Міністерство
внутрішніх справ України 01601, м. Київ, вул. Академіка Богомольця, 10
з по
Пошук по сайту

Міністерство внутрішніх справ України

Автоматична інформаційно-довідкова служба:
(044) 256-03-33

Канцелярія:
(044) 256-16-27

Факс:
(044) 253-64-04

Інформаційні запити засобів масової інформації

e-mail: zmi@mvs.gov.ua

Телефон "Довіри" Управління у справах учасників АТО

(044) 256-17-20
вівторок та четвер
(крім державних свят)
з 10:00 до 12:00
та з 15:00 до 17:00
ГУМВС України в Київській області
Київ
Лвів
Луцьк
Рівне
Ужгород
Івано-Франківськ
Тернопіль
Чернівці
Хмельницький
Житомир
Вінниця
Чернігів
Черкаси
Суми
Полтава
Харків
Кіровоград
Дніпропетровськ
Луганськ
Донецьк
Запоріжжя
Херсон
Миколаїв
Одеса
Сімферополь
Київська областьЛьвівська областьВолинська областьРівненська областьЗакарпатська область
Івано-Франківська областьТернопільська областьЧернівецька областьХмельницька областьЖитомирська область
Вінницька областьЧернігівська областьЧеркаська областьСумська областьПолтавська область
Харківська областьКіровоградська областьДніпропетровська областьЛуганська областьДонецька область
Запорізька областьХерсонська областьМиколаївська областьОдеська областьАР Крим область
a
a
a

Арсен Аваков:Одним із основних пріоритетів МВС є попередження злочинів проти дітей (ФОТО)

31.08.2017 16:08

Про це міністр внутрішніх справ заявив під час підписання Меморандуму про взаєморозуміння щодо впровадження ініціативи із співробітництва в галузі захисту дітей.

Документ було підписано сьогодні, 31 серпня, між Міністерством внутрішніх справ України, Національною поліцією України, Дитячим Фондом ООН (ЮНІСЕФ) в Україні та Agriteam Canada.

«Для нас дуже важливий цей напрям роботи. Філософія захисту прав людей стала ще більш актуальною, коли ми сформулювали концепцію дій Національної поліції як апарат сервісу та захисту. З новим слоганом «Служити та захищати»», – сказав Арсен Аваков.

Міністр внутрішніх справ подякував міжнародним партнерам за підтримку та зазначив, що цей проект гарантовано буде успішним.

Цей проект триватиме 2 роки. Його реалізація передбачає розробку і тестування навчальних програм по роботі з дітьми, які потім будуть включені в програми підготовки співробітників Національної поліції України.

А також буде переглянуто законодавчу базу і функціональне навантаження спеціалізованих підрозділів та розробку неформальних механізмів взаємодії поліцейських із дітьми для попередження дитячої злочинності та вчинення злочинів проти дітей.

Сергій Князєв зазначив, що превентивна робота з дітьми є одним з найголовніших напрямків роботи поліції. Питання захисту дітей потребує особливої уваги як з боку поліції, так і всього суспільства. Відтак глава Нацполіції окреслив два ключових моменти, яких правоохоронці прагнуть досягнути під час реалізації Меморандуму.

«По-перше, це зміна підходів до навчання поліцейських, зокрема, у взаємодії з дітьми. По-друге, плануємо внести низку змін до законодавства у плані врегулювання роботи служби ювенальної превенції – розширити їхній функціонал. Це ті предметні кроки, які мають призвести до повного перезавантаження підрозділу ювенальної превенції», – зазначив Сергій Князєв.

Він також відзначив той факт, що, окрім поліції, до питань захисту дітей долучається дедалі більше організацій, у тому числі – міжнародних, а також небайдужі люди.

Заступник міністра внутрішніх справ з питань європейської інтеграції Анастасія Дєєва зазначила, що цей проект покликаний створити нову поліцію у справах дітей.

«Полісмени навчатимуться взаємодії з дітьми за новими методиками. Це стане основою попередження злочинів проти дітей і дитячої злочинності. Це новий рівень довіри», - наголосила Анастасія Дєєва. 

Своєю чергою Голова Представництва Дитячого фонду ООН Джованна Барберіс наголосила, що європейські партнери відмічають значний прогрес України у питаннях захисту прав дітей.

«Ми дякуємо за плідну співпрацю, а також маємо наміри посилювати компонент захисту прав дітей, особливо тих дітей, які знаходяться у складній життєвій ситуації та перебувають у конфлікті із законом. Також ми дуже задоволені тим прогресом, якого досягла Україна у питаннях захисту дітей», - зазначила Джованна Барберіс.

Вже у вересні на базі міністерства буде створено Робочу групу для координації та виконання завдань, передбачених Меморандумом.

Департамент комунікації МВС України 

При використанні матеріалу гіперпосилання на mvs.gov.ua обов`язкове
ВСІ НОВИНИ