Запрошуємо на міжвідомчу науково-практичну конференцію «Актуальні питання кримінального процесу, криміналістики та судової експертизи»

24 листопада 2017 року о 09.00 год. в приміщенні Національної академії внутрішніх справ (м. Київ, Солом’янська площа, 1) відбудеться міжвідомча науково-практична конференція «Актуальні питання кримінального процесу, криміналістики та судової експертизи». У події візьмуть участь керівництво Національної поліції України, Головного слідчого управління НПУ, Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України, Департаменту персоналу, організації освітньої та наукової діяльності МВС України. До проведення заходу також залучені фахівці з вищих навчальних закладів, відомі вчені. Під час конференції обговорюватимуться актуальні питання криміналістики, кримінального процесу та судових експертиз, шляхи удосконалення кримінального процесуального законодавства та перспективи розвитку різних видів судових експертиз, а також впровадження отриманих результатів в практичну діяльність. Також відбудеться презентація довідника «Участь спеціаліста в огляді місця події», підготовленого авторським колективом Національної академії внутрішніх справ, Головного слідчого управління Національної поліції України, Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України за сприяння та міжнародної технічної допомоги Консультативної місії ЄС в Україні; буде представлено проект інформаційно-пошукової системи «Інспектор-криміналіст». Організатори заходу: Міністерство внутрішніх справ України, Національна поліція України, Національна академія внутрішніх справ та Консультативна Місія ЄС в Україні.

066-297-27-02, 066-310-83-84 або 520-08-46
Міністерство
внутрішніх справ України 01601, м. Київ, вул. Академіка Богомольця, 10
з по
Пошук по сайту

Міністерство внутрішніх справ України

Автоматична інформаційно-довідкова служба:
(044) 256-03-33

Канцелярія:
(044) 256-16-27

Факс:
(044) 253-64-04

Інформаційні запити ЗМІ

e-mail: zmi@mvs gov ua

Телефон "Довіри" Управління у справах участників АТО

(044) 256-17-20
вівторок та четвер
(крім державних свят)
з 10:00 до 12:00
та з 15:00 до 17:00
ГУМВС України в Київській області
Київ
Лвів
Луцьк
Рівне
Ужгород
Івано-Франківськ
Тернопіль
Чернівці
Хмельницький
Житомир
Вінниця
Чернігів
Черкаси
Суми
Полтава
Харків
Кіровоград
Дніпропетровськ
Луганськ
Донецьк
Запоріжжя
Херсон
Миколаїв
Одеса
Сімферополь
Київська областьЛьвівська областьВолинська областьРівненська областьЗакарпатська область
Івано-Франківська областьТернопільська областьЧернівецька областьХмельницька областьЖитомирська область
Вінницька областьЧернігівська областьЧеркаська областьСумська областьПолтавська область
Харківська областьКіровоградська областьДніпропетровська областьЛуганська областьДонецька область
Запорізька областьХерсонська областьМиколаївська областьОдеська областьАР Крим область
a
a
a

МВС України та Національна поліція посилюють співпрацю з Інтерполом (ФОТО)

07.04.2016 14:28

7 квітня міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков та Голова Національної поліції Хатія Деканоідзе зустрілися із членами Оціночної комісії Генерального секретаріату Інтерполузаступником директора Бюро з координації діяльності європейських національних центральних бюро Інтерполу Клеменсом Вехнером та регіональним спеціалізованим офіцером цього Бюро Браніславою Стойчевськи.

Зустріч відбулася в межах візиту в Україну Оціночної місії Генерального секретаріату Інтерполу і була присвячена обговоренню взаємодії Інтерполу з Національною поліцією.

Візит Оціночної місії є стандартною процедурою, яка періодично проводиться Генеральним секретаріатом Інтерполу з метою перевірки дотримання службових стандартів національних центральних бюро Інтерполу. Візит передбачає вироблення рекомендацій щодо покращення міжнародного правоохоронного співробітництва та роботи національного центрального бюро Інтерполу.

Протягом перебування оціночної місії в Україні проведено перевірку умов діяльності Робочого апарату Укрбюро Інтерполу, його взаємодію з правоохоронними органами.

Місія ознайомилася із роботою пунктів пропуску на державному кордоні в аеропорту «Бориспіль». Так склалося, що саме під час роботи місії на одного із пасажирів авіарейсу, що прибув зі Стамбула, спрацювала база даних Інтерполу. Цей громадянин Туреччини 1968 року народження оголошений у розшук поліцією Австрії за розповсюдження тяжких наркотиків ще у 2014 році. Отож присутні, серед яких був і представник Інтерпорлу Австрії, на власні очі побачили алгоритмом дій українських прикордонників та порядок передачі правопорушника працівникам Нацполіції.

Також члени місії відвідали автомобільний пункт пропуску «Нові Яриловичі» у Чернігівській області, де, як і у аеропорту «Бориспіль», використовуються розшукові бази даних Інтерполу. Наразі в Україні обладнано 39 таких пунктів, а буде – 157.

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив, що у межах руху до безвізового режиму із ЄС Україна свідомо зробила вибір на користь приєднання до міжнародних механізмів розшуку злочинців за спільними інформаційними базами даних Європолу та Інтерполу, відмовившись від використання подібних інструментів, притаманних правоохоронним органам країн-учасниць СНД.

Нагадаємо, раніше Арсен Аваков повідомив, що у міжнародному розшуку Інтерполу знаходяться брати Андрій і Сергій Клюєви та Едуард Ставицький.

Департамент комунікації МВС України

 

 

 

 

 

 

 

При використанні матеріалу гіперпосилання на mvs.gov.ua обов`язкове
ВСІ НОВИНИ