Запрошуємо на міжвідомчу науково-практичну конференцію «Актуальні питання кримінального процесу, криміналістики та судової експертизи»

24 листопада 2017 року о 09.00 год. в приміщенні Національної академії внутрішніх справ (м. Київ, Солом’янська площа, 1) відбудеться міжвідомча науково-практична конференція «Актуальні питання кримінального процесу, криміналістики та судової експертизи». У події візьмуть участь керівництво Національної поліції України, Головного слідчого управління НПУ, Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України, Департаменту персоналу, організації освітньої та наукової діяльності МВС України. До проведення заходу також залучені фахівці з вищих навчальних закладів, відомі вчені. Під час конференції обговорюватимуться актуальні питання криміналістики, кримінального процесу та судових експертиз, шляхи удосконалення кримінального процесуального законодавства та перспективи розвитку різних видів судових експертиз, а також впровадження отриманих результатів в практичну діяльність. Також відбудеться презентація довідника «Участь спеціаліста в огляді місця події», підготовленого авторським колективом Національної академії внутрішніх справ, Головного слідчого управління Національної поліції України, Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України за сприяння та міжнародної технічної допомоги Консультативної місії ЄС в Україні; буде представлено проект інформаційно-пошукової системи «Інспектор-криміналіст». Організатори заходу: Міністерство внутрішніх справ України, Національна поліція України, Національна академія внутрішніх справ та Консультативна Місія ЄС в Україні.

066-297-27-02, 066-310-83-84 або 520-08-46
Міністерство
внутрішніх справ України 01601, м. Київ, вул. Академіка Богомольця, 10
з по
Пошук по сайту

Міністерство внутрішніх справ України

Автоматична інформаційно-довідкова служба:
(044) 256-03-33

Канцелярія:
(044) 256-16-27

Факс:
(044) 253-64-04

Інформаційні запити ЗМІ

e-mail: zmi@mvs gov ua

Телефон "Довіри" Управління у справах участників АТО

(044) 256-17-20
вівторок та четвер
(крім державних свят)
з 10:00 до 12:00
та з 15:00 до 17:00
ГУМВС України в Київській області
Київ
Лвів
Луцьк
Рівне
Ужгород
Івано-Франківськ
Тернопіль
Чернівці
Хмельницький
Житомир
Вінниця
Чернігів
Черкаси
Суми
Полтава
Харків
Кіровоград
Дніпропетровськ
Луганськ
Донецьк
Запоріжжя
Херсон
Миколаїв
Одеса
Сімферополь
Київська областьЛьвівська областьВолинська областьРівненська областьЗакарпатська область
Івано-Франківська областьТернопільська областьЧернівецька областьХмельницька областьЖитомирська область
Вінницька областьЧернігівська областьЧеркаська областьСумська областьПолтавська область
Харківська областьКіровоградська областьДніпропетровська областьЛуганська областьДонецька область
Запорізька областьХерсонська областьМиколаївська областьОдеська областьАР Крим область
a
a
a

Правоохоронці затримали столичних поліцейських, які грабували пасажирів вокзалу (ВІДЕО, ФОТО)

05.09.2017 11:50

У Києві під час спільної спецоперації працівників Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України та столичної прокуратури, за сприяння керівництва Департаменту патрульної поліції НПУ, затримано групу патрульних поліцейських. Вони били та грабували пасажирів Центрального залізничного вокзалу столиці. Затриманим оголошено підозру. 

До Київського міського управління Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України надійшла оперативна інформація щодо протиправних дій працівників патрульної поліції , які несуть службу на території Центрального залізничного вокзалу міста.

Було встановлено, що п’ятеро поліцейських віком 22-33 років знаходять своїх «жертв» серед пасажирів вокзалу. Самотніх людей у стані алкогольного сп’яніння вони відводили до службового приміщення, де застосовували до них фізичне насилля, спецзасоби та відбирали цінні речі або гроші.

За матеріалами Київського міськуправління ДВБ Нацполіції слідчими столичної прокуратури було розпочато кримінальне провадження за ч.2 ст.186 (Грабіж) та ч.2 ст.365 (Перевищення службових повноважень працівником правоохоронного органу) Кримінального кодексу України.

Сержант, двоє лейтенантів та двоє старших лейтенантів патрульної поліції Києва були затримані після скоєння чергового пограбування. Затримання провели бійці відділу швидкого реагування ДВБ НПУ, Київського міського управління ДВБ НПУ та слідчі столичної прокуратури. Спецоперація пройшла за сприяння Департаменту патрульної поліції НПУ. У своїх останніх потерпілих зловмисники відібрали 10 тисяч гривень.

Під час санкціонованих обшуків у патрульних виявлено та вилучено гроші, амфетамін, марихуану, які поліцейські вживали особисто, а також набої. На теперішній час їх затримано в порядку ст.208 КПК України.

Голова Національної поліції України Сергій Князєв підкреслив свою категоричну позицію стосовно порушень законодавства самими поліцейськими.

«Цієї ночі на київському вокзалі працівники Департаменту внутрішньої безпеки Нацполіції затримали п’ятьох поліцейських. Їм інкримінують перевищення влади та грабіж. Це неподобство ми припинили. Припинимо й інші факти. Наголошую про своє категоричне ставлення до порушення Закону! Кожен нечистий на руку співробітник буде звільнений з наших лав та понесе покарання за дискредитацію поліції», – наголосив Сергій Князєв.

Слідчі міської прокуратури оголосили затриманим підозру у скоєнні злочинів, передбачених ч.2 ст.186 та ч.2 ст.365 КК України. Вирішується питання щодо обрання їм міри запобіжного заходу та щодо остаточної кваліфікації їхніх дій.

Департамент внутрішньої безпеки

Національної поліції України

При використанні матеріалу гіперпосилання на mvs.gov.ua обов`язкове
ВСІ НОВИНИ