Запрошуємо на міжвідомчу науково-практичну конференцію «Актуальні питання кримінального процесу, криміналістики та судової експертизи»

24 листопада 2017 року о 09.00 год. в приміщенні Національної академії внутрішніх справ (м. Київ, Солом’янська площа, 1) відбудеться міжвідомча науково-практична конференція «Актуальні питання кримінального процесу, криміналістики та судової експертизи». У події візьмуть участь керівництво Національної поліції України, Головного слідчого управління НПУ, Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України, Департаменту персоналу, організації освітньої та наукової діяльності МВС України. До проведення заходу також залучені фахівці з вищих навчальних закладів, відомі вчені. Під час конференції обговорюватимуться актуальні питання криміналістики, кримінального процесу та судових експертиз, шляхи удосконалення кримінального процесуального законодавства та перспективи розвитку різних видів судових експертиз, а також впровадження отриманих результатів в практичну діяльність. Також відбудеться презентація довідника «Участь спеціаліста в огляді місця події», підготовленого авторським колективом Національної академії внутрішніх справ, Головного слідчого управління Національної поліції України, Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України за сприяння та міжнародної технічної допомоги Консультативної місії ЄС в Україні; буде представлено проект інформаційно-пошукової системи «Інспектор-криміналіст». Організатори заходу: Міністерство внутрішніх справ України, Національна поліція України, Національна академія внутрішніх справ та Консультативна Місія ЄС в Україні.

066-297-27-02, 066-310-83-84 або 520-08-46
Міністерство
внутрішніх справ України 01601, м. Київ, вул. Академіка Богомольця, 10
з по
Пошук по сайту

Міністерство внутрішніх справ України

Автоматична інформаційно-довідкова служба:
(044) 256-03-33

Канцелярія:
(044) 256-16-27

Факс:
(044) 253-64-04

Інформаційні запити ЗМІ

e-mail: zmi@mvs gov ua

Телефон "Довіри" Управління у справах участників АТО

(044) 256-17-20
вівторок та четвер
(крім державних свят)
з 10:00 до 12:00
та з 15:00 до 17:00
ГУМВС України в Київській області
Київ
Лвів
Луцьк
Рівне
Ужгород
Івано-Франківськ
Тернопіль
Чернівці
Хмельницький
Житомир
Вінниця
Чернігів
Черкаси
Суми
Полтава
Харків
Кіровоград
Дніпропетровськ
Луганськ
Донецьк
Запоріжжя
Херсон
Миколаїв
Одеса
Сімферополь
Київська областьЛьвівська областьВолинська областьРівненська областьЗакарпатська область
Івано-Франківська областьТернопільська областьЧернівецька областьХмельницька областьЖитомирська область
Вінницька областьЧернігівська областьЧеркаська областьСумська областьПолтавська область
Харківська областьКіровоградська областьДніпропетровська областьЛуганська областьДонецька область
Запорізька областьХерсонська областьМиколаївська областьОдеська областьАР Крим область
a
a
a

Криміналісти МВС України обмінялися досвідом з європейськими колегами

25.03.2016 16:27

Представники МВС взяли участь у міжнародному семінарі в рамках Програми поліцейського співробітництва Східного партнерства (EaP  Eastern Partnership police cooperation programme) на тему «Бази даних та судово-медична експертиза», що відбувся у м. Варшава (Польща).

Організували захід співробітники Центральної лабораторії криміналістики поліції Республіки Польща. Вони ознайомили учасників семінару зі структурою, правовою базою та основними напрямами роботи провідного дослідницького центру країни. Крім того, учасникам семінару було представлено інформацію щодо мережі регіональних підрозділів центру, а також про розвиток та інновації галузі криміналістичних досліджень у Польщі.

Учасники семінару обговорили нові виклики у галузі криміналістики, ознайомилися з організацією роботи поліції Польщі в частині огляду місць подій, впровадженням новітніх методів дослідження, збору, накопичування та використання баз даних ДНК і дактилоскопічного обліку, а також із системою обміну даними в рамках правоохоронних органів ЄС.

Протягом зустрічі її учасники розглянули таке важливе питання, як міжнародне співробітництво щодо обміну даними. Європейські колеги окреслили дорожню карту необхідних заходів, запровадити які життєво необхідно для посилення співпраці між експертами-криміналістами наших країн.

З першочергових завдань, які наразі стоять перед українськими спеціалістами – акредитація криміналістичних лабораторій на відповідність вимогам міжнародних стандартів, впровадження та подальше використання в роботі європейських баз даних Eurodac та AFIS та необхідність введення єдиних стандартів навчання поліцейських експертів.

Департамент міжнародного співробітництва

та європейської інтеграції МВС України

При використанні матеріалу гіперпосилання на mvs.gov.ua обов`язкове
ВСІ НОВИНИ