з камер спостережень прикордонників, так і з відкритих джерел.

Арсен Аваков наголосив, що Міхеіл Саакашвілі досі не звернувся до міграційної служби аби належним чином оформити перетин кордону, хоча вже цілий ряд журналістів та іноземців це вже зробили.

Нагадаємо, раніше очільник МВС заявив, що всі учасники незаконного перетину кордону повинні з’явитися на пункт пропуску, або до міграційної служби, щоб належним чином оформити своє перебування та території нашої держави.

Департамент комунікації МВС України

Фото Андрія Новицького

При використанні матеріалу гіперпосилання на mvs.gov.ua обов`язкове
ВСІ НОВИНИ