Запрошуємо на міжвідомчу науково-практичну конференцію «Актуальні питання кримінального процесу, криміналістики та судової експертизи»

24 листопада 2017 року о 09.00 год. в приміщенні Національної академії внутрішніх справ (м. Київ, Солом’янська площа, 1) відбудеться міжвідомча науково-практична конференція «Актуальні питання кримінального процесу, криміналістики та судової експертизи». У події візьмуть участь керівництво Національної поліції України, Головного слідчого управління НПУ, Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України, Департаменту персоналу, організації освітньої та наукової діяльності МВС України. До проведення заходу також залучені фахівці з вищих навчальних закладів, відомі вчені. Під час конференції обговорюватимуться актуальні питання криміналістики, кримінального процесу та судових експертиз, шляхи удосконалення кримінального процесуального законодавства та перспективи розвитку різних видів судових експертиз, а також впровадження отриманих результатів в практичну діяльність. Також відбудеться презентація довідника «Участь спеціаліста в огляді місця події», підготовленого авторським колективом Національної академії внутрішніх справ, Головного слідчого управління Національної поліції України, Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України за сприяння та міжнародної технічної допомоги Консультативної місії ЄС в Україні; буде представлено проект інформаційно-пошукової системи «Інспектор-криміналіст». Організатори заходу: Міністерство внутрішніх справ України, Національна поліція України, Національна академія внутрішніх справ та Консультативна Місія ЄС в Україні.

066-297-27-02, 066-310-83-84 або 520-08-46
Міністерство
внутрішніх справ України 01601, м. Київ, вул. Академіка Богомольця, 10
з по
Пошук по сайту

Міністерство внутрішніх справ України

Автоматична інформаційно-довідкова служба:
(044) 256-03-33

Канцелярія:
(044) 256-16-27

Факс:
(044) 253-64-04

Інформаційні запити ЗМІ

e-mail: zmi@mvs gov ua

Телефон "Довіри" Управління у справах участників АТО

(044) 256-17-20
вівторок та четвер
(крім державних свят)
з 10:00 до 12:00
та з 15:00 до 17:00
ГУМВС України в Київській області
Київ
Лвів
Луцьк
Рівне
Ужгород
Івано-Франківськ
Тернопіль
Чернівці
Хмельницький
Житомир
Вінниця
Чернігів
Черкаси
Суми
Полтава
Харків
Кіровоград
Дніпропетровськ
Луганськ
Донецьк
Запоріжжя
Херсон
Миколаїв
Одеса
Сімферополь
Київська областьЛьвівська областьВолинська областьРівненська областьЗакарпатська область
Івано-Франківська областьТернопільська областьЧернівецька областьХмельницька областьЖитомирська область
Вінницька областьЧернігівська областьЧеркаська областьСумська областьПолтавська область
Харківська областьКіровоградська областьДніпропетровська областьЛуганська областьДонецька область
Запорізька областьХерсонська областьМиколаївська областьОдеська областьАР Крим область
a
a
a

Патрульні поліцейські Чернівців присягнули на вірність Українському народу (ФОТО, ВІДЕО)

27.03.2016 14:24

Урочиста церемонія складання Присяги відбулася на Центральній площі міста  Чернівців 27 березня. А вже ввечері цього дня поліцейські вийдуть на перше патрулювання вулицями обласного центру.

Участь в заході взяли Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк, Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков, заступник глави Національної поліції Олександр Фацевич, керівник поліції Буковини Сергій Пілігрім та представники місцевої влади.

Текст Присяги працівника Національної поліції зачитав керівник Управління патрульної поліції в місті Чернівцях Олег Йосипів. Він брав участь у Революції Гідності, був активним учасником всіх знакових і драматичних подій Майдану. Згодом Олег Йосипів виконував бойові завдання по забезпеченню державного суверенітету і конституційного порядку в зоні проведення антитерористичної операції на сході країни.

Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк привітав патрульних з прийняттям Присяги. Він, зокрема зазначив, що патрульні повинні виконувати свою ключову функцію – захищати та служити народові України.

За словами Міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова, у патрульній поліції Чернівців служитимуть учасники Майдану та учасники антитерористичної операції.

«Сьогодні важливо показати, що в країні відбуваються якісні зміни. Гарний настрій, гарна справа. Крок за кроком збудуємо Україну», - підсумував міністр внутрішніх справ.

Стартував відбір до нової патрульної поліції Чернівців 4 жовтня 2015 року. Взяти участь у реформуванні правоохоронних органів виявили бажання  понад 4500 кандидатів. Однак конкурсний відбір пройшли та успішно закінчили навчання 342 поліцейських, серед яких майже 24 відсотки - жінки.

Понад 85% патрульних міста Чернівців мають вищу освіту – це професійні економісти, перекладачі, юристи, інженери, вчителі, програмісти тощо.  Також серед тих, хто  пройшов складний відбір, 18 кандидатів в майстри спорту та 3 майстри спорту.

Серед нових поліцейських є 35 учасників антитерористичної операції. Крім того, в  апарат Управління патрульної поліції в м. Чернівцях, згідно з умовами цивільно-правового договору, на вільнонаймані посади запрошено 2 особи, котрі брали участь в  бойових діях на сході країни, отримали поранення та за станом здоров’я  не можуть проходити службу на посаді патрульного.

Очільник МВС України Арсен Аваков анонсував наступний старт патрульної поліції у Рівному.

Сектор комунікації Головного управління

Національної поліції в Чернівецькій області

При використанні матеріалу гіперпосилання на mvs.gov.ua обов`язкове
ВСІ НОВИНИ